Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Кухненски машини Kenwood и Kitchen Aid и др. - 5 част

• 1 250
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Балчик
Ами напишете кой е моделът, по външен вид как да се каже?

# 31
Предлага се от бг сайт за колективно пазаруване на цена от 700лв,но е с трансформатор за напрежение,дари това ще представлява някакъв проблем?

# 32
# 33
Това е всичко,с което разполагам,ако Ви говори нещо

# 34
  • Балчик
Да, добра мощност. Не е проблем трансформатора, моят също е от Америка и су купих трансформатор. Но е от по-малкия модел, 325 вата. Ето как работи:
https://youtu.be/lrj8PfkS3sc
Само трансформаторът трябва да има достатъчна мощност, моят е 1500 вата.

# 35
Подходящ ли е за месене на твърдо тесто и изгодна ли е цената за уред,все пак втора употреба?На мен лично ми звучи доста добре,но Ви питам,тъй като следя доста отдавна темата и виждам,че сте изключително компетентна.

# 36
  • Балчик
Да, за тесто е подходящ. За цената Вие си преценявате. На мен моят ми излезе 690 лв чисто нов, заедно с доставката и трансформатора. Но пак казвам е по-малък и по-малко мощен, не меси добре тесто. От Амазон нов големият модел излиза 1200 лв. с всички такси.
За втора употреба рискът е, че не се знае как е бил експлоатиран, колко е натоварван.

# 37
Благодаря много,така или инъче не е нещо належащо,пък и аз съм,като повечето тук раздвоена м/у kenwood и kitchenaid,и тъй като не ми е силата пазаруването от чужди сайтове,след няколко несполучливи покупки от ebay,се надявам да излезе нещо тук в бг на по-изгодна цена.Лека вечер!

Общи условия

Активация на акаунт