Подути венци при бременност!

  • 12 252
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 555
стискам палци за безпроблемно раждане и скоро да гушнеш здраво бебче.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 368
Още веднъж благодаря!Днес си купих паста Лакалут и си правя сок от лимон,който изпивам,дано да даде резултат.Много сте мили всички!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 965
Пробвай с жабурене с тетра - на мен много ми помага. И аз ползвам лакалуд актив, но понякога само пастата за зъби не помага.
Като ми се подуят повечко венците и започнат да болят, пия Вит.С и жабуря тетрата - по-бързо успокоява. Зъболекарката ми каза, че лайката не помага в този случай.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 407
Ох, мила, мен ме съсипаха тези венци през бременността  #2gunfire
Лайката успокоява много- отвара прави и плакни, смрадлика също ползвах за стягане, пастите за успокоение на венците като :Лакалут" също помагат- не се притеснявай, след раждането ще се успокои положението Simple Smilebouquet

# 19
  • Варна
  • Мнения: 773
здавей Simple Smile
аз имах проблем с венците още преди бремеността но сега вече е ужас Twisted Evil
венците освен че са подути и кървят ужасно. Около един зъб дори ми се беше отлепил венеца.Ходих на зъболерър и ми сложиха някакъв гел който го заздрави за 1-2 дни.Сега обаче съм пак в ужас и във вторник ще ходя пак. Мия си зъбите с Парадонтакс и вода Сандрин, но явно понякога помага понякога не. Надявам се след бремеността това да изчезне но при мен май ще си остане за постоянно. Желая ти успех. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт