Кой е вашият интернет-доставчик ?

  • 6 923
  • 164
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 000
БТК ADSL. Много сме доволни.

# 16
  • Мнения: 368
БТК ADSL - доволна съм много.
Peace без проблеми

# 17
# 18
  • София
  • Мнения: 2 381
"Кузелнет" - работят в "Дружба", "Младост" и май в Горубляне. Доволна съм, само дето с инсталирането се мотаха. Казаха, че ще дойдат в 10 часа, а до 14 ги нямаше. Имат сайт н интернет.

# 19
  • Мнения: 6 993
Евроком - супер си е, не мога да разбера защо някои хора тук се оплакват, имаме го от почти година и никога не е спирал за повече от 10 мин... Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 2 697
Евроком - като цяло интернетът не е лош, макар че отвреме-навреме при бури спира. Обаче обслужването им е ужасно! Колко пъти съм имала сериозни разправии с тях не е истина...По едно време се бяха засилили да въвеждат нова система за отчитане на трафика, която бе така устроена, че човек посмъртно не можеше да разбере колко е изразходил... Този проблем, разбира се, не идваше от служителите, а от ръководството, но политиката на фирмата перфектно се съгласуваше с наглостта на служителите им. ooooh! #Cussing out #2gunfire
Реших, че е по-добре да си спестя разстройването на собствените си нерви и се включих на неограничен достъп - оттогава поне такива негативни емоции ми липсват. Всъщност това предполагам е била и първоначалната идея на смяната в системата - хората на трафик да преминат на неограничен. Хитро.  Twisted Evil

Последна редакция: сб, 02 сеп 2006, 18:33 от Шехина

# 21
  • Мнения: 6 993
А сега разбирам защо се оплакват Mr. Green Ние от самото начало сме на неограничен и не ни се е налагало с никого да се разправяме Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 6 559
Евроком - супер си е, не мога да разбера защо някои хора тук се оплакват, имаме го от почти година и никога не е спирал за повече от 10 мин... Rolling Eyes
тоже  Peace

# 23
  • Мнения: 1 520
бол.бг.
нямам никакви оплаквания. Рядко го прекъсват безцелно, даже така да се каже никога.
Не е прекъсвал дори при големи дъждове, само при свръхстрашни бури.

# 24
  • Мнения: 2 567
И тук и в София ползваме услугите на Евроком.
Тука имаме повече проблеми, защото все нещо настройват, а и като се развали времето доста често изчезва нета.
В София обаче кабела беше под земята и не сме имали никакви проблеми, дори и при най-лошите метеорологични условия.

# 25
  • Мнения: 490
Аз искам да попитам тук- има ли право интернет доставчика да даде инфо , ако някой любопитен се пробва да влезе в електронната ти поща кой е тоз  !? newsm78

# 26
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 668
От три години сме към Евроком, на неограничения за 60 лв, и сме много доволни.
Много ми харесва, че изравниха външните с вътрешните скорости.
Проблеми с поддръжката не сме имали, при буря рядко дава фира, което за Драгалевци си е цяло чудо.  Peace

# 27
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
МегаЛан-доволни сме!!! newsm78

# 28
Аз искам да попитам тук- има ли право интернет доставчика да даде инфо , ако някой любопитен се пробва да влезе в електронната ти поща кой е тоз  !? newsm78

Незнам дали има право, ама не съм сигурен, че електронната ми поща е защитена от самия доставчик. Понякога когато разговаряме с него споменава неща които освен от пощата ми няма откъде да научи. Така че нека се изкажат компютърните спецове, ако е вярно каквото се пише във форума, тук е пълно с такива(от темите кой какъв е по професия).

# 29
  • Мнения: 137
Вереянет

Общи условия

Активация на акаунт