Център за асистирана репродукция (ЦАР) тема 34

  • 36 341
  • 758
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 259
Здравейте момичета, само да кажа на тези който следят за яноарското заседание, вече е минало. Туко що подадохме документи и ми казаха, че ще сме за февруари понеже януари сме го изтървали за малко.

Случайно да казаха кога е минало и документите до коя дата включително са разгледани?

Благодаря

# 571
  • Мнения: 5 072
Някой или тук , или във ФБ беше писал, че на 10,01 ще бъде, а се разгледждат всички документи , постъпили до тогава.

# 572
  • Мнения: 1 259
Някой или тук , или във ФБ беше писал, че на 10,01 ще бъде, а се разгледждат всички документи , постъпили до тогава.

Благодаря, предполагам на 11 е било тогава, т.к. 10 беше неделя. Успех да всички !

# 573
  • Мнения: 5 072
Да, да за понеделник си мислех Simple Smile

# 574
  • Мнения: 201
Здравейте момичета, само да кажа на тези който следят за яноарското заседание, вече е минало. Туко що подадохме документи и ми казаха, че ще сме за февруари понеже януари сме го изтървали за малко.

Случайно да казаха кога е минало и документите до коя дата включително са разгледани?

Благодаря
Не ми казаха кога е минало, но тук едно момиче беше писало,че са и казали, че ще е тази седмица, а на мем вчера ми казаха, че съм го изпуснала за малко . Предполагам е било или понеделник или вторник.

# 575
  • Шумен
  • Мнения: 60
Здравейте,

Има ли някой , който все още не си получил заповедта от заседанието през м.Декември ?

# 576
  • Мнения: 872
Здравейте,

Има ли някой , който все още не си получил заповедта от заседанието през м.Декември ?

Аз!

# 577
  • Шумен
  • Мнения: 60
Екстра, значи сме двама!

# 578
  • Мнения: 5 894
Твърде е вероятно по-голямата част все още да не са ги получи предвид времето, което е изминало от посочения период за раздаване. Аз също още не съм.

# 579
  • Мнения: 433
Аз също не съм.

# 580
  • Мнения: 49
Аз също, но съм към последните номера (55145)

# 581
  • Мнения: 433
А какво ли да каже който е с номер 55188 Simple Smile

Последна редакция: чт, 14 яну 2021, 12:57 от Бубенце

# 582
  • Мнения: 388
Заповедите от декемврийското заседание са 515 бр. Еконт могат да ги разнесат за 3 дни. Не мога да си обясня това бавене. Аз чакам заповед от януарското заседание, сигурно цял февруари ще ги чакаме.

# 583
  • Мнения: 433
Все си мисля, че сбърках при избора си на куриерска фирма. Ако бях избрала някоя по-малка нямаше да се наложи да чакам толкова.

# 584
  • Мнения: 5 894
Няма избор на куриер. Работят с Еконт. Доколкото знам се предават накуп и се изпращат поетапно от Еконт.
Всички чакаме, за някои всеки месец е ценен. Но все пак да сме благодарни, че нещата се случват сравнително бързо. Преди се чакаше по 1.5-2г, а заповедите се взимаха лично в определен ден, който те определят. Сега всичко е много по-улеснено.

Общи условия

Активация на акаунт