Как се слага АМ в пюрето?

  • 2 044
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 019
аз слагам директно

# 16
  • Мнения: 489
никога не съм слагала АМ в пюрето, няма и да го правя не виждам смисъл
Мисти и Петя ПП вие защо срвнявате вашите стомаси с тези на бебоците, естествено, че им стига това количество пюре, освен ако не искате да си отглеждате слончета де  Wink
Много точно казано Mr. Green особено за слончетата все едно себе си слушам Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 2 161
никога не съм слагала АМ в пюрето, няма и да го правя не виждам смисъл

# 18
  • Мнения: 6 164
никога не съм слагала АМ в пюрето, няма и да го правя не виждам смисъл
Мисти и Петя ПП вие защо срвнявате вашите стомаси с тези на бебоците, естествено, че им стига това количество пюре, освен ако не искате да си отглеждате слончета де  Wink

Не си ме разбрала явно. Не сравнявам количеството храна, а качеството. Зеленчук без мляко, независимо в какво количество, не е като с мляко вътре. И за потвърждение - веднъж му дадох само зеленчуково пюре без да слагам вътре мляко и след 2 часа беше огладнял. А иначе след млечно-зеленчуковото пюре спи 3,5 часа следобеден сън.

# 19
  • Мнения: 6 315
Аз слагах АМ до 1 година мляко в пюрето. Всички хранения му бяха млечни и затова. Директно, неразредено слагах.

# 20
  • Мнения: 8 505
Не съм добавяла АМ в пюретата.

# 21
  • Мнения: 5 391
А ако е неразтворено АМ, на прах, колко мерителни лъжички се слагат на 125гр пюре?

# 22
  • Мнения: 6 164
Някъде една мама беше писала, че на малките се слага 1л., а на големите бурканчета - 2л.
Аз обаче слагам по 2 на 125г.

# 23
  • Мнения: 489
Та противно на твърдението ми - вчера сложих 2л. АМ разтворено във вода/20мл/ на голямо бурканче/190гр/ с плодово пюре, поради това че ядохме 4 пъти и реших че е малко .... диетичен режима Mr. Green
Но на зеленчуковото няма смисъл то си го засища и е гъстичко достатъчно Peace

Общи условия

Активация на акаунт