За коликите и пръцкането...

  • 4 739
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 299
Цитат на: cucy
На мен ми направи впечатление че когато и давах капки Саб 15 мин. преди хранене винаги последваше пръцкане Grinning .


"Саб" е името на лекарството така ли? Мойта лекарка каза да давам на бебока (People Angel Руми) еспумизан, ама не виждам особена полза  Cry Давам й го точно преди кърменето, ама... Супер противно нещо са това коликите  Imp Значи ще да си купя Саб пък да видим.  Confused

# 16
  • Мнения: 86
Капките се казват Саб Симплекс. Успех в борбата с коликие.Аз ги давах в млякото, ама  напоследък 15 мин. преди ядене и мисля че ефекта е по-голя тама.Дано скоро и ние да се оттървем от този проблем.

# 17
  • Мнения: 3 200
Цитат на: Altie
"Саб" е името на лекарството така ли? Мойта лекарка каза да давам на бебока (People Angel Руми) еспумизан, ама не виждам особена полза  Cry Давам й го точно преди кърменето, ама... Супер противно нещо са това коликите  Imp Значи ще да си купя Саб пък да видим.  Confused


Доколкото разбрах от Тони само името на капките е различно (заради различния производител), а състава един и същ

# 18
  • София
  • Мнения: 299
Цитат на: evpraksia
Доколкото разбрах от Тони само името на капките е различно (заради различния производител), а състава един и същ

Жалко.  Confused
А възможно ли е да повръща от Еспумизана? Не е нали?  Embarassed Давам й по колкото си трябва: 15-20 капки на ядене.

# 19
  • Мнения: 3 663
Цитат на: Altie
Цитат на: evpraksia
Доколкото разбрах от Тони само името на капките е различно (заради различния производител), а състава един и същ

Жалко.  Confused
А възможно ли е да повръща от Еспумизана? Не е нали?  Embarassed Давам й по колкото си трябва: 15-20 капки на ядене.


Да - капките са абсолютно едни и същи - и двата вида съдържат симетикон, просто са на различни производители. Обаче се дават по 15 капки на хранене (20мисля са множко) и не повече от 5 пъти на ден.
Но едва ли повръща от капките....
На мен вече ми се струва, че само гушкането помага и това си е... мисля, че скоро ще образувам гърбица Sad
Успех с коликите момичета Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт