Зачеване с лековита вода от гледачка

  • 6 315
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Леле... Не знаех, че са толкова чевръсти врачките. Само от един разговор и вече е с три деца... Мен би ме било страх да отида да си поговорим с такава. Ми ако искам само едно дете?

# 16
  • София
  • Мнения: 10 642
То ако от разговор се забременяваше... Що ли не вземат в репродуктшвните клиники вместо доктори да назначат врачки?!?
Една спермограма, направена не в репродуктивна клиника и едни хормони, не са “всички нужни изследвания” и не могат да диагностицират нищо!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Абе да върви авторката, навила си е на пръста. После може и до клиники и специалисти да стигне, имат време.

# 18
  • Мнения: X
Два въпроса.
Колко пари ти иска за тая вода?
Ако проблемът ти е, че си изнервена - защо просто не седнеш и не се успокоиш, ами ще ходиш за водица?

# 19
  • Мнения: 534
По- добре отделете парите за "лековитата вода" и с тях си направете останалите нужни изследвания в репродуктивна клиника, партньора ви също. Това ще даде по- добър и бърз резултат.
Ако всичко е наред, тогава потърсете баячка, свещеник или молитва за ваше спокойствие, щом толкова държите на тези неща.

# 20
  • Мнения: 178
Няма да навреди водицата,може даже да има плацебо ефект.Но и няма да излекува репродуктивни проблеми. Ако тези пари вместо за водица се дадат за хранителни добавки и витамини (има такива теми във форума) ефекта би бил по-добър.

# 21
  • Мнения: 83
Два въпроса.
Колко пари ти иска за тая вода?
Ако проблемът ти е, че си изнервена - защо просто не седнеш и не се успокоиш, ами ще ходиш за водица?

Колкото и оставиш, аз и оставих 5 лв.
Нищо не губя да опитам. Просто реших да попитам, дали някой друг е ходил при гледачка и му е дала такава вода. 🙂
Ще споделя задължително после резултата.

# 22
  • Мнения: 4 518
Извинявайте, но тук масата от хората, които се изказвате явно нито имате опит нито желание да искате да помогнете. Баба Ванга е помагала на стотици жени да забременият, които по традиционния начин не са могли. Ако отидете в Петрич, в нейната къща музей ще видите стотиците кукли, които тя е молила да донесат, когато хората са искали да забременият.
Аз ходейки при Фатме от Тънково с моя приятелка, бях свидетел, как тя и каза на нея, че нейната сестра има проблеми със зачеването, като тя отиде да пита за нея. И Фатме и каза, нямат проблеми и се дължи на стрес и безпокойство. Каза да се успокой и, че всичко ще бъде наред. След като тя говори със сестра си, всичко се оправи. Преди това тя имаше 2 неуспешни опити. След разговора и обясненията от Фатме всичко се нареди и в момента момичето има 3 деца. Така, че вашите обяснения, че не било възможно и имало само 2 метода секс и инвитро не са верни. Да не говорим, че познавам много хора, които дори с инвитро не им се получават нещата.
Има енергийни методи, с които може да се помогне на хората за тези неща. Не с лекарства и химия.
Има три деца, с които е забременяла без да прави секс Flushed представям си колко щяха да са, ако беше правила секс...
Виж какво, всеки си вярва в каквото иска. Ако мислят, че това помага ок, но врачката не я е забременила със сигурност. Момичето попита дали сме чували за този метод, отговорих ѝ, че знам само два, защото това казва биологията, която съм изучавала.
"Да не говорим, че познавам много хора, които дори с инвитро не им се получават нещата." - и аз познавам такива, даже съм от тях, но това не означава, че по друг начин ще стане. То и не всеки забременява от първия секс, но не спира да опитва, нали така.

# 23
  • Мнения: 256
Извинявайте, но тук масата от хората, които се изказвате явно нито имате опит нито желание да искате да помогнете. Баба Ванга е помагала на стотици жени да забременият, които по традиционния начин не са могли. Ако отидете в Петрич, в нейната къща музей ще видите стотиците кукли, които тя е молила да донесат, когато хората са искали да забременият.
Аз ходейки при Фатме от Тънково с моя приятелка, бях свидетел, как тя и каза на нея, че нейната сестра има проблеми със зачеването, като тя отиде да пита за нея. И Фатме и каза, нямат проблеми и се дължи на стрес и безпокойство. Каза да се успокой и, че всичко ще бъде наред. След като тя говори със сестра си, всичко се оправи. Преди това тя имаше 2 неуспешни опити. След разговора и обясненията от Фатме всичко се нареди и в момента момичето има 3 деца. Така, че вашите обяснения, че не било възможно и имало само 2 метода секс и инвитро не са верни. Да не говорим, че познавам много хора, които дори с инвитро не им се получават нещата.
Има енергийни методи, с които може да се помогне на хората за тези неща. Не с лекарства и химия.
В тази връзка, когато бях 10ти клас, с една приятелка ходихме при Фатме от Тънково, разбирайте преди 12-13 години. Тинейджърски глупости тогава, но още се сещам как пустата врачка ми каза "виждам, че имаш сестра", аз й викам "брат", тя:" да, много е нещастен, никога няма да се ожени", след месец брат ми се ожени, има прекрасно семейство и чудно дете.
 Та, искам да кажа на авторката да не си губи времето с врачки, гледачки, баячки, знахарки и прочие. Ако има медицински проблем - лекар, ако няма-когато му дойде времето, ще се случи.
За Ванга, не мисля, че някой оспорва чудесата около нея, но тя за това е наречена "феномен", щото нито Фатме от Тънково, нито Ганка от Горно Надолнище се доближават до образа й.

# 24
  • Мнения: 6 166
Преди години ходих и аз на една такава врачка. Та енергийни картини рисувала (на мен все фрасканици с черно ми се 'пращаше' Grinning ) , заредена, чудотворна вода правела. Даже не помня вече къде в София се подвизаваше. После ми искаше в точен час да съм й се обаждала, че Иисус имал съобщение за мен. Същата ли е като твойта? 

Та ... за този "метод" с водата ... останах накрая с впечатлението, че тази жена събира много информация за финансите ти .. така докато те поразпитва уж за другите ти проблеми...  и колкото са ти по-добри финансите толкова повече имаш нужда от помощ от Иисус и Дева Мария, които са я избрали нея, светицата, да им носи посланията... а психоложката, която те е посъветвала да ходиш при приятелката й толкова повече те манипулира да не си стисната като оставяш "колкото имаш" ....

За едни и същи психоложка и врачка става дума? От любопитство питам... Интересно ми е дали още работи тази схема с подиграване с доверието на един от известните психолози в България.

С други думи ... ако искаш заредена вода отиди в църквата. Там ще е също толкова 'лековита', но поне няма да се страхуваш на каква схема си попаднал и как ще се възползват от доверието ти.

А, един друг евтин вариант за 'лековита вода' е описан в Стопанката на Господ. Ето това бих ти препоръчала като метод, защото съм го виждала да 'работи'. Там и за месене на питки казват.. хубави обреди разказват.

Един трети - не съм го проверявала, но звучи легитимно, така мисля, - на 8 Декември между 12 и 13 чети розарии с молитви към Майка Мария (кстолическите сайтове имат много такива) Чети ги и се моли са ти помогне с това, което искаш. Не пречи да опиташ.

И както писаха и другите ... отидете на специалист. АГто много често не знае рънкостите на 'защо не се получава' Wink

(И малко чврен хумор, който го научих от една позната... ти сигурна ли си че точно това искаш да е бащата Wink ..в кръга на шегата)

Последна редакция: чт, 27 авг 2020, 20:27 от Елфичка

# 25
  • Мнения: 447
Извинявайте, но тук масата от хората, които се изказвате явно нито имате опит нито желание да искате да помогнете. Баба Ванга е помагала на стотици жени да забременият, които по традиционния начин не са могли. Ако отидете в Петрич, в нейната къща музей ще видите стотиците кукли, които тя е молила да донесат, когато хората са искали да забременият.
Аз ходейки при Фатме от Тънково с моя приятелка, бях свидетел, как тя и каза на нея, че нейната сестра има проблеми със зачеването, като тя отиде да пита за нея. И Фатме и каза, нямат проблеми и се дължи на стрес и безпокойство. Каза да се успокой и, че всичко ще бъде наред. След като тя говори със сестра си, всичко се оправи. Преди това тя имаше 2 неуспешни опити. След разговора и обясненията от Фатме всичко се нареди и в момента момичето има 3 деца. Така, че вашите обяснения, че не било възможно и имало само 2 метода секс и инвитро не са верни. Да не говорим, че познавам много хора, които дори с инвитро не им се получават нещата.
Има енергийни методи, с които може да се помогне на хората за тези неща. Не с лекарства и химия.
Има три деца, с които е забременяла без да прави секс Flushed представям си колко щяха да са, ако беше правила секс...
Виж какво, всеки си вярва в каквото иска. Ако мислят, че това помага ок, но врачката не я е забременила със сигурност. Момичето попита дали сме чували за този метод, отговорих ѝ, че знам само два, защото това казва биологията, която съм изучавала.
"Да не говорим, че познавам много хора, които дори с инвитро не им се получават нещата." - и аз познавам такива, даже съм от тях, но това не означава, че по друг начин ще стане. То и не всеки забременява от първия секс, но не спира да опитва, нали така.
Момичето разбира се е забременяло със секс, но няколко години преди това опитва, забременява и губи детето по време на бременността. Така загуби 2 деца. След като сестра и и обясни, какво каза жената и, че няма физическа причина за това тя се успокой и следващата бременностт бе успешна. И така тя реши, че иска да имат не едно а три деца и с Божията помощ и се получиха нещата. Без никакви лекарства или специални изследвания. Като това става с един и същ партньор. Тоест разликата преди и след е само това, което е казала Ясновидката.
Аз имам приятелка, която след 3 аборта лекарите и казват, че при последния аборт матката и е била обърната и според лекарите и медицината, тя не може да има деца. И така тя с години е опитвала с дългогодишен приятел, после след раздяла и с друг, като говорим чрез полов контакт и без резултат. Един ден тя ми каза, че една гледачка преди години и е казала, че ще бъде самотна майка, но тя не го вярвала това нещо и според ситуацията с матката, може да стане само майка след осиновяване. В последствие започна да се занимава с една енергийна система и така и се случи, че една вечер срещнала човек в заведение, харесали се, правили секс без презерватив, защото тя с години е пробвала и тя знае, че дори да еякулират вътре нищо не се получава, заради тази обърната матка, но тогава и се получиха нещата и тя забременя. Между 3 и 4 месец разбра, че е бременна. С въпросния човек имат само една среща за една нощ, той и казва, че ще и се обади, взима и телефона, но никога не го прави. И така тя забременява от него и в момента е самотна майка а той дори не знае, че е баща. Тя направи няколко опити да го открие и да му каже, но не и се получават нещата. Така, че да знаете, че медицината и нейните знания са толкова ограничени, че ако разчитате на тях е възможно да да нямате успех. Разчититайте и търсете Бог и Господ на помощ а не на медицината. Господ нарежда всичко по най-добрия начин за човека, но само за тези, които го търсят и искат. Останалите хора живеят в света а света се управлява от Князът на този свят и така хората си обикалят по болници и доктори и дават маса пари и в много от случаите без резултат.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Само като видях главните букви в последните няколко изречения и ми се изясни картинката.

# 27
  • Мнения: 4 518
Аз не разбирам какво се опитваш да ми обясниш. Мислиш, че репродуктивен лекар няма да каже, ако мисли, че проблемът е на нервна почва ли? И в двете истории не виждам с какво е помогнала информацията, която са дали. На баба ми пък ѝ казаха, че тази година ще забременея със секс. Хахаха никакъв шанс, трябва да изневеря на мъжа ми за да стане това.

# 28
  • Мнения: 83
Здравейте, отново на всички 🙂

Исках просто да попитам от любопитство, дали някой се е сблъскал с този метод. Задължително ще пиша отново, какво се е случило, все пак не мисля че губя нещо, а и не ме изнудва за пари, колкото аз и оставя.

Благодаря Ви на всички, които се включиха и изказаха своето мнение 😊
Бъдете много здрави и успех!

# 29
  • Варна
  • Мнения: 36 601
А всъщност как ще се разбере дали лековитата вода е помогнала за евентуално зачеване или просто то се е случило като му е дошло времето?

Общи условия

Активация на акаунт