Интересуват ли ви наистина подробности от живота на по-известни личности?

  • 1 842
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 495
честитя раждането на дете, независимо дали е на известни родители или не  Hug  Peace
за килограмите - ами да, както и да ви прозвучи, живо ме интересува как една жена може да изглежда перфектно, при положение, че е родила 3 деца и чака 4-то /може и малко завист да вкарвам  Grinning /
общо взето смятам, че са хора като всички нас, т.е. "Богатите също плачат", боли ги зъб, ходят до тоалета и др. под.   Mr. Green

# 16
  • UK
  • Мнения: 3 959
Между другото, направи ми впечатление изказването на Вергилия, че по би я интересувало ако Бу е качила някое килце, отколкото Бритни. Във "форумен" мащаб, Бу е толкова известна личност, както Бритни в световен. Независимо по какъв начин, всички по популярни потребители са все едно ВИП персоните в реалния живот, и до известна степен да те интересува дали Бритни е напълняла е все същото, както дали Бу е, примерно. Да не се обиди пък тя. Wink Просто използвам примера.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 966
Гласувах с понякога.
Зависи какво се случва около човека...Например откакто родих наистина ми е интересно всичко свързано с деца и пр.та затова и питах за Юлияна... Wink

# 18
  • Мнения: 1 416
Не, не ме вълнуват...

# 19
  • Мнения: 1 488
4естно казано въобще не ме интересуват такива теми.

# 20
  • Мнения: 677
не аз се интересувам от техния,а те се интересуват от моя..

# 21
  • София
  • Мнения: 5 828
Да, интересуват ме понякога, особено на такива, които харесвам.

# 22
# 23
  • Мнения: 7 186
И мен не ме интересува, особено пък в световен мащаб. Аз и без това вече не мога да хвана кой за кого се оженил, с кога се развел и т.н.
Друг е въпросът, че отвсякъде ни затрупват с информация и щем не щем я научаваме. Примерно изобщо не ми дреме, че на Майкъл Джексън му окапал носа или че Мел Гибсън нямал шофьорска книжка, но като ми го натрапват отвсякъде го научавам. Потока от излишна информация е много вреден и само се товарим излишно, после се чудим що на млади години още забравяме и изперкваме. Imp

# 24
  • София
  • Мнения: 2 623
Да, интересно ми е, но рядко пиша в такива теми.
Много харесвам списания /по-често чужди/ в които разглеждат къщите и апартаментите на известните хора. Харесва ми да гледам кой какъв стил избира и какъв е интерьора на домът му. Понякога дори ми е чудно как хора с грънч визия и по-фриволно държание обзавеждат къщите си в стил Барок например  Crazy

# 25
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не. Няма да ме намерите в тези теми.

# 26
  • Мнения: 3 405
Много слабо.
Само, ако се говори за мен Mr. Green

# 27
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не, изобщо не се интересувам Peace

# 28
  • Мнения: 3 611
но това е клюкарник, нали е за такива неща направен...
Не оспорвам функцията на Клюкарника, въпросът ми е съвсем конкретен Grinning

4 отделни теми за раждането на детето на Пит-Джоли...някак...

Аз уж съм фенка, пъ ей го нА и четирите теми съм пропуснала   ooooh! Хей Бу, благодаря ти

# 29
  • Мнения: 1 639
Да.
Но само за тези , които харесвам .

Общи условия

Активация на акаунт