Отговори
# 15
  • Мнения: 5 475
 ooooh!  Сонче,ако сте с Бг еър на отиване ,мисля,че няма да имате проблем,защото стачката е само на АлИталия.
 Не се стресирай предварително,длъжни са да ви превозят.

 Аз все забравям да кажа,че на моята дъщеря на връщане от Бг с Луфтханза и загубиха куфара..и вече близо месец..няма надежда да го върнат.  #2gunfire Пратила е писмо със списък на нещата вътре,уж щели да ги платят,но много ме е яд,че си беше взела видеокасетите от Бг с нейните рожденни дни и концерти,от които нямам копия!   Sick

Кате,рано почват училище при вас.  newsm78 Тук всяка година се решава откога да се започне,за тази са решили от 11 септември до 8 юни да е учебната година. Peace
  Аз ще прочета назад да не те карам да повтаряш,ако си писала,за това как се чувства ученичката!    Rolling Eyes
 

# 16
  • Мнения: 3 388
ooooh!  Сонче,ако сте с Бг еър на отиване ,мисля,че няма да имате проблем,защото стачката е само на АлИталия.
 Не се стресирай предварително,длъжни са да ви превозят.

 Аз все забравям да кажа,че на моята дъщеря на връщане от Бг с Луфтханза и загубиха куфара..и вече близо месец..няма надежда да го върнат.  #2gunfire Пратила е писмо със списък на нещата вътре,уж щели да ги платят,но много ме е яд,че си беше взела видеокасетите от Бг с нейните рожденни дни и концерти,от които нямам копия!   Sick

Кате,рано почват училище при вас.  newsm78 Тук всяка година се решава откога да се започне,за тази са решили от 11 септември до 8 юни да е учебната година. Peace
  Аз ще прочета назад да не те карам да повтаряш,ако си писала,за това как се чувства ученичката!    Rolling Eyes
 





На отиване сме с Бг, а на връщане с АлИталия. Абе те ще ни превозят, ама нали ги знаеш какви са, закъснения, отлагания и пр

Няма ли затсраховка дъщеря ти за багажа? // ... или то от Сф май не можеше да се прави

# 17
  • Мнения: 5 475
Принципно е тръгнала от Амстердам,  newsm78 мисля,че в самия билет има клауза за плащане при загубване на багаж.
 Полета е Амстердам-Франкфурт-София и обратно. Peace
  Багажа е загубен при връшането в Холандия .Понеже беше точно ,когато бяха закъсненията,покрай Лондонските случки...каза,че е имало стотици хора,които са се оплаквали... #Crazy

  Накарали са я да опише нещата в куфара,даже ако имала касови бележки да ги приложи!  Shocked

# 18
  • Мнения: 7 914
sonita , карти, кафета и тн в италия намират ли се? newsm78

Вечерница , много да внимаваш с ухото, че шега не бива  Naughty Добре че не си си направила голямата беля Hug
их спомням си как се радвах едно време на  Joy такива неочаквани ваканции Crazy  Party


Giorgia , колко неприятно...на майка ми като пътува с Малев и бяха загубили куфара ама за 24 часа го върнаха...
 и аз винаги треперя не за парцалките, а за книгите и др. важни и невъзвратими неща Rolling Eyes

ПП да им каже каква ккасова бележка искат като това и е детството #Cussing out

# 19
  • Мнения: 3 388
Georgia, дано се оправят нещата и и платят поне! макар че човек пренася и неща, които нямата стойност, която да ти бъде изплатена, снимки и филми във вашия случай .......
Звезди4ке, има и то много. Тук, наи-вече в южна Италия са много суеверни. Нали знаеш, че в съновниците срещу отва, което си сънувала има и число, после да играеш с него  Peace Лото и разни други там, не ги разбирам, никога не съм опитвала, истината обаче е, че има много хора вманиачени по темата- истински хазарт ти казвам, ама за мен си остава  newsm34

# 20
  • Мнения: 6 390
Здрасти Банда  Grinning

Звезди
много весело име пак си сложила  Party Grinning

Нана
трахотни са снимките  Heart Eyes малкия -голям мъж е голям сладур  Wink вие сте много голяма тайфа  ooooh! Party а ти си голяма мацка  Flutter само не разбрах имаше ли изненада за Вальо  Embarassed

Сонче
 ooooh! Crazy Laughing лелелелеее ужас  Mr. Green надявам се все пак всичко да мине максимално бързо и безпроблемно около пътуването  Hug

Гери
спалнята  Heart Eyes страхотен цвят сте докарали  Whistling Whistling Whistling и кухнята ми харесва- обичам цветничкото  Mr. Green

Блазе ви за жегата - тук си е направо есен  Rolling Eyes днес точно е слънчево, но вчера  Crazy

Поздрави на всички  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 860
 Здравейте, момичета! Да се запиша, че да не изпусна нещо.  Mr. Green После ще чета, че сега имам задача да намеря място на всички играчки.  Tired Ужас просто. С тази една стая, която уж не е толкова малка, но сега е просто ад. Няма къде да се стъпи от играчки, палатки, камиони и не знам вече какво. После ще снимам всички подаръци, ако ви е интересно да ги видите.
 Хайде до след малко, да използвам времето, че Габи заспа.  Hug

# 22
  • Мнения: 1 860
 ЕлиHeart Eyes ! То имаше повече гости, но организацията нещо се скапа. На всичко отгоре аз нали много разбирам изтрих всички снимки от едното фото и тези ги правихме на бързо после.  Confused Ама така е - нация техническа съм аз. Изненадата за Вальо се провали разбира се. Юлия ме предаде без да иска преди няколко дни, а накрая просто не ми остана време и нерви да правя още торти и подготовки. Много съм несериозна, но...Живот и здраве до година, само да не казвам пак голяма приказка.  Blush

# 23
  • Мнения: 7 914
sonita ,
 а тук за 5 години не съм чула някой дори да спомене за подобно нещо, дори и за съновници...само суеверия си имат...например като да не се казва имаето на неродено дете newsm78

Eli_cz , веселата компания ме вдъхновява Hug
 И аз завиждам за жегата тук си е мрачно( за сега не е влажно ама и това се очаква Rolling Eyes )

nana_cool , разбира се, че ще е интерсно да видим подаръчетата на малкия сладурко  Hug ...а Вальо не се е разсърдил, нали? Thinking

# 24
  • Мнения: 3 388
Nana, сега успях да видя снимките, страхотни са, а ти си наистина nana_cool  Peace

Ахаха, сериозно ли така, Звездичке, тука са доста вманиачени на тази тема 

# 25
  • Мнения: 5 475
Права е Соня,затова и разцъфтява бизнеса на всякакви гледачки и картомани по телевизията! Peace

# 26
  • Мнения: 6 167
хайде и аз да се разпиШа
 Peace

утре мойто свеки Ще го оперират , Ще му слагат изкуствена става.. нали на възрастните жени им сменят..  Cry
уж е рутинна и лесна операция, но аз доста се тревожа.  Praynig
после 30 дни няма да я има, свекър ми Ще идва у нас да се храни всеки обяд.
не ми пре4и 4овека, ама... трябва да готвя всеки обяд паста, заЩото той само това яде...
ох, писнаха ми тия италианци и техните макарони...да не говорим, 4е трябва в 18 4аса да ходим всеки ден на ве4еря да му приготвеяме яденето, това озна4ава един месец никакво мърдане от къЩи.той брат4е като на пионерски лагер, ако не му е сложено в 18.15 край, изпуска смяната.
 Mr. Green

ох, оплаках се.  Peace

# 27
  • Мнения: 5 475
Лени,стискам палци на твоето свеки!  Peace Всичко ще е наред.
При нас, пък свекър ми от днес тръгна на радиотерапия (дали е така на бг?  newsm78) Нали му откриха начална форма на рак на простатата. Praynig Цялата рода сме много притеснени,защото и свеки е минала преди около 10 год. през 2 оперции от рак на гърдата и после химиотерапия. Rolling Eyes Дани на него му се размине възможно най-леко.  Praynig

И мен ме дразни това,че тук всичко е по разписание.Twisted Evil

Ние вечеряме в 19 часа.И това е закон божи,освен ако не сме на ресторант.

Лека вечер на всички!  Hug

# 28
  • Мнения: 1 526
Здравейте мадами![/b]
Giorgia и Lennie стискам палци на вашите роднини- дано всичко мине бързо и без усложнения! Praynig
sonita на вас- дано минете покрай стачките безпроблемно и да прекарате хубава почивка в родината!
Нана много хубави снимки! А за твоето творение- тортата просто нямам думи- чудесна е! Разбира се че искаме да видим подаръците на Дончо Биберончо, а той сигурно много им се радва  Heart Eyes. Сладкото пораснало мъжле на мама!
Eli_cz какво ново покрай вас с Емката, как си прекарвате?
Майка как е Томи, оправи ли му се очето?
Мама В до къде стигнахте с търсенето на нов дом?
Вечерница а твоето уше как е? Дават ли вече домашни на ученичката? Тя още ли ходи с ентусиазъм, споделя ли как минават дните в у-ще?
И ние сме пак `градинари` Laughing Меди тръгна с голям кеф и учителката много я хвали, че е будно и послушно дете, изпълнява зададените задачки прилежно, нали ми е в пред училищна. Но мъника за първи път е разделен от нея и му е самотно, не е много контактен и явно ще му вземе време да се адаптира, не иска да яде там, и да играе не иска  ooooh!, но се надявам с времето да му стане по- интересно и да намери приятелчета  Praynig!
Къде сте останалите от отбора, да знаете, че ни липсвате!
Марсианке, мари хубава такова красиво начало на темичката си дала... страхотни са розите- благодаря ти за което   bouquet

# 29
  • Мнения: 5 183
Здрасти и от нас. По-добре сме уж.

Нана, много хубави снимки. Жалко, 4е голяма 4аст са се затрили, но пък си се усетила навреме и си нащракала още!   bouquet

Лакони4на съм, но, не съм ви из4ела и не съм много "в 4ас".
Къде се изгуби Калида?!  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт