Facebook / Фейсбук – 3

  • 37 580
  • 745
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 6 594
Момичета, откакто разширението Fluff Busting ( FB ) Purity даде грешка и вече не е възможно през него да се връщаме към старата версия следя редовно Фб страницата им.
Действително чрез него в момента Фб изглежда като опростена версия на мобилната и изобщо не е ОК.
Публикация от преди ден насочва към друго разширение: https://www.facebook.com/pg/fluffbustingpurity/posts/
Самото разширение: https://revertsite.com/?fbclid=IwAR24zgKbBjOsrn46mpws1ASe4lbzDSB … -E5y0cPNVttzqoN-4
Инсталирах го и при мен към момента се върна към старата версия. Дано да не е пак за кратко и да няма бъгове.
Споделям за тези от вас, които не могат да свикнат с новата версия или им е по-гадна.
Хубав ден! Flowers Hibiscus

# 301
  • Мнения: 5 300
Скрит текст:
Момичета, откакто разширението Fluff Busting ( FB ) Purity даде грешка и вече не е възможно през него да се връщаме към старата версия следя редовно Фб страницата им.
Действително чрез него в момента Фб изглежда като опростена версия на мобилната и изобщо не е ОК.
Публикация от преди ден насочва към друго разширение: https://www.facebook.com/pg/fluffbustingpurity/posts/
Самото разширение: https://revertsite.com/?fbclid=IwAR24zgKbBjOsrn46mpws1ASe4lbzDSB … -E5y0cPNVttzqoN-4
Инсталирах го и при мен към момента се върна към старата версия. Дано да не е пак за кратко и да няма бъгове.
Споделям за тези от вас, които не могат да свикнат с новата версия или им е по-гадна.
Хубав ден! Flowers Hibiscus
Благодаря ти! И при мен се върна старата версия. Flowers Hibiscus

# 302
  • Мнения: 6 562
При мен не се получи

# 303
  • Мнения: 2 170
..::V.I.P::.., писах назад, че ползвах „Revert Site“, но спря да работи, деинсталирах го. След твоя пост го инсталирах отново. При мен не работи.  Пак да се повторя, на пръв поглед визията на фейсбука ми е като старата, но липсва чата долу вдясно. Като цъкна на моя профил се виждат огромни снимки на последните шест човека, които съм приела в листа. Това което аз съм споделяла е с нюню шрифт и някак разтегнато, не знам как да обясня. Същото мазало е и като искам да разгледам профил на приятел. Липсва опцията разприятеляване, мога само да блокирам или да си „почина“ от някой потребител.

# 304
  • Мнения: 6 562


Втория път стана

# 305
  • Мнения: 6 594
При мен си сработи от първия път. Единствената разлика, която забелзвам към момента, е че нямам чат.
Всичко друго си е както преди.

# 306
  • Мнения: 2 977
..::V.I.P::..много благодаря!

# 307
  • Мнения: 6 562
При мен пак се върна на новата версия

# 308
  • Мнения: 980
Ако сте администратори на група, можете да си връщатае стария облик като влезете в групата, вляво където е менюто на мен ми излиза надпис да превключа за 48 часа на стария облик. На всеки 2 дена си я ползвам опцията, защото новия облик е отврат.

# 309
  • Пловдив
  • Мнения: 2 802
Може ли едно Стара и нова, за да видя за какво говорите, защото аз основно като го ползвам през приложението на телефона и не схващам

# 310
  • Мнения: 838
Случи ми се нещо странно- одобрявам заявка за групата на която съм админ, веднага търся човека сред членовете след като е одобрен-няма го! И така с двама. Има ли някакво обяснение това?
След това търсих профилите извън групата-не съм блокирана (като възможна причина).

Последна редакция: пн, 02 ное 2020, 22:54 от Мау Мау

# 311
  • Мнения: 154
Хора, а като някой влиза от телефон във фейсбук и след това се запазва акаунта и можеш да  превключиш и в двата акаунта се дължи на фейсбука или телефона, който е изпозлван?

# 312
  • Мнения: 6 594
Да не би да в напуснал групата?

# 313
  • Мнения: 6 270
Ако съм с включен Wifi ,но не съм влязла нито в месинджър,нито във фейса ,а съм някъде из други сайтове -дали на месинджъра ще ми показва че съм на линия?

# 314
  • Мнения: 2 495
Здравейте,
Мъжа ми вече 3 пъти публикува(а реално нищо не прави)от онези спамове с намалението на очила.Незнам какво е,но не ни харесва.Смених му паролата и пак....сега докладвах до фейсбук. Какво друго да направим,?

Общи условия

Активация на акаунт