Мами, кафявата черта признак ли е на нещо?

  • 3 108
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 184
Аз през първата си бременност имах такава черта, а сега нямам. Вероятно наистина се дължи на хормоните.

# 16
  • Мнения: 982
Моята черта не само,че беше много черна ами и окосмена EmbarassedМахна се 2 месеца след раждането.

# 17
  • Мнения: 2 849
От хормоните е  ,но не  задължително да я имаш .След раждането избледнява и изчезва . Peace

# 18
  • Мнения: 409
Признак е че си бремена и изчезва малко след раждането. Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 4 966
И моята веднага след раждането изчезна.Но минаваше през пъпа и там си остана малко Sick

# 20
  • Мнения: 1 949
Не, появява се на хормонална основа  Laughing

... и 2-3 месеца след като родиш постепенно изчезва.

# 21
  • Мнения: 6 164
Да, на бременност е признак Joy

Моята никаква я нямаше - слаба работа. Wink

# 22
  • Мнения: 115
Моята линия хич не се махна малко след раждането. Бая време си я носих.
Peace
 При първата ми бременност беше така, а при втората не се появи. Някъде бях чела, че когато имаш черта бебето ще е момиче.

# 23
  • Мнения: 2 897
Признах е на бременност Hug
Peace
За нея са ''виновни'' хормоните,при някои жени е по-тъмна,скрива се по-бавно,при други-обратното,даже има и такива мами,които нямат.След раждане постепенно изчезва,не остава.
Леко раждане Peace

# 24
  • Мнения: 5 500
Моята линия хич не се махна малко след раждането. Бая време си я носих.
Peace
 При първата ми бременност беше така, а при втората не се появи. Някъде бях чела, че когато имаш черта бебето ще е момиче.
Mr. Green Mr. Green Mr. Greenстига бе, значи първото ми трябваше да е момиче Joy

# 25
  • Мнения: 222
Добре че се зачетох, че да разбера че не само аз си имам тази разделителна черта, на която от доста време и се чудя как и кога се появи.Сега вече съм по-спокойна, че няма да остана раирана за дълго:)

# 26
  • Мнения: 254
Аз нямам такава черта. В началото на 8 месец съм и силно се надявам че този голям корем все пак значи че съм бременна.  Joy
А освен това доктора каза че 99% е сигурен че е момиче, ама тва ще мога да го установя малко по-късно.

# 27
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Признак на брененност моята се появи по-рано.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 69
Тьмна черта имах и при предишната бременност и сега.След като се роди бебока изчезва.

# 29
  • Мнения: 318
Признак е , че си бременна   Grinning , но не , че всеки момент ще родиш . Така или иначе скоро ще се случи , спокойно . Моята  "черта" бе едва забележима . Леко раждане и здраво бебе ти желая !  Peace
Peace

Общи условия

Активация на акаунт