Какво правите в дъждовно време

  • 2 085
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 677
когато е дъждовно давам на дъщеря ми да решава задачи по пространствена геометрия..така се захласва детето,че не и се излиза..

# 16
  • Мнения: 5 622
Аз седя на компа, той си играе нещо в най-добрия случай  Wink
Нее, в най-добри случай той спи, а ти си на компа.  Mr. Green

Тъй, тъй.....права си  Crazy

И аз като БУБА,ама другата годинка като си имаме МОЛ-че ще сме там. Mr. Green

Тоя търговски център, дето го правят до КУРортна поликлиника ли визираш?

# 17
  • София
  • Мнения: 3 328
Ау, че съм бърза - реших да отговоря направо  и гледай каква простотия излезе Embarassed.
И аз бях решила да изплющя едно "ЛЮБОВ", добре, че прочетох първия постинг - в компания с деца все пак... Laughing

# 18
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
когато е дъждовно давам на дъщеря ми да решава задачи по пространствена геометрия..така се захласва детето,че не и се излиза..
Joy Joy Joy
Ние си измисляме игри, майсторим разни неща - замъци, лаборатория за роботи, правим си пещера и се крием от дъжда, космическа станция. Когато се заиграе, аз сядам да работя. Когато му омръзне, му казвам да си оправи стаята. Така имам поне още един час спокойствие.  Mr. Green
 hahahaНадявам се,скоро да започне да готви и глади...

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 295
И аз като БУБА,ама другата годинка като си имаме МОЛ-че ще сме там. Mr. Green

Тоя търговски център, дето го правят до КУРортна поликлиника ли визираш?


Мне.Имам инфо,че сега септември Узунов започва строеж на Мол,но къде точно не знам. Thinking

# 20
  • Мнения: 5 622
Ами супер! Дано да е достоверно това инфо, че и аз бях чела преди няколко години на сайта на община Варна, че ще строят един от най-големите атракционни паркове в Европа на незнам си каква (огромна) площ, като това трябвало да е готово през 2002-ра година още, но да виждаш някъде подобно нещо?  Thinking  hahaha

# 21
  • Мнения: 990
Или каним гости или ние ходим някъде Peace

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 969
 Той или гледа детски на ДВД-то или си играе с играчките, аз или на компа или си играя с него.От време на време ходим и ни идват на гости

# 23
  • София
  • Мнения: 97
Гледат филмчета, играем игри или ходим на гости или ние имаме гости.

# 24
  • Мнения: 2 849
Играеме заедно , сядаме на компа двамата ,да удря клавиатурата с  все сила ,слушаме музика ,танцуваме и разни такива време да минава .

Общи условия

Активация на акаунт