Зачеване с лековита вода от гледачка

  • 6 314
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 83
А всъщност как ще се разбере дали лековитата вода е помогнала за евентуално зачеване или просто то се е случило като му е дошло времето?

Каза ми, че след като я изпия, ще стане 🙂
Дали ще е от водата или просто му е дошло времето, не знам 🤷‍♀️.

# 31
  • Мнения: 6 166
И ако не стане пак да се върнеш за още вода ... Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 83
И ако не стане пак да се върнеш за още вода ... Rolling Eyes

Добър вечер,
Както казах, нищо не губя, ако не се получи ще потърся специалист Simple Smile
 От любопитство попитах. Не съм тук, за да се заяждам. Има хора който вярват и които, не 🙂
Всичко хубаво!

# 33
  • Варна
  • Мнения: 36 600
Абе, така е, но хората обикновено минават първо през специалисти и чак тогава се отчайват до степен да вярват на алтернативни методи. Един вид като последната сламка за удавника, а тук странно, но е обратно.

# 34
  • Мнения: 83
Здравейте, както обещах, че ще пиша като изпия водата, но пиша по - скоро 😁
За да не се излъже още някой като мен.
Днес си бях записала час. Влязох и за няма и 5 мин излязох. Оказа се, че тази лековита вода, струва 100 лв 🙂 при което аз отказах.
И за да не се подлъже още някой, гледачката е Мима от Ресен 🙂

Здраве да е, и няма да св отчайвам, рано или късно и ние ще си имаме бебе😊

Благодаря Ви, че изказахте своето мнение!

# 35
  • Мнения: 534
Насочи се към репродуктивен лекар и я карай по- спокойно. Бебчето ще стане!
Ако имаш нужда от друга сила, отиди в църква, запали свещ, кажи си една молитва на ум. Няма да навреди, а и няма да пълниш джоба на шарлатани.
Успех и добри новини съвсем скоро!

# 36
  • Мнения: 6 166
Ем, Добрютро Wink

# 37
  • Мнения: 3 025
Вода от чешмата 100 лв., егати.

# 38
  • София
  • Мнения: 7 990
Вода от чешмата 100 лв., егати.
Маркетинг, активни продажби, не всеки го умее.

# 39
  • София
  • Мнения: 441
Ако ви трябва успокоение и “алтернативен метод” за забременяване - разходете се до Храм Света Богородица Успение - Златна Ябълка - Асеновград. По евтино ще ви излезе, пък дано помогне...
Иначе специалисти и здрав секс е решението...

# 40
  • Мнения: 517
Към авторката  - дори жената да е качествена и да знае какво прави,питайте я дали после детето, което е подпомогнато да се появи по този начин би имало хубава съдба и дали - ако може да гледа наистина- има нещо кармично в забавянето и тн.

# 41
  • Мнения: 36
Здравейте! Включвам се темата само за да кажа, че някъде сред форумите бях чела за метод за зачеване с лучена вода, може да пробвате!

# 42
  • Варна
  • Мнения: 36 600
Има си подфоруми за ясновидци, рекламирайте си го там.

# 43
  • Мнения: 20
Извинявайте, но тук масата от хората, които се изказвате явно нито имате опит нито желание да искате да помогнете. Баба Ванга е помагала на стотици жени да забременият, които по традиционния начин не са могли. Ако отидете в Петрич, в нейната къща музей ще видите стотиците кукли, които тя е молила да донесат, когато хората са искали да забременият.
Аз ходейки при Фатме от Тънково с моя приятелка, бях свидетел, как тя и каза на нея, че нейната сестра има проблеми със зачеването, като тя отиде да пита за нея. И Фатме и каза, нямат проблеми и се дължи на стрес и безпокойство. Каза да се успокой и, че всичко ще бъде наред. След като тя говори със сестра си, всичко се оправи. Преди това тя имаше 2 неуспешни опити. След разговора и обясненията от Фатме всичко се нареди и в момента момичето има 3 деца. Така, че вашите обяснения, че не било възможно и имало само 2 метода секс и инвитро не са верни. Да не говорим, че познавам много хора, които дори с инвитро не им се получават нещата.
Има енергийни методи, с които може да се помогне на хората за тези неща. Не с лекарства и химия.
 
Две процедури инвитро и отрицателен резултат. Нищо не стана при мен.

Общи условия

Активация на акаунт