Египет /Тема 10/

  • 48 274
  • 890
  •   1
Отговори
# 75
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 778
Аз резервирах през Тез Тур за 03 Април в Дана Бийч в Хургада.Дано всичко е наред.
Правихте ли някакви застраховки за отмяна на пътуване и към коя фирма?
Аз още съм на 2 акъла, искам за имам застраховка, че ако ми пишат положителен тест ще стане интересно. Ама и да е наистина застраховка,не да ми кажат, че важи после...

# 76
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Питах за застраховка,но агентката ми каза ,че ако по време на теста се окажа положителна ще ни върнат парите.Такава била политиката на фирмата им.Докато Абакс си я включват в цената.

# 77
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
Питах за застраховка,но агентката ми каза ,че ако по време на теста се окажа положителна ще ни върнат парите.Такава била политиката на фирмата им.Докато Абакс си я включват в цената.
Бихте ли споделили на кой туроператор е тази политика.

# 78
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Тез тур

# 79
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 778
Аз пък днес си капарирах Египет за 03.03 и след вчерашната нова, поредна, абсурдна заповед, от агенцията ме увериха, че както на Нова година ще организират тест в Хургада преди обратния полет за БГ.

# 80
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
При нас теста беше в БГ на връщане,от летището ни взе автобус и веднага в Рамус-Дружба.

# 81
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
При нас теста беше в БГ на връщане,от летището ни взе автобус и веднага в Рамус-Дружба.
Снощи излезна нова заповед. При влизане трябва да се предоставят резултатите от PCR тест иначе 10 дена карантина.
Колегите днес се консултират с юристи и министерствата, за да се търсят варианти.
Още снощи един от собствениците на голям туроператор обяви, че ако остане така, ще се организират тестовете в Египет.

Официално го няма никъде обявено. На практика всички ТО процедират така.

# 82
  • Мнения: 86
И ние сме за 03.03. ще видим какво ще стане , за 100 човека пасажери ще измислят нещо - къде ще ни тестват .

# 83
  • Мнения: 24 467
Ние сме края на април. Има време за всякакви промени. Не го мисля изобщо от сега. Циркът е всеки ден с ново представление.

# 84
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 778
И ние сме за 03.03. ще видим какво ще стане , за 100 човека пасажери ще измислят нещо - къде ще ни тестват .
Казаха ми , че на Нова Година са ги тествали в Хургада, тъй че има си вариант, стига Министъра да не измисле нещо ново от днес за вчера.
Вие с коя агенция сте? Simple Smile

# 85
  • Мнения: 86
И ние сме за 03.03. ще видим какво ще стане , за 100 човека пасажери ще измислят нещо - къде ще ни тестват .
Казаха ми , че на Нова Година са ги тествали в Хургада, тъй че има си вариант, стига Министъра да не измисле нещо ново от днес за вчера.
Вие с коя агенция сте? Simple Smile
С Тез Тур и Хотел Албатрос , а Вие ?

# 86
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 778
И ние сме за 03.03. ще видим какво ще стане , за 100 човека пасажери ще измислят нещо - къде ще ни тестват .
Казаха ми , че на Нова Година са ги тествали в Хургада, тъй че има си вариант, стига Министъра да не измисле нещо ново от днес за вчера.
Вие с коя агенция сте? Simple Smile
С Тез Тур и Хотел Албатрос , а Вие ?
Аз запазих през Екзотик холидей, а турооператор са Onextour. Хотели не знам в кои ще бъдем. Нашата екскурзия е 1 нощувка. Кайро, 4 на круизен кораб и 2 в Хургада. Хотелите допълнително ще ги обявяват, но нямаме възможност за избор.

В заповедтта никъде май не се казва, но деца под 6 години май не подлежат нa PCR тест, нали?

# 87
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
В заповедтта никъде май не се казва, но деца под 6 години май не подлежат нa PCR тест, нали?
В посока Египет за дете под 6 г. няма тест, при връщането към България има. Поне според заповедта в момента.

# 88
  • Мнения: 86
Нашата екскурзия е анулирана  за 03.03 .При вас как е ?

# 89
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Ние сме на 03.04 с Тез тур, но все още нищо не са казали.

Общи условия

Активация на акаунт