Въпрос за едни пердета

  • 4 869
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 306
В темата за къщите една форумка имаше такива, но не помня коя, а и не ми се рови. Ако се появи, да каже как ги е шила.
На Гершман ми идват скъпички, гледах цените. Аз искам от обикновен плат за перде да си направя такива....не от специална материя за щори.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 6 326
това наистина са по-скоро пердета, отколкото щори.
На тези в сайта на Гершман има едни вертикални пръчки, които тук липсват.
Някой има ли идея как се набират тогава newsm78

ами така като гледам снимката,ръчно си ги набираш колкото искаш,но едвали ще е лесно всеки ден да си играеш с този хлъзгав плат,те затова са прозрачни за да не се налага да ги променяш всеки ден

Дафодил ,  аз си запазих още няколко идеи/ по -практични/ от албума на момичето -ако искаш мога да ги кача

# 17
  • Мнения: 7 640
виж на тази в дясно, че сякаш има нещо, но май просто стоят така, защотот са навървени като тропоска.
Галхен, качи още снимки Praynig

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 6 326
ако още има интерес :  http://snimka.bg/album.php?album_id=59553&photo=1

но това е много малка част от колекцията  на момичето

# 19
  • Мнения: 648
    Гале, страхотни неща си показала, сега ме навихте да ходя да им търся магазина Grinning

# 20
  • Мнения: 7 640
Галхен  bouquet
Много красиви и полезни неща!!!
Имам следния проблем- между тавана и горния край на френските прозорци има 1 пръст място- т.е. няма място за корниз или обикновени щори. А се налага да сложа нещо- отстоянието е кошмарно малко. Мислех за някакви тънки външни щори- от типа на комарнищите на ролка и отвътре тюлени пердета, като от първия линк, закрепени за дограмата.
Имате ли предложения?

# 21
  • Мнения: 1 403
Много са готини тия пердета и аз съм си харесала от тук едни
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35984&photo=3

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 6 326
    Гале, страхотни неща си показала, сега ме навихте да ходя да им търся магазина Grinning

Наде,магазина  на Гершман е за щори само,
и аз като видях тази колекция ми се прииска да ги имам в къщи тия пердета  Simple Smile

Много са готини тия пердета и аз съм си харесала от тук едни
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35984&photo=3

ей това е колекцията

# 23
  • София
  • Мнения: 6 743
Лелееее, направо ми се доплака като ги гледам тез красоти.
Дали на някаква прилична цена може да се докарат красиви пердета  newsm78
Тук в големите магазини като Бриколаж, Домко и т.н. са на цена (органзата) 18 и нагоре метъра.Гледах в Илиянци - изглеждат ми същите и са на цена между 10 и 16, а плътните са дори по-евтини - 6 - 8 лв. метъра.
Я ми кажете моля  Praynig  Embarassed за да има пердето набор (но не много), ако например прозореца (корниза) е 3 метра, колко повече трябва да се купи?

# 24
  • Мнения: 7 640
Лелееее, направо ми се доплака като ги гледам тез красоти.
Дали на някаква прилична цена може да се докарат красиви пердета  newsm78
Тук в големите магазини като Бриколаж, Домко и т.н. са на цена (органзата) 18 и нагоре метъра.Гледах в Илиянци - изглеждат ми същите и са на цена между 10 и 16, а плътните са дори по-евтини - 6 - 8 лв. метъра.
Я ми кажете моля  Praynig  Embarassed за да има пердето набор (но не много), ако например прозореца (корниза) е 3 метра, колко повече трябва да се купи?
принципно двойно, но може и само с 50% повече.
Дайте някои магазини с по-свестни цени Praynig

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 6 326
Галхен  bouquet
Много красиви и полезни неща!!!
Имам следния проблем- между тавана и горния край на френските прозорци има 1 пръст място- т.е. няма място за корниз или обикновени щори. А се налага да сложа нещо- отстоянието е кошмарно малко. Мислех за някакви тънки външни щори- от типа на комарнищите на ролка и отвътре тюлени пердета, като от първия линк, закрепени за дограмата.
Имате ли предложения?

не може ли за тавана да се закрепи корниза,ние в момента имаме вертикални щори в квартирата и са закрепени за тавана newsm78

# 26
  • Мнения: 1 022
Лелееее, направо ми се доплака като ги гледам тез красоти.
Дали на някаква прилична цена може да се докарат красиви пердета  newsm78
Тук в големите магазини като Бриколаж, Домко и т.н. са на цена (органзата) 18 и нагоре метъра.Гледах в Илиянци - изглеждат ми същите и са на цена между 10 и 16, а плътните са дори по-евтини - 6 - 8 лв. метъра.
Я ми кажете моля  Praynig  Embarassed за да има пердето набор (но не много), ако например прозореца (корниза) е 3 метра, колко повече трябва да се купи?

za dobyr nabor 3 metra prozorec, 6 m perde

# 27
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
 Дължината трябва да е 2 пъти ширинатана прозореца! А колкото до корниза- има специални, които се закачат на тавана!!! Има ги навсякъде!!!! Grinning

# 28
  • Мнения: 7 640
не може ли за тавана да се закрепи корниза,ние в момента имаме вертикални щори в квартирата и са закрепени за тавана newsm78

ми разстоянието между горния ръб на прозореца и тавана е 3см Rolling Eyes

# 29
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
не може ли за тавана да се закрепи корниза,ние в момента имаме вертикални щори в квартирата и са закрепени за тавана newsm78

ми разстоянието между горния ръб на прозореца и тавана е 3см Rolling Eyes
И ние сме с такъв проблем. Исках вертикални щори, но разстоянието е малко и единствения вариант са римските щори, те се поставят директно на дограмата и така можеш без проблем да отваряш прозореца. На нас ни взеха размери на римски щори от този магазин, само трябва да задействаме поръчката и за един месец ще са готови.

Общи условия

Активация на акаунт