Сватба, булките на 2020 г. и 2021 г., тема 6

  • 46 230
  • 727
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 140
Bonibon_ честито ! Изглежда вълшебно !

# 421
  • Мнения: 187
Момичета, някоя използвала ли е услугите на Георги Петков за прическа на сватбата и какви са ви впечатленията от него?

# 422
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Момичета някакви отзиви за dj Stevie имате ли? Не намирам нищо в нета за него.

# 423
  • Мнения: 1 381
Здравейте, момичета. Някои от по старите потребителки ме познават, отдавна не ви следя, тъй като сватбата ми се отложи .. а в последствие и окончателно отмени, защото животът поднася изненади и уроци, и пътищата ни си разделиха. Но както и да е, няма да ви занимавам с моята драма 🙂
Пиша по друг повод.. Роклята.. Вече намерих сили пристъпя и към тази крачка. Искам да намери своята щастлива булка, защото е купена с изключително много желание и любов. Ако някой проявява интерес, ще се радвам да ми пише на лично. Все пак. поствам малко информация за ролята и снимки.
Така.. роклята е Mavine от серията на Nora Naviano, купена от бутик CarrieWedding. Реалната цена беше 3000 лв., но аз я взех на черен петък за 1700лв./Цената ще е по договаряне, не искам да печеля нищо от нея/.Не са правени никакви корекции. Размера е М-Л, на снимките се вижда колко е хваната с щипки, защото аз съм мъничка и трябваше доста свиване да се прави. Има воал, който са слага и маха.





 П.П Извинявам се за дългия пост и ако съм ви натоварила по някакъв начин.
Бъдете щастливи и много се обичайте 😊

Последна редакция: чт, 03 дек 2020, 13:02 от Бенчита

# 424
  • София
  • Мнения: 90
Момичета някакви отзиви за dj Stevie имате ли? Не намирам нищо в нета за него.
Не намирате, защото е най-добрия...обикновено го наемат за сватби с гости от чужбина, супер специални събития с високопоставени гости, от който няма селфита и тагвания. 15 години радио водещ, огромна култура - обща и музикална. Стил, класа, сдържан и обран, кратък и точен в изказът си. Завършил техника на говора, нищо общо с пасмината от разпасани, фъфлещи и вечно подпийнали "колеги".
4 години му бях асистент и всичко съм научил от него. Сам избира с кои двойки да работи. Жена му Мария Колева пък е най добрата водеща за мен. Ако имате възможността да платите цената, няма кой по-добре да направи сватбата ви.

# 425
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
rockstarr, много благодаря.Идея нямам каква е цената,все пак булката е дъщеря ми,но да,аз плащам.По-важно е да е добър.Според мен диджея прави купона

# 426
  • София
  • Мнения: 90
rockstarr, много благодаря.Идея нямам каква е цената,все пак булката е дъщеря ми,но да,аз плащам.По-важно е да е добър.Според мен диджея прави купона
Пратете му запитване в сайта, ще ви даде оферта. Има видеа в сайта, и профил във vimeo с клипчета

# 427
  • Мнения: 286
Здравейте, момичета 🌷
Включвам се като една бъдеща булка през 2021.
В процес на търсене на рокля съм, обиколих всички възможни бутици в София, премерих страшно много рокли, някои от които наистина бяха много красиви, но не успях да открията роклята, която да ме накара да се почувствам като една истинска булка. Вече изгубих надежда, че ще открия "своята" рокля.
За сметка на това пък съм влюбена в един модел, чиито бранд имат представителен бутик, но за съжаление от бутика не планират да поръчат точно този модел. Много се двоумя дали да не я поръчам без да съм имала възможността да я видя и премеря на живо. И тъй като винаги има шанс представите ми как ще изглеждам в нея да се различават тотално от действителността, не спирам да мисля дали да рискувам или просто да направя компромис и да си взема рокля, която вече съм мерила, красива, но просто няма онова чувство "да, това е роклята!"
Дали има други булки в сходна ситуация? 😅

# 428
  • Wonderland
  • Мнения: 741
Здравейте, момичета 🌷
Включвам се като една бъдеща булка през 2021.
В процес на търсене на рокля съм, обиколих всички възможни бутици в София, премерих страшно много рокли, някои от които наистина бяха много красиви, но не успях да открията роклята, която да ме накара да се почувствам като една истинска булка. Вече изгубих надежда, че ще открия "своята" рокля.
За сметка на това пък съм влюбена в един модел, чиито бранд имат представителен бутик, но за съжаление от бутика не планират да поръчат точно този модел. Много се двоумя дали да не я поръчам без да съм имала възможността да я видя и премеря на живо. И тъй като винаги има шанс представите ми как ще изглеждам в нея да се различават тотално от действителността, не спирам да мисля дали да рискувам или просто да направя компромис и да си взема рокля, която вече съм мерила, красива, но просто няма онова чувство "да, това е роклята!"
Дали има други булки в сходна ситуация? 😅

Категорично НЕ препоръчвам да го правиш :Д

Аз имах късмета да се влюбя онлайн в рокля налична в бутик в София. В момента, в който разбрах, че ще се омъжвам директно звъннах да попитам за нея. Отидох, премерих и... пълно разочарование Grinning
Седеше си чудесно, изглеждаше добре, но нищо особено и нищо общо с това, което си гледах в сайта и си представях в главата. Grinning

Пробвах още 20 рокли на 3 места в София и накрая съвсем случайно открих моята. Не се отказвай, дай си време, не е "тупнал тъпана" да се взима сега веднага предполагам, а и със сигурност това гледане и мерене поне ти е помогнало да си изградиш представа какво ти харесва и какво не Simple Smile

# 429
  • Мнения: 611
моя съвет е да не си поръчваш онлайн..толкова разочаровани прятелки имах,които бяха дали от 1.5 нагоре,но роклите или не бяха хубави,или не стояха,както трябва.И аз съм през юли и сэм решила да пробвам и в асеновград.Има време не бързай Blush

# 430
  • Мнения: 286
Момичета, много ви благодаря за включването Simple Smile
Честно казано самото обикаляне и мерене ме напряга, явно нещо не ми е наред хаха
Ще направя нови опити след нова година, дано имам късмет и успея да открия "РОКЛЯТА".

# 431
  • Пловдив
  • Мнения: 2 389
Моята рокля беше от Асеновград. Макар да съм от Пловдив, бях решила изобщо да не ходим до Асеновград и директно към София. Е, един ден ми се отвори свободен и си рекох-що пък да не отидем до Асеновград с мама. Поне на разходка. И намерих моята рокля. В последния магазин, в който влязохме. Няколко размера по-голяма от моят. Но знаех, че е тя. От бутик Версай. Моето мнение е също да се разгледа. Не знаеш как случайно можеш да попаднеш на Нея.

# 432
  • Мнения: 10
Момичета някой да е използвал услугите на Ивайло Близнаков и Dj Радослав Рангелов?
Също така бихте ли ми препоръчали агенция за сватбена украса,която да е на сравнително достъпни цени?

# 433
  • Мнения: X
Катвгорично НЕ поръчвай на сляпо! Ти много може да я харесваш, обаче да не ти стои добре.
Обикалянето за рокли определено е напрягащо. След единден обикаляне ми се повръщаше само от мисълта за бели рокли. Не си поставяй за цел да намериш за един-два дни, а си ходи периодич о да мериш рокли. По-лесно е и  е ти натоварва мозъка.

# 434
  • Мнения: 286
nedi971,
Ние ангажирахме Ивайло Близнаков и Радослав Рангелов за нашата сватба догодина.
Получих препоръка от приятелка, която е била на сватба, която те са водили.
Имахме онлайн среща с Ивайло - много ни допадна като поведение и изказ, разказа ни от-до как би протекло тържеството, ако решим да се доверим на неговия екип, което до голяма степен съвпадна с нашите виждания.
Като цена на услугата същото ми се струва много окей.
Моят съвет е да се свържете с него, за да получите цялата информация, която ви е необходима Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт