Хотел Пламена Палас Приморско?

  • 16 245
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 634
Хотела е страхотен, както се вижда и от снимките-климатик, хладилник, прекрасна тераса и огромна баня, ТВ, изключително удобни легла!!!  Hug
В Созопол някакви дупки също имат по 3 звезди, така че не ми е ясно на какъв принцип ги дават. Цените са различни за периодите. При нас беше 20лв. на човек, но мисля, че следващата седмица ще е по-скъпо.
На територията на хотела е изключително чисто, около басейна също. Наистина е на 100м от плажа, но там отидохме само веднъж - 4лв. шезлонг, 3лв. чадър и СУПЕР мизерна тоалетна. Повечето време прекарахме около басейна. В хотела има ресторант. Цените са по-евтини отколкото в нашия  Embarassed  Горед-долу като софийските пицарии. Има детски столчета за хранене в ресторанта, а можеш и да си дояждаш храната в стаята.
Там определно е място за почивка, пълно е с деца между 1-10г., но без обичайната врява. Персонала и атмосферата на хотела предразполагат към тишина. На обяд спяхме на отворен прозорец, а бяхме от страната на басейна.
Около 15-20 мин пеша е от центъра на Приморско. Там обаче е много мръсно и шумно. Без да обиждам никого, но има доста циагани, вероятно строителни работници. Мен си ме беше страх защото се движат на тумби, а улиците не са осветени.
Друго?   bouquet

# 16
  • Мнения: 6 390
Звучи добре  Wink
а да си видяла спорта зала в Приморско като беше, казаха ми че са направили зала за 800 човека, представям си някъде зад хотела, посока към автогарата  newsm78
Бяхте ли на аквапарка, от мин. година доста изподрани познати имахме от там, ние си тръгнахме точно в деня на откриването му  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 3 634
Спортната зала се намира точно зад аквапарка. Не съм влизала, излгеждаше пусто. За аквапарка писах в темата, но мога да кажа и тук - 20лв. вход за възрастни до 14:00ч.; 15лв., след 14:00ч. Много обикновено. Заради корема не съм се пускала по пързалките, но мъжа ми каза, че му се сторили некачествени. На 1 се отказа, защото снадките личали толкова силно, че се уплаши да не му издерат гърба. Детския кът е приятен и там е по-пълно, но не съм сигурна че парите си струват. Аз лично не го препоръчвам.

# 18
  • Мнения: 1 655
Изглежда толкова спокойно хотелчето, но сигурно защото снимките са правени в началото на сезона. Това, което разказваш определено ми хареса. А има ли в района на хотела детска площадка?
Ние сме там в края на август.

Последна редакция: чт, 21 юни 2007, 13:49 от Svetla1

# 19
  • Мнения: 3 634
Хотела беше пълен! А тези снимки са от различни дни, някои са правени и следобяд. И на ме ми беше много странно тихо. Единствения шум, който ме е будил, ако някое бебе изплаче през нощта - имаше и такива на по 3мес.
Детски кът няма, но пързалка и люлка има.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 289
Хм,а пише че има детска стая за игри. newsm78

# 21
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
не разбрах цената обаче.40лв е на стая или на човек.и как е храната в ресторанта и дали става за малко дете.разкажете че се запалих за това хотелче.

# 22
  • Мнения: 1 655
Ето тук са цените.
* Цените са в лева за една двойна стая, за двама души, вкл. нощувка, закуска,басейн, шезлонг, фитнес, застраховка, туристическа такса и ДДС

# 23
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
мерси светла за бързият отговор  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 2 686
Ние сме там тази година от 4-ти август. Миналата година, която е била първа за хотела са били наши приятели и останали супер доволни, та затова резервирахме още преди 2 месеца.

Моля тези, които са били с малки бебета да кажат наистина ли хотела предлага кошари за спане на бебетата? Мерси!

# 25
  • Мнения: 3 634
Хм,а пише че има детска стая за игри. newsm78

Ами може и да има тогава, аз обаче да не съм я видяла.


Моля тези, които са били с малки бебета да кажат наистина ли хотела предлага кошари за спане на бебетата? Мерси!

Имаше бебе на 3 месеца, а от персонала разбрах, че е обичайно да идват с толкова малки деца. Предполагам, че са им създали условия. Можеш да ги питаш и по телефона. Храната в ресторанта е много добра. Менюто е смесено има скари, готвено, пици и т.н. Сервитьорките са много мили момичета и предполагам, че няма да е проблем нщо да ти пасират, стоплят и т.н.

# 26
  • Мнения: 29
а как си направихте резервацията.аз опитах чрез сайта,но не получавам отговор вече трети ден.дайте някакви телефони за връзка

# 27
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
в сайта има телефони.аз още се чудя и незнам дали ще има свободни места за средата на юли,ако се обадя другата седмица

# 28
  • Мнения: 213
И ние се спряхме на този хотел и си запазихме вече места за началото на август.Резервацията я направихме по телефона.След превеждане на капарото изпращат формуляр за потвърждение на резервацията.А относно места за юли,съмнявам се да има-преди месец като си запазвахме ни казаха,че всичко до 02.08  им е заето вече.

# 29
  • St.Zagora
  • Мнения: 8
Здравейте и от мен!Интересуваме в хотела -закуската на шведска маса ли е или има на всеки порция?И на нас този хотел доста ни допадна!!!

Благодаря предварително за отговорите!!!

Общи условия

Активация на акаунт