Какви подправки слагате когато готвите прясно зеле

  • 62 661
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 352
На прясно зеле много върви пресен копър или магданоз. С чубрица също е хубаво. Слагам също и дафинов лист, чер. пипер на зърна. За чесън не съм се сещала, ще пробвам.

# 16
  • София
  • Мнения: 440
розмарин или джинджифил или чесън и сол, а червен пипер понякога пропускам, но аз го готвя почти винаги без месо

# 17
  • София
  • Мнения: 35 950
Ако е със свинско черен пипер дафинов лист . Ако е постно чубрица.
Peace + червен пипер

# 18
  • Мнения: 1 353
Пропуснах да кажа че аз слагам червен и черен пипер,копър и чесън

е на прясно готвено зеле едва ли някой пропуска червения пипер  newsm78 newsm78
Ами да никой не пропуска червения пипер Laughing.Забележката ти беше излишна Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 531
понякога слагам чубрица и става много вкусно.

# 20
  • Мнения: 1 353
 Вкъщи го готвя като първо запържвам домати, прибавям червен пипер, слагам нарязаното зеле и след като омекне и се сготви добавям копър.

# 21
  • Мнения: 619
Ако е със свинско черен пипер дафинов лист . Ако е постно чубрица.
и аз така,нищо друго.

# 22
  • Мнения: 955
Само КИМ - става супер!

# 23
  • Мнения: 491
Пробвах с чесън. Наистина е супер! Благодаря ви, момичета!   bouquet

# 24
  • Мнения: 2 825
Сол, черен и червен пипер и дафинов лист.

# 25
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Задължително винаги на прясното зеле (и на киселото) слагам сминдух (мерудия). на прясното, осве това, слагам червен пипер и дафинов лист. И доматки - да го подкиселят леко.

# 26
  • Мнения: 413
Задължително смлян кимион, семена от копър!!!!!, черен, червен пипер, дафинов лист, накрая - копър~Мнооого копър~

# 27
  • Мнения: 2 427
Аз прясно зеле правя така: слънчогледово олио,1 домат,дафинов лист,черен пипер,но на зърна в накълцаното зеле,червен пипер,докато се оцвети червено и лимонтозу,задължително!С лимонената киселина става точно като киселото зеле на зима,а аз за кисело злелце на фурна направо пощурявам.А,щях да забравя,готвя го винаги с пушено месо,дали било пиле,дали било пушени гърди...завивам го с фолио във фурната и като е сварено го отвивам да се запече апетитно отгоре.

# 28
  • Мнения: 5 140
Сол или вегета, червен пипер, магданоз и накрая доматки.

# 29
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Мале, колко различни подправки за една манджа  ooooh!

На прясното слагам само червен, черен пипер, дафинов лист и малко чесън с доматеното пюре накрая.

Общи условия

Активация на акаунт