Изприщват ли се бебетата ви около устата от пюретата?

  • 1 058
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 910
И при нас за сега няма проблеми. Но когато аз съм била малка съм се обрива от домати, сега не. Може би наистина трябва да го израстне...или да внимаваш да не му се цапа лицето с пюре. newsm78

# 16
  • Мнения: 3 334
Понякога
Изприштва се ако яде суров домат и до сега.

и при нас е така!

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 369
Понякога се е изприщвала, но пък никога не съм го свързвала с пюретата... По- скоро с обилното плюнчене  Peace

# 18
  • Мнения: 959
И аз много се чудих,от какво се изприщва дъщеря ми и установих,че е от бибероната,не от храната.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 421
 Дъщеря ми е така и до сега - и от пюретата, и от лигавенето, и от целувките, и от бибероната се изриваше(едни ситни пъпчици). Просто от всичко мокро и непочистено - веднага. Чувствителна кожа.

# 20
  • Мнения: 8 917
Не се е изривала от пюре Rolling Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 3 832
В началото като му дадох пюре в което има грах,му се появиха няколко пъпчици по брадата,но от други пюрета не се е изприщвал.
Сега много се лигави и всичко,което хване го лапа заради зъбоникненето,та му се появиха пъпки по бузите.

# 22
  • Мнения: 728
Ами благодаря на всички, които са се включили, мисля че е от пюрета и кашите, защото го захраних преди две три седмици, а иначе зъби си имаме отдавна, биберон си ползваме също отдавна, лапа също разни играчки също отдавна, но до сега нищо му нямаше, а иначе давам различни неща и с различни лъжички, както пластмасови така и метални newsm78

Общи условия

Активация на акаунт