Целулит - 11 тема

  • 68 533
  • 740
  •   1
Отговори
# 525
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Не знаех, че iherb имат немски сайт Simple Smile

# 526
  • Варна
  • Мнения: 3 248
Не знаех, че iherb имат немски сайт Simple Smile
Да, аз само през Германия поръчвам, защото доставката е безплатна над 30$ и ДДС е само 7% и се заплаща директно в сайта (още преди промените от 1ви юли се заплащаше там и нямаше митници и глупости). Реално плащам само 3-4лв на превозвач (ползвам Габиели). В момент до България доставката е със Спиди и е брутална. Единственото тъпо е, че през Германия няма почти никакви Омега 3, не знам защо.

# 527
  • Пловдив
  • Мнения: 1 738
Didi, а хлорофила за какво го приемаш?

# 528
  • Варна
  • Мнения: 3 248
Didi, а хлорофила за какво го приемаш?
От книгата на Карън Фишър е, част от която бях споделила в темата. Тъй като основата на целулита е задържане на токсини и проблеми с червата, тя препоръчва освен всичко останало и по 1.5л-2л  "зелена вода" на ден, което е хлорофил във вода. Хлорофилът имa cвoйcтвaтa дa ce cвъpзвa c тeжĸитe мeтaли, ĸoeтo блoĸиpa ycвoявaнeтo им oт opгaнизмa, имa пoдoбeн eфeĸт въpxy ĸaнцepoгeннитe вeщecтвa. Има положително влияние върху черния дроб, бори възпаления, подпомага организма да се отърве от остатъците от храна (казват че запекът е голям виновник за трупането на целулит), бори гъбичкии бактерии, дезодорира тялото от вътре и премахва лоши дъх (бонус). И най-вече е пълен с много витамини и минерали. Тя го препоръчва в почти всички програми в книгата си за здрава кожа.

# 529
  • Мнения: 8 749
Диди, а доволна ли от колагена на Витамаг?

# 530
  • Мнения: 1 994
Не знаех, че iherb имат немски сайт Simple Smile
Да, аз само през Германия поръчвам..
И аз така, но нито един течен хлорофил не е наличен за Германия в момента : (
А много ме заинтригува с тази информация. Какво ти е мнението за този на ампули ?

# 531
  • Мнения: 1 007
Тази безплатна доставка как успяваш да в постигнеш? Пробвах да пусна до Германия, но магията при мен не работи или не правя нещо като хората.
Не знаех, че iherb имат немски сайт Simple Smile
Да, аз само през Германия поръчвам, защото доставката е безплатна над 30$ и ДДС е само 7% и се заплаща директно в сайта (още преди промените от 1ви юли се заплащаше там и нямаше митници и глупости). Реално плащам само 3-4лв на превозвач (ползвам Габиели). В момент до България доставката е със Спиди и е брутална. Единственото тъпо е, че през Германия няма почти никакви Омега 3, не знам защо.

# 532
  • Варна
  • Мнения: 3 248
Диди, а доволна ли от колагена на Витамаг?
Хубав е според мен, аз него пиех преди да намеря този на dr. Axe

Тази безплатна доставка как успяваш да в постигнеш? Пробвах да пусна до Германия, но магията при мен не
В момента ми изписва че е безплатна над 34,20 Евро. То си го пише под Hermes

И аз така, но нито един течен хлорофил не е наличен за Германия в момента : (
А много ме заинтригува с тази информация. Какво ти е мнението за този на ампули ?
Да, дебнах го над месец да е наличен и си взех 2 броя тоя път. Тъпото е, че не може повече от 2, защото става много тежко. Вземи си от Subra течен или на капки.

# 533
  • Пловдив
  • Мнения: 1 738
Didi, много полезна информация, благодаря! Ще си поръчам и аз хлорофил и колаген ще си взема.

# 534
  • Варна
  • Мнения: 3 018
Да кажем, че съм съгласна, че голям принос за целулита има чревното здраве и прочие, но според мен най - голяма "заслуга" имат хормоните. Затова и мъжете 99% нямат целулит. Това си прави борбата с целулита трудна и доживотна.
Иначе, Didi, благодаря за споделената информация. Сега ще прегледам подробно линковете.

# 535
  • Варна
  • Мнения: 3 248
Е имат, да. Те като цяло мъжете по-трудно дебелеят и по-лесно свалят от жените. Те и не си подлагат телата на голямото изпитание наречено бременност. Затова и на нас ни се налага да полагаме повече усилия да сме във форма.

# 536
  • Мнения: 1 994
Съединителната им тъкан е различна на мъжете най-вече. Различното разпределение на мазнините, мускулите и съединителната тъкан всъщност.
https://www.azhealthyfamilies.org/wp-content/uploads/2017/06/Men … men-fat-cells.jpg

# 537
  • Мнения: 775
Някой посинявал ли е след криолиполиза на паласките? Днес си правих, имам малко синки, повече е като охлузено, но преди също съм си правила тази процедура, но синки, не съм получавала. Машина е на cooltech, ако има някаква значение

# 538
  • Мнения: 5 083
Pipi, в кой момент от МЦ си? Ако си по-подута в момента има повече вероятност да се посиниш. Аз точно преди цикъл ставам като леопард от малки синки по бедрата заради ролване с ролер с шипчета.

# 539
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Аз см правила 4 пъти и не съм посинявала.

Общи условия

Активация на акаунт