Кашите Фризокрем

  • 1 288
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 966
Да,и на мен само тази каша ми прави проблеми.Едни гадни бучки.
Но така като се замислям над мнението на руби,наистина цаката явно е да става много бавно пресипването и постоянно бъркане.Нерви ако имаш-кашата става.

# 16
  • Мнения: 27 524
Пак да попитам за кашите ,ама не съм догледала тя била Милупа . Rolling EyesТа колко време може да стои отворена ?На Фризо вчера купих и си пише 4 седмици след отваряне ,а на Милупа не виждам да пише нещо . Rolling Eyes

По принцип е до 4 седмици. Както и адаптираните млека. Няма нищо и след това да ги използваш,  просто голяма част от витамините са се изпарили. Не отровно, нито вредно  Peace

По-големи буци и лепки от Нестле не съм виждала  Crazy

Една каша, независимо от марката, колкото повече се бърка и колкото повече престоява, толкова повече се втечнява  Peace

# 17
  • Мнения: 4 358
........ По-големи буци и лепки от Нестле не съм виждала  Crazy
Явно не си давала Фризокрем  Laughing

Отворена каша се употребява в рамките на 1 месец. Трябва да се съхранява на сухо място.
Фризокрем Царевица съм приготвяла по няколко различни начина и винаги ми е ставала на бучки. С пасатор не съм бъркала, но от пасатора всичко става някак на пяна и не ме кефи  Sick

# 18
  • Мнения: 1 448
Най-най гадната като консинстенция каша ми беше една Нестле, не повторих...  Hug

Общи условия

Активация на акаунт