Сватба, булките на 2020 г. и 2021 г., тема 6

  • 46 266
  • 727
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 715
Благодаря, missence! Точно при нея бях. Доколкото видях само тя в салона работи с дами. И гримът ми беше страхотен, но нямам снимки специално на него, а и гледам да не качвам снимки с лице в интернет пространството.

Нямам търпение да дойде в съботааа романтичната част от нашия празник 🥰🥰

Последна редакция: вт, 24 ное 2020, 09:49 от bonibon_

# 406
  • София
  • Мнения: 30 142
bonibon_, ако ще те прави пак тя, значи няма да има проблем. Мен булката много ме хареса, а и гостите.

# 407
  • Мнения: 1 715
Ще се правя сама 🤓 то това е интересното 😂😂😂😂 реших поне за подписването да имам приличен вид 😂😂😂

П.п. сватбата ни е на остров Simple Smile затова ще се справям с подръчни средства 👰

# 408
  • София
  • Мнения: 11 570
На кой остров ще ви е сватбата? Ние много искахме следсватбена островна фотосесия, но и меден месец ни отмениха и всичко. Това доста помрачава сватбеното щастие, защото си мечтаехме много за истински меден месец, всичко платено, обмислено и накрая, няма.

# 409
  • София
  • Мнения: 30 142
bonibon_, пожелавам ти незабравим уикенд!

# 410
  • Мнения: 6 166
Санторини?

# 411
  • Мнения: 1 715
На Малдивите. Утре летим 🥰

# 412
  • Мнения: 6 166
Пожелавам ви хубаво време. Вземете си едно виетнамско чудо с вас, че мравките там са огромни и хапят и като цяло лекарства за знайни и незнайни болежки, т.к. най-близката поликлиника ще е на една моторна лодка разстояние.

# 413
  • Мнения: 360
Очакваме снимкиии Simple Smile

# 414
  • София
  • Мнения: 11 570
На Малдивите. Утре летим 🥰
Страхотно, пожелавам ви неповторимо преживяване и много спомени. Ще чакам да разкажеш като се върнете, размечтах се и аз и почнаха да ми минават мисли дали пък натам да не отидем, щом нашето няма как да стане сега. Имаме едни билети, които скоро трябва да използваме, ако се навият за смянана дестинация, защо пък не, Малдиви ми се струва по-лесно за постигане в момента. Един затворен ризорт, широки плажове, човек сам си спазва дистанция и без да му се налага, има пространство, бели плажове, синя вода и палми. Мммм размечтах се!

# 415
  • Мнения: 1 715
Здравейте, момичета!

Нашата магическа сватба на Малдивите мина вчера. Беше невероятно 🌴🌴🌴🌴🌴


Поздрави от Малдивитееее 🥰🥰🥰

П.п косата ми се държа съвсем прилично, напук на тревогите ми, че влагата ще ме измъчи... 😂😂😂😂

Последна редакция: пн, 30 ное 2020, 20:28 от bonibon_

# 416
  • София
  • Мнения: 30 142
Страхотно звучи и изглежда! Честито!

# 417
  • Мнения: 3 615
Приказно ❤️ Мечтите се сбъдват, ако силно вярваш в тях ❤️

# 418
  • Мнения: X
Леле, наистина сте прекрасни! Дълъг и щастлив семеен живот ви пожелавам! Simple Smile

# 419
  • Мнения: 1 409
Честито на bonibon_, невероятни снимки!
Аз минавам да се похваля, че поръчах рокля от Jollie Heart

Общи условия

Активация на акаунт