Носихте ли нещо за госпожите за 1-вия ден на ясла\градина?

  • 2 675
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 11 711
Нищо не сме носили,когато синът ми тръгна на детска градина.

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Ние тръгваме на градина от 15 септември и мисля да нося цветя.  Нямам идея колко букета обаче

# 17
  • Мнения: 5 877
Ние носихме цветя. Една от леличките (помощник-възпитателки) гледаше накриво, че на нея няма.

# 18
  • Мнения: 4 734
Ние тръгваме на градина от 15 септември и мисля да нося цветя.  Нямам идея колко букета обаче
На г-жата букетче,лелките са 2-3...карамфилче на тях

# 19
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Ние за 15 ще сме с 3 букета - за всяка госпожа и за лелята. Това е най-малкото което мога да направя за тях. Искам и те и ние да се чувстваме като на празник. Все пак си е първи учебен ден.  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
На г-жата букетче,лелките са 2-3...карамфилче на тях
Ей това не го разбирам Rolling EyesДетето ти като се събуди изпотено или се напишка, кой мислиш го преоблича, за да не настине?Кой го храни, ако се мотка?Госпожата?Съмнявам се...
Или ще купя еднакви цветя на всички, или няма да взимам въобще Naughty

# 21
  • София
  • Мнения: 2 530
Е, заведох го. Занесохме цветя за директорката, / която ни посрещна/, госпожата и лелката. Той много бързо завърза познанства, без сълзи просто ми каза чао и се заигра. Но аз отвън  Cry. Е, поне съм доволна, че успях да го предразположа за първия ден. Оставих в градината едно голямо, доволно и пораснало момче. Надявам се да си го вземе след обяд пак така.

# 22
  • Мнения: 3 360
Цветя и за госпожите и за лелите! PeaceДобре е да не ги забравяме-понякога те са по-грижовни и от госпожите! Naughty

# 23
  • Мнения: 4 473
Миналата година беше първа за дъщеря ми в ОДЗ. Не занесох нищо и много неудобно се почувствах. Blush
Сега възнамерявам да взема поне по един букет, а за друго - ще помисля.

# 24
  • Мнения: 404
А колко госпожи и лелки има в яслата? Моята дъщеря ще я пускам от 13.09 на ясла за първи път и не знам колко букета да занесем. newsm78

# 25
  • Мнения: 4 734
Не виждам какво има да не разбираш, просто е въпрос на лична нагласа. А това, че някой ще си върши работата за която му плащат едва ли трябва да ме кара да се чувствам длъжна да му купя кошница с цветя. Между другото понеже съм минала по тоя път да те светна, че със или без букет лелките и учителките си харесват определни деца.

# 26
  • Мнения: 276
Днес ни беше 1-ви ден. Занесохме 6 букета - еднакви. За директорката, за педагожката, и за 4-те лели, по две във всяка смяна. Мисля че постъпих правилно. Това са хората който ще се грижат за децата ни. Заслужават поне по едно цвете!

# 27
  • Мнения: 47
Днес беше първия учебен ден и на Биляна.
Влезе в занималнята, заигра се и забрави за подсмърчащата отвън мама.
Занесохме 4 букета - еднакви. Дадохме на:
- докторката / сестрата в кабинета на яслата, която ни прие документите,
- една позната, която ни уреди - срещнахме я случайно в коридора, но беше планувана и тя,
- на сестрата първа смяна,
- на леличката първа смяна.
Оказа се, че само ние сме занесли цветя. Аз лично не съжалявам и не чувствам да съм се прекарала с това.
Ходих на обяд да проверя как е бебка - всичко беше супер.
От 7-те нови деца оставиха за следобеден сън само нея. Другите дори и да не плачеха ги дадоха на майките да си ги приберат.
Това не го отдавам на цветята, но може и да има значение. Аз неисках да я прибирам на обяд, защото после ще се надява и може да плаче, че не я взимам.

# 28
  • Мнения: 607
Нашия първи ден на ясла е на 11.09.Аз също мисля да взема цветя,но често казано незнам колко букета-да не се окаже,че няма да стигнат и да се изложим.Добре,че вие споделяте та да се ориентирам. Simple Smile

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
И ние сутринта занесохме 2 букета, един за г-жата, и един за лелята.Сега като го взема ще занеса и на другата госпожа.

Общи условия

Активация на акаунт