Camilia на Boiron?!?

  • 10 242
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 315
Благодаря ви момичета. Ако не го намеря тук ще пробвам да ми пратят от чужбина. Лошото е, че ще се забави, ама...

# 16
  • Мнения: 1 427
Аз купувам Хамомила 15.Струва ми 2.60 в аптеката.

# 17
  • Мнения: 1 030
Благодаря ви момичета. Ако не го намеря тук ще пробвам да ми пратят от чужбина. Лошото е, че ще се забави, ама...
Защо от чужбина, има го навсякъде.Кажи ако искаш да ти купя от Бургас.

# 18
  • Мнения: 161
според мамите,който са го ползвали ,може ли да кажете че има ефект от него?Облекчава ли болката и сърбежа при никненето на зъбките?

# 19
  • Мнения: 1 058
Днес и аз купих Хамомила 15 как се дава? Има ли определена дозировка? Взех го от първата срещната аптека, където продават хомеопатични и струва само 2,75лв.

# 20
  • Мнения: 1 058
Забравих да попитам някой знае ли какво съдържа.

# 21
  • Мнения: 5 539
Забравих да попитам някой знае ли какво съдържа.
Интересен въпрос Laughing
Това е хомеопатично лекарство, съдържа нищожно количество лайка. Останалото в гранулките е захар, преполагам. Но принципът на действие е друг, ако имаш време прочети малко за хомеопатията

# 22
  • Мнения: X
Това което са ти припоръчали/Camilia на Boiron/ е комбиниран препарат-включва три хомеопатични препарата които имат облекчаващо дийствие и покриват симптоми обикновенно съпътстващи никненето на зъби...Моето лично мнение е эбаче да пробваш със чиста Хамомила/в потенция 5 най-много 9 Сн/,продава се почти навсякъде по аптеките и струва максимум 2.90лв/флакон 80 гранули.Давай по 5 сутрин и вечер/или само вечер/ ,а понеже детето ти е малко-разтворени във малко вода/не ги пипай с ръка/...желателно е преди и след приема им,да не се поема друга храна или вода/поне 15 минути/

# 23
  • Мнения: 2 849
Това което са ти припоръчали/Camilia на Boiron/ е комбиниран препарат-включва три хомеопатични препарата които имат облекчаващо дийствие и покриват симптоми обикновенно съпътстващи никненето на зъби...Моето лично мнение е эбаче да пробваш със чиста Хамомила/в потенция 5 най-много 9 Сн/,продава се почти навсякъде по аптеките и струва максимум 2.90лв/флакон 80 гранули.Давай по 5 сутрин и вечер/или само вечер/ ,а понеже детето ти е малко-разтворени във малко вода/не ги пипай с ръка/...желателно е преди и след приема им,да не се поема друга храна или вода/поне 15 минути/
newsm10Точно и ясно обяснено ,но    всеки хомеопатичен препарат ,за да има действие се предписва от лекар -хомепопат с ясна и точна дозировка .

# 24
  • Мнения: 315
Здравейте!
Няма го това нещо. Намерих само Chamomila, което не е същото. Ще пробвам, дано помогне. Зъбките вече са ясно очертани на венеца. Казаха ми, че докато излязат може да минат и седмици и месеци!!!!

# 25
  • Мнения: 2 849
Здравейте!
Няма го това нещо. Намерих само Chamomila, което не е същото. Ще пробвам, дано помогне. Зъбките вече са ясно очертани на венеца. Казаха ми, че докато излязат може да минат и седмици и месеци!!!!
А ,няма ли как да си го поръчаш в самата аптека и да ти го доставят ?

# 26
  • Мнения: 315
Поръчах го, но не се внася в България. Има го в Щатите и Франция( където се произвежда)

Общи условия

Активация на акаунт