Какво правите със старите дрехи.....

  • 2 492
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
 Момичета в Нови Хан има един приют с църква , в който служи отец Иван/давали са го по телевизията/. Сам е направил приюта. В него има от бебета до възрастни хора. Когато събера повече дрехи/  от бебешки до за възрастни хора/ и разни  неща, като посуда и др., които не ползвам , отивам с една кола /то е  на около 10км. от София/ и им ги занасям. Човекът нищо не връща. Много е мил и любезен и те споменава с добро. На цигани нищо не давам, защото са гадни и крадливи! newsm78

# 16
  • Мнения: 695
Даваме ги в една църква и от там на бездомните хора

# 17
  • Мнения: 8 917
Трупам ги и като отворя гардероба си мисля колко много дрехи имам,а всъщност нямам!Отдавна съм се наточила за една голяма чистка,ама кога ли ще е Thinking?
Засега и аз нищо по-различно не правя и само се каня кога ще е голямата чистка Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 2 237
Ми по-старите ги раздавам.По-запазените ги пазя,все някога модата се връща  Peace

# 19
  • Мнения: 648
   Подарявам, давам, различно Hug

Една моя бивша съученичка си беше изхвърлила страхотно палто, поради съмнения, че някой й беше пришивал нещо към него Sick и няма да забравя фейса й, когато една ромка влезна натъкмена с палтенцето в магазина на съученичката ми hahaha

Последна редакция: сб, 02 сеп 2006, 21:25 от Nadejdica

# 20
  • Popovo
  • Мнения: 571
Старите, които не стават за носене ги хвърлям, а по-новите давам на някой който има нужда от тях.

# 21
  • Мнения: 13 512
На сина ми дрехите ги давам на приятелки.Моите и на дъщеря ми нося в домове

# 22
  • Мнения: 2 495
Ами какво правя ли-в една торба ги събирам и след това- на село Laughing

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 6 334
Даваме ги в една църква и от там на бездомните хора

Мишел в коя църква приемат дрехи?

# 24
  • Мнения: 1 226
Момичета в Нови Хан има един приют с църква , в който служи отец Иван/давали са го по телевизията/. Сам е направил приюта. В него има от бебета до възрастни хора. Когато събера повече дрехи/  от бебешки до за възрастни хора/ и разни  неща, като посуда и др., които не ползвам , отивам с една кола /то е  на около 10км. от София/ и им ги занасям. Човекът нищо не връща. Много е мил и любезен и те споменава с добро. На цигани нищо не давам, защото са гадни и крадливи! newsm78
Не знаех за това.Благодаря за информацията.Иначе които ми омръзнат ги давам на майка ми и на племенницата ми.

# 25
  • Мнения: 695
Даваме ги в една църква и от там на бездомните хора

Мишел в коя църква приемат дрехи?
В църквата Св.Троица. Намира се в парка срещу новата болница.Отиваш там и казваш,че носиш дрехи и те ще ги вземат. Peace

# 26
  • Мнения: 2 152
Ами завирам ги където е останало място по гардеробите.Някой , които са много стари и знам, че никога няма да облека, в чувал и на вилата-да ги ядат мулците Simple Smile

# 27
  • Мнения: 338
Давам ги в домовете за сираци

# 28
  • Мнения: 270
Раздавам ги на хора,които имат нужда от тях.Същото важи и за дрехите на мъжа ми.

# 29
  • BG
  • Мнения: 390
До скоро и аз ги оставях до контейнера, с цел да ги вземат ромите, но съпруга ми ме нахока, че те незаслужават, защото точно тези хора утре ще ти измъкнат портмонето от чантата или ще ти ограбят апартамента и вече - в домовете за сираци  Peace

Общи условия

Активация на акаунт