Нека ви е на късмет тази седмица от мен - 04.09 - 10.09

  • 3 674
  • 95
  •   1
Отговори
# 75
  • Враца
  • Мнения: 5 208
Ох отрицателни са newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
и антинуклеарните, които при предишните бяха положителни. Ми нямам думи още, така се зарадвах. Мерси за палците, явно има някаква сила Hug Hug Hug

# 76
  • Мнения: 4 327
 Ей на това се вика приключване на седмицата Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Много се радвам миличка Ва. Много хубава новина. Айде сега смело към бебеправенето Wink Simple Smile

# 77
  • Враца
  • Мнения: 5 208
Им още докато започнем пак бебеправене- в понеделник съм на профил за захарта, дано и там всичко да е наред Praynig

# 78
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Ох отрицателни са newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
и антинуклеарните, които при предишните бяха положителни. Ми
Eееее, браво. Много се радвам за теб newsm44  love001. Днес цял ден проверявам дали си писала и ето-наистина хубав финал на седмичката. Хайде още малко ще постискам палци и за профила, но съм сигурна че и там всичко ще е наред. newsm10

# 79
  • Мнения: 1 950
Браво queen of rain    bouquet.
Само такива новини да ни затрупват вече Laughing

# 80
  • София
  • Мнения: 4 272
Браво, Ва! Grinning Само така! Дано и със захарта всичко да е наред! Имаш отсега стиснатите ми палци!!!

# 81
  • Мнения: 553
Чудесна новина Ва  newsm44 newsm44 newsm44  Хайде сега и много  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed за захарта и дано другата седмица пак да се хвалиш с добри новини  Hug

Приятни почивни дни от мен на всички   bouquet До понеделник  Hug

# 82
  • София
  • Мнения: 213
Браво Ва !!!
Както казват да започваме наесен с песен и да има само положителни резултати!
И аз днес положих основите с д-ра след 3 месечна ``почивка``
Хубави почивни дни ви желая момичета !! Hug

# 83
  • Враца
  • Мнения: 5 208
Благодаря момичета!

# 84
  • Мнения: 166
Честито Рождение Богородично, днес ходих на черква помолих се на богородичка да ни дари със живо и здраво бебче, запалих и свещтичка за всички от форума. Надявам се, че Тя ще ни помогне да си имаме бебе Praynig.
Много хубава новина Ва, хайде скоро и с друго да Ни зарадващ Peace
Момичета искам да ми помогнете! Трябва да правя цветна снимка, но тук в Бл-д няма къде и ще трябва да отида в София. Та се питам дали няма да може да ми помогнете, като ми кажете къде да си я направя. Или споделите къде сте си правили Вие.

# 85
  • Мнения: 415
Ая  Hug Сви ми се сърчицето, много си преживяла  Sad Дано са последните притеснения и от тук на там да се радваш на безпроблемна бременност  fingerscrossed  Лек полет и да пишеш като се прибереш  bouquet
Ва страхотни новини  Grinning Grinning Grinning Много се радвам и стискам палци за захарта  fingerscrossed

# 86
  • Варна
  • Мнения: 3 897
Ва, браво за резултата! Дано и захарта пребориш  Grinning За там съм оптимист, защото видях как майка ми на доста години я контролира с проста диета.

# 87
  • Мнения: 2 381
Здравей Ая,

надявам се това да е последното премеждие по време на бременността ти.

Последна редакция: сб, 09 сеп 2006, 00:04 от Niki1

# 88
  • Мнения: 7 716
Браво, Ва-ва! Laughing

# 89
  • Мнения: 1 951
Браво, Ва, много хубави новини! Дано и в понеделник са такива!

Ая, какво става с теб? Стискам палци всичко да е наред.

Общи условия

Активация на акаунт