Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 12

  • 54 586
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 464
Моите 350 почват много да ми малеят, май започнаха да спадат и ми се виждат малки. Още не е минал и 1 месец и вече мисля за 2ра операция. Колко време трябва да мине преди да може да се сменят?

Не си мисли за нова операция още. И аз бях така въпреки, че исках по-малки.
Тогава проверих, минимум трябва да мине 1година, но пак ти казвам. Изчакай.

Аз на сега не бих ги пипала още доста години.

# 736
  • Мнения: 38
Eli.......... - Ще чакам, знам, че трябва  да минат поне 6 месеца, за да се види пълният резултат. Но почнаха да спадат отоците и щом от сега ми малеят Sad.

Victoria__
- Малко по-нагоре в темата пуснах снимка, но сега за 2,3 дни ми по късно ми се струва, че се смалиха.

Честно казано преди да си направя операцията изобщо не си представях как ще ми изглеждат гърдите, нямах ясна представа какво искам. Мислех, че по-големи кубици ще ми стоят огромно. Не бях се информирала. Реших да се доверя на доктора на сляпо. Ако можех да се върна назад във времето бих гледала снимки на преди и след и да настоявам за повече. Дори сега като гледам и на други жени before/after-ите 400сс ми се вижда по-близко до това, което очаквах като резултат.

# 737
  • Мнения: 96
Peeva77 аз бях абсолютно нулев старт, сложих 335 сс, кръгли.




Скрит текст:


Изглеждат страхотно, браво! При кой лекар се оперира?

Др Молов 🙂

# 738
  • Мнения: 3 464
Breathe333,

Не зная на колко си години, но  имай а предвид, че големите гърди си имат недостатъци:
 
Гравитацията. Въпрки че са твърди и стабилни, имплантите тежат и с времето отпускат кожата. По плажа съм виждала толкова тъжни картинки..

С големи гърди ще се видиш по-дебела. Факт. Гърдите дават илюзията за някой кг отгоре. Аз доста се борих с това усещане в началото.

И не на последно място, поне за мен, Ако гърдите са прекалено големи, няма с какво да ги покриеш, няма мускул, няма жлеза, стои като топка, и несъразмерно, и неестествено с тялото.

Изчакай да мине време, зная че изглежда много и минава бавно, но като си видиш крайния резултат, мисля ще се харесаш Wink

# 739
  • София
  • Мнения: 4 884
Breath, хубави са ти гърдите като форма,но на мен лично ми изглеждат малко за 350. Кръгли ли са или анатомични и какъв профил? Извинявай ако си споделяла.

# 740
  • Мнения: 38
Breath, хубави са ти гърдите като форма,но на мен лично ми изглеждат малко за 350. Кръгли ли са или анатомични и какъв профил? Извинявай ако си споделяла.

Moderate plus се водят, анатомични

# 741
  • Мнения: 1 479
Breath, хубави са ти гърдите като форма,но на мен лично ми изглеждат малко за 350. Кръгли ли са или анатомични и какъв профил? Извинявай ако си споделяла.

Moderate plus се водят, анатомични

Върнах да ги видя и се сетих, че точно за тях писах, че такива искам да се получат и моите.
На мен лично ми харесват много и ми допадат на размер! Аз ще слагам 375 мотива ергономикс и се надявам да се получи нещо такова като при теб.

# 742
  • София
  • Мнения: 4 884
Breath, хубави са ти гърдите като форма,но на мен лично ми изглеждат малко за 350. Кръгли ли са или анатомични и какъв профил? Извинявай ако си споделяла.

Moderate plus се водят, анатомични

Ясно, затова е така. Същия кубик кръгли висок профил би изглеждал съвсем различно като големина. Но според мен си в след оперативна депресия, ще ти мине, гърдите са ти хубави и още повече ако не си раждала, да мислиш за нова операция е абсурдно. След години ще си сложиш по - големи, тъкмо няма да прави такова голямо впечатление на околните.

# 743
  • Мнения: 39
Аз съм на 4 месеца и вече наблюдавам ефекта drop and fluff. През първите два месеца хората край мен не забелязваха, а сега гърдите ми им правят впечатление.
Само на мен ли гърдите ми се струват по-големи сега, след като олегнаха? =D

# 744
  • Мнения: 82
Аз съм на 4 месеца и вече наблюдавам ефекта drop and fluff. През първите два месеца хората край мен не забелязваха, а сега гърдите ми им правят впечатление.
Само на мен ли гърдите ми се струват по-големи сега, след като олегнаха? =D
Какъв е този ефект? Аз не съм наясно. От кога го забелязахте?

# 745
  • Мнения: 38
Аз съм на 4 месеца и вече наблюдавам ефекта drop and fluff. През първите два месеца хората край мен не забелязваха, а сега гърдите ми им правят впечатление.
Само на мен ли гърдите ми се струват по-големи сега, след като олегнаха? =D
Какъв е този ефект? Аз не съм наясно. От кога го забелязахте?

През първите 6 месеца имплантите се наместват и омекват, отоците спадат,  а мускулът и тъканта се отпускат. Гърдите започват да изглеждат по-естествени и закръглени, особено в долен полюс.

Скрит текст:

снимка: интернет

Често казано и аз на този феномен се надявам.

# 746
  • Мнения: 1 479
Аз съм на 4 месеца и вече наблюдавам ефекта drop and fluff. През първите два месеца хората край мен не забелязваха, а сега гърдите ми им правят впечатление.
Само на мен ли гърдите ми се струват по-големи сега, след като олегнаха? =D
Какъв е този ефект? Аз не съм наясно. От кога го забелязахте?

През първите 6 месеца имплантите се наместват и омекват, отоците спадат,  а мускулът и тъканта се отпускат. Гърдите започват да изглеждат по-естествени и закръглени, особено в долен полюс.

Скрит текст:

снимка: интернет

Често казано и аз на този феномен се надявам.

Толкова ли много се променят?
Реална ли е тази снимка🤷♀

# 747
  • Мнения: 3 464
Бих казала, че да, разликата е толкова голяма и ефекта е този. Wink

# 748
  • Мнения: 82
Аз съм на 4 месеца и вече наблюдавам ефекта drop and fluff. През първите два месеца хората край мен не забелязваха, а сега гърдите ми им правят впечатление.
Само на мен ли гърдите ми се струват по-големи сега, след като олегнаха? =D
Какъв е този ефект? Аз не съм наясно. От кога го забелязахте?

През първите 6 месеца имплантите се наместват и омекват, отоците спадат,  а мускулът и тъканта се отпускат. Гърдите започват да изглеждат по-естествени и закръглени, особено в долен полюс.

Скрит текст:

снимка: интернет

Често казано и аз на този феномен се надявам.
Страхотен резултат. Разликата е видима. Simple Smile

# 749
  • Мнения: 80
Да, и при себе си забелязвам това “слягане” на гърдите. Не са така щръкнали и наперени като в началото и заприличват много на хубаво изпълнен и пищен естествен бюст, което за мен е идеално Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт