Подуване и тежест след стимулация и пункция

  • 3 708
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 199
Здравейте, след хормонална стимулация за Ин Витро за Пункция съм вече цяла седмица подута и имам огромна тежест в корема. Направиха ми пункцията, взеха 20 яйцеклетки, и сега подуването и тежестта продължава. Не мога да спя, не мога да карам, всяка дупка на пътя ми разказва играта... В болничен съм, за да почивам и да лежа, но няма подобрение. Пия протеин на прах, ям пилешки бульон с месо, пия много вода, не спадам и не спадам. Докторката ми каза, че ще се оправя и ми е дала да пия след пункцията Медрол, Зинат, Регулон и отделно инжекции слагам Фраксипарин. Кажете какво да правя, за да спадне тоя пуст корем?
Благодаря

# 1
  • Варна
  • Мнения: 147
И аз бях така след първата си пункция. На мен не ми изписаха никакви лекарства, просто ми казаха да консумирам повече протеини. Имай търпение, необходимо е време за да спадне. Знам, че и изварата помага много, така че си купи и хапвай.

# 2
  • Мнения: 15 356
Само изварата ме оправи,по половин кило минимум ядох на ден.Ако не я обичате,слагайте малко домат и зехтин,или краставица,като салата да стане.

# 3
  • Мнения: 3 126
Сирене,извара,мляко,кашкавал.На мен ми бяха изписали и едни протеинови шейкове,но аз бях с хиперстимулация.

# 4
  • Мнения: 2
Здравейте, след хормонална стимулация за Ин Витро за Пункция съм вече цяла седмица подута и имам огромна тежест в корема. Направиха ми пункцията, взеха 20 яйцеклетки, и сега подуването и тежестта продължава. Не мога да спя, не мога да карам, всяка дупка на пътя ми разказва играта... В болничен съм, за да почивам и да лежа, но няма подобрение. Пия протеин на прах, ям пилешки бульон с месо, пия много вода, не спадам и не спадам. Докторката ми каза, че ще се оправя и ми е дала да пия след пункцията Медрол, Зинат, Регулон и отделно инжекции слагам Фраксипарин. Кажете какво да правя, за да спадне тоя пуст корем?
Благодаря

Здравейте. Бихте ли споделили какво се случи с подуването? Отшумя ли и кога? И какъв е резултата?

# 5
  • Мнения: 199
Здравейте, след хормонална стимулация за Ин Витро за Пункция съм вече цяла седмица подута и имам огромна тежест в корема. Направиха ми пункцията, взеха 20 яйцеклетки, и сега подуването и тежестта продължава. Не мога да спя, не мога да карам, всяка дупка на пътя ми разказва играта... В болничен съм, за да почивам и да лежа, но няма подобрение. Пия протеин на прах, ям пилешки бульон с месо, пия много вода, не спадам и не спадам. Докторката ми каза, че ще се оправя и ми е дала да пия след пункцията Медрол, Зинат, Регулон и отделно инжекции слагам Фраксипарин. Кажете какво да правя, за да спадне тоя пуст корем?
Благодаря

Здравейте. Бихте ли споделили какво се случи с подуването? Отшумя ли и кога? И какъв е резултата?
Здравей, не след дълго, може би 5-6 дни се оправих.
За пръв път ми беше стимулацията и незнаех какво се случва, но наистина диетата оправя състоянието, нищо друго.
Успех.

Общи условия

Активация на акаунт