Не знам какво да правя

  • 4 027
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 818
Аз бих взела нещата в мои ръце,бих му казала,че с отношението си към мен е прекъснал всички чувства и искам раздяла.Знам че това е нож с 2 остриета,но той или иска раздяла или незна какво иска.Ако е така бих била категорична с него и ще му помогна да разбере.все пак ти си го познаваш най-добре.

# 16
Ами опитах и така и той ме попита дали го гоня ( защото живеем в моя апартамент)...
Казва, че не иска раздяла... не знаел какво иска

# 17
  • Мнения: 431
Сигурна ли си, че няма друга, вероятно колежка? Confused

# 18
Не съм разбира се, никой не може да е сигурен в това, но мисля, че няма

# 19
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Аз бих взела нещата в мои ръце,бих му казала,че с отношението си към мен е прекъснал всички чувства и искам раздяла.Знам че това е нож с 2 остриета,но той или иска раздяла или незна какво иска.Ако е така бих била категорична с него и ще му помогна да разбере.все пак ти си го познаваш най-добре.
- Това много често дава резултат, защото изправен пред раздяла, човек изведнъж оценява всички положителни качества на другия...

# 20
Е да ама в случая не помогна

# 21
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Е да ама в случая не помогна
- Ако е почувствал колебание...

# 22
  • Мнения: 2 161
Шанел, и на мен така ми се струва, но първо ми се ще да се убедя 100%, че не ме обича, за да тегля чертата, защото не мога ей така да оставя детето си без баща...
И аз не го разбирам това със срещите с приятели, може да сме много модерни, но мисля, че мъжът трябва да има отговорност не по-малко от жената.
Имам чувството, че се въртим в омагьосам кръг, три дни всичко е наред, а на четвъртия всичко се срива за секунда. И после пак отначало....  Confused
Албена,това,че ти няма да живееш с човек,който не помага връзката ви да се развива,не означава,че ще оставиш детето си без баща.За да е пълноценна една жена,тя не трябва да гледа на себе си само като на майка.За да не се случи един ден да погледне назад и да види,че време за промени вече няма.Ако твоят съпруг продължава да се прави на загадъчен и неразбран и продължава да напряга и така напрегната ситуация,аз не разбирам защо ти трябва да продължаваш да се измъчваш.Детето също ще бъде неспокойно.Защо?Колкото и клиширано да звучи-мъже много!Не пропилявай времето,в което си млада и красива в излишни драми и трагедии.По надолу прочетох,че разполагаш с жилище.Прекрасно!Какво значение има дали още те обича или не те обича?С номерата,които ти раздава показва,че не те уважава.А как се живее без уважението на партньора?А как се живее без ти самата да се уважаваш?
Извини ме,ако съм рязка в изказванията си.Аз рядко давам съвети по чужди проблеми и неудачи,но мисля,че сега най-малко имаш нужда от съчувствие от сорта на:"кураж,мила","ще ти стискам палци","боже,как може да има такива хора" и т.н.
Вземи живота си в ръце,скъпа Албена,защото ако не го направиш,няма кой да ти помогне.

# 23
Шанел, точно от такива постове като твоя имам нужда в момента. Вероятно това ще е развръзката, просто още събирам сили и смелост да се изправя и да продължа сама.
А и все още имам една искрица надежда, че е моментно състояние и нещата ще се наредят.
Няма да мога да чака вечно разбира се, съвсем скоро ще трябва да взема решение...

# 24
  • Мнения: 4 621
Съгласна съм Chanel, че трябва да вземеш живота си в свои ръце, защото ако сама не си помогнеш няма кой да го направи вместо теб.
Говорете сериозно като възрастни хора, които имат отговорности и вземете някакво решение, защото тази ситуация е нетърпима.
Дано нещата се развият в положителна посока Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 18 679
А ти обичаш ли го Thinking

# 26
Той не иска да говори, омръзнало му било, не знаел какво иска... Решение не можел да вземе, трябвало му време, което аз мислех, че мога да му дам, но се оказа, че не мога...
Обичах човека, който беше преди 2 месеца, този, човек, в мемента не го обичам...

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Много точен въпрос!! Реши какво искаш!. Ако "Да" - помогни на човека когото обичаш тои е в беда, ако 'Не' или оставаш сама с дете на ръце и детето без баща или чакаш по-добри времена.
 Мисля 4е съм изпадала в подобна ситуация и оправянето отнема година поне - ако и двамата искате да промените полужението...
Сигурно и аз звуча объркано, но ситуацията е сложна трябва да я обмислиш ти ще решиш наи-добре УСПЕХ

# 28
  • Мнения: 65
Ако си сигурна, че го обичаш въпреки това, а не държиш на него само защото те е страх да останеш сама, му дай някакъв шанс. Ако пък нямаш вече чувства, колкото и крайно да е се разделете. smile3513 В момента ти /за него не говорим/ тормозиш себе си и детето и имайки предвид, че все още си нестабилна хормонално, манджата е пълна. Не е хубаво детето да расте без баща, но ако бащата не знае какво иска, как си мислиш, че ще възпита детето.
И знам, че не ти е до това в момента, но мъже има много, а Мъж има един и вярвай, че ще го срещнеш.
 Two HeartsНе питай старило, а патило. Успех   newsm10

# 29
Ееееее, а аз мислех, че съм Го срещнала, явно е поредната жаба... Confused
КОни, може и години да продължи, стига да има желание от двете страни, а случая не е такъв Sad

Общи условия

Активация на акаунт