Проблем по време на секс

  • 5 097
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Аз мисля,че Дорис е права.Може и проблемът да е в мъжа.

Дамският душ ще отмие нормалните секрети и бактерии,които трябва да са там.Дава сухота,да.В никакъв случай не го прави всеки път преди секс.
Гинеколозите са ме съветвали изобщо да не правя дамски душ.

# 16
  • Мнения: 54 563
Дамски душ отдавна е отречен.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Дамски душ отдавна е отречен.
Да,съгласна съм напълно,ама има коментари да си направи.Дано да не ги послуша.
Затова обясних какво се случва.Нарушава се ph и нормалната бактериална флора на влагалището.
В разни други теми какво ли не съм чела.
Пъхат си аспирин,чесън...
Не е истина просто!

# 18
  • Мнения: 18
Дева, означава от кака  си Дорис, малко на майтап, поне аз така го разбрах.

Това обилно овлажняване е от голяма възбуда, явно си силно влюбена. И аз съм го имала, но трябва болтът да отговаря на шайбата, ако ме разбираш. Ако е тъничък така става, от опит казвам.

Ами, не мисля, че има проблем с големина или дебелина, даже напротив - бих го определила като голям, а аз съм дребна и сравнително тясна, предвид, че това ми е втория партньор, с предишния повече от 10 пъти, надали съм го правила, а и беше по-малък. Така че може да си представите положението горе-долу. Мокренето си е там на първите секунди още. Вече не мисля, че е секрет от възбуда, по-скоро си е някакъв постоянно намиращ се вътре и потича като се “изкара” един вид от “дълбините” и след минути като се включи и секрета от възбуда, става трагично. Пуснала съм микробиология и чакаме да видим. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 54 563
Щом го е нямало в началото, явно е някаква инфекция.
Успех в лечението!

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Ако излезе нещо на микробиологията,помоли гинеколога да изпише и за него лечение.
Иначе ще ти предава всичко отново и отново...

# 21
  • Мнения: 18
Момичета, излезе микробиологията. Нямам нищо, освен занижени нива на лактобацили, за които ще пия пробиотик и Вагилакт. Надявам се да помогне, но положението става по-зле и не мога да си обясня на какво се дължи, предвид факта, че явно няма инфекция.

# 22
  • Мнения: 2 767
Момичета, излезе микробиологията. Нямам нищо, освен занижени нива на лактобацили, за които ще пия пробиотик и Вагилакт. Надявам се да помогне, но положението става по-зле и не мога да си обясня на какво се дължи, предвид факта, че явно няма инфекция.
А да не би момчето да има някакъв проблем - медикаменти, занижена чувствителност, обрязан ли е и т.н.? Според мен му е занижен прага на усещане поради някаква причина. Алкохол, енергийни напитки, добавки, някакви стимуланти. PDE-5 инхибитори?

# 23
  • Мнения: 54 563
Тя ти казва, че тече, ти за момчето питаш.

# 24
  • Мнения: 2 767
Тя ти казва, че тече, ти за момчето питаш.
Това с теча много пъти съм го виждал и не е проблем, даже някой се и кефят. А и изследванията са отделно ОК. Тя проблем няма! Явно е в другия човек проблема.

# 25
  • Мнения: 11 390
Упражненията пробва ли? За този период от време трябва да имаш резултат и да контролираш мускулите на влагалището до степен да компенсираш неговото "неусещане".

# 26
  • Мнения: 18
Момичета, излезе микробиологията. Нямам нищо, освен занижени нива на лактобацили, за които ще пия пробиотик и Вагилакт. Надявам се да помогне, но положението става по-зле и не мога да си обясня на какво се дължи, предвид факта, че явно няма инфекция.
А да не би момчето да има някакъв проблем - медикаменти, занижена чувствителност, обрязан ли е и т.н.? Според мен му е занижен прага на усещане поради някаква причина. Алкохол, енергийни напитки, добавки, някакви стимуланти. PDE-5 инхибитори?

Не приема нищо от изброените. Правил си е изследвания, всичко му е наред. Пък и преди течението не е имало никакви такива оплаквания. Дори не е секрет от възбуда, тъй като винаги е там, просто все едно по време на секс бива изкаран на показ. Проблема е в това течение, твърде е мазно/лигаво, не знам как да го опиша и води до липса на всякакво триене, което съответно води до липса на способност за поддържане на възбуда и ерекция. Откакто писах поста количеството се увеличи и вече бих казала, че секса е на прага на невъзможното, тъй като вече и аз не усещам нищо. Както и той. Желание имаме, но е все едно сме се намазали с лидокаин отдолу, така най-точно мога да го опиша. Като някаква анестезия е този секрет, много странно.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Честно,на мен ми звучи,че не може да задържи възбуда и ерекция...
Ако беше чак толкова много този секрет при теб,щеше нон стоп да ти подгизват бельото и дрехите.Гравитацията щеше да си свърши  работата,освен това мястото се самопочиства и ако има обилен секрет,който ти пречи,тялото щеше да да го изхвърля нон стоп.
Ако мъжът не е достатъчно възбуден,триене не се усеща,нищо не става.
На мен ми звучи така:ти нямаш опит и той ти насажда вина.
Гинекологът при прегледа видя ли такова обилно количество мазен и лигав секрет?
Който винаги е там?Гинеколозите всеки ден виждат какво ли не и ако имаше патология,веднага щеше да каже.
С тази липса на лактобацили НИКОГА не си прави дамски душ с каквото и да е,дори с чиста вода,просто ще отмиеш и малкото,които имаш,а с каквото и да е,дори хлябна сода (пък да не говорим за калиев перманганат или друг уж антибактериален разтвор),може да увредиш и дори изгориш лигавицата.Не си пъхай никакви таблетки и глоболи,освен изписани от гинеколог.Нищо не си пъхай,никакви натурални средсва,никакви народни рецепти!
Съжалявам,че ти се случва това,продължавам да не мисля,че ти имаш проблем.Всъщност има проблем,но не е в теб.
Сега той да отиде на сексолог или по-добре двамата за ръчичка в Он клиник или някъде,където се занимават с проблеми с ерекцията.Има май доста места.
Ако се обичате и искате да сте заедно,ще го преодолеете това,но...не е честно спрямо теб в момента.

Последна редакция: вт, 22 сеп 2020, 05:20 от mariqivanova799

# 28
  • Мнения: 54 563
Искаш да кажеш,  че той свършва веднага ли?
Тя толкова ли не може да различи секрет и сперма?

# 29
  • Мнения: 2 767
И аз мисля, че той има проблем. А пробвала ли си с вибратор какво се получава, дали го има тоя ефект да не усещаш нищо? Не си правя майтап, наистина питам!

Общи условия

Активация на акаунт