Помощ! Кръв по пъпчето!!!

  • 9 553
  • 19
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 728
 И преди и след като падна, аз го пръсках, докато спря да кърви. Трябва да слагаш някаква дрешка на личицето на бебо да не вдишва от спрея.

# 16
  • Мнения: 858
на моят бебок пъпчето падна на 8 мия ден.Слагах и слагам още спирт и топоцин ,педиатърката каза,че е нормално ако прокърви да не изпадам в паника ако се случи.Звънни на педиатърката но си продължавай със спирт аи пудричката

# 17
  • Мнения: 3 478
И при нас прокърви точно преди и по време на падането. Не беше страшно, на другия ден вече беше добре.

# 18
  • Мнения: 176
Първо честото бебче! Да сте жими и здрави, много щастливи и СПОКОЙНИ  Hug
А сега по темата, в която малко или много се включвам със закъснение. И при нас се случи подобно нещо с пъпчето ден или два преди да падне. Нашата педиатърка тогава обясни, че заради плача от коликите е възможно да се е понапрегнала повечко и това да е крайния резултата. Няма нищо притеснително, така че дишай дълбоко и се усмихни  Simple Smile
За твое най-голямо успокоение се свържи с педиатъра ви /даже предполагам, че отдавна сте го направили/. А ако той/тя продължи да не вдига телефона и в други случаи - просто го/я смени. Съжалявам ако това звучи прекалено крайно, но аз съм "пристрастна" по отношение на невдигащи телефоните си педиатри...

# 19
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И нашето така кървеше преди да падне. Просто щипката е твърде тежка  и накрая доста дърпа кожичката. Почистваш със спирт смело и поръсваш с топоцин.

Общи условия

Активация на акаунт