Раждане в АГ"Света София"(бившата Тина Киркова) - 9 част

  • 67 197
  • 857
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 22
Споделям, че бях на първи преглед при доктор Даскалов и останах много доволна. Отношение, професионализъм, вдъхва спокойствие и доверие. Препоръчвам! Аз също се лутах, но определено по ЗК ще съм при него.

# 121
  • Мнения: 5 546
Здравейте, мили дами. Бихте ли могли да ми препоръчате лекар за планово секцио по медицински индикации? Особено ми е важно и да оперира по по-щадящия метод на Щарк. От форума разбирам, че има доста доволни от д-р Даскалов, а проследяващият ме АГ препоръча д-р Маленов, шеф на родилното. Ще съм благодарна за всяко мнение. 💕

# 122
  • Мнения: 1 109
Здравейте, мили дами. Бихте ли могли да ми препоръчате лекар за планово секцио по медицински индикации? Особено ми е важно и да оперира по по-щадящия метод на Щарк. От форума разбирам, че има доста доволни от д-р Даскалов, а проследяващият ме АГ препоръча д-р Маленов, шеф на родилното. Ще съм благодарна за всяко мнение. 💕

Със сигурност д-р Даскалов. За д-р Маленов съм чувала отлични отзиви, но не знам по кой метод оперира.

# 123
  • Мнения: 5 546
И той оперирал по новия метод, но за него почти не открих информация във форума.

# 124
  • Мнения: 1 041
Много хвалят покрай мен също др Семра Акташ що се отнася до планово секцио.

# 125
  • София
  • Мнения: 11
Здравейте, мили дами. Бихте ли могли да ми препоръчате лекар за планово секцио по медицински индикации? Особено ми е важно и да оперира по по-щадящия метод на Щарк. От форума разбирам, че има доста доволни от д-р Даскалов, а проследяващият ме АГ препоръча д-р Маленов, шеф на родилното. Ще съм благодарна за всяко мнение. 💕
Здравейте,
имам две раждания при др Маленов със секцио, едното 2015, второто този октомври. Изключително доволна съм!При първото раждане ми изтекоха водите през нощта, звъннах на доктора в 1ч. и до час беше дошъл в болницата. Много бързо се възстанових и от двете операции , белега е перфектен, нямам никакви оплаквания. Др Маленов идваше всеки ден да ме вижда, отделно се обаждаше и по телефона, направи всичко възможно да ми бъде максимално комфортно. Наистина препоръчвам, изключителен професионалист е!

# 126
  • Мнения: 138
Дами, заявление за избор на екип попълвали ли сте при постъпване в болницата? Изисква ми го застраховател, за да възстановя разхода. Не видях такъв документ в сайта на болницата.

# 127
  • Мнения: 1 041
Мисля, че попълвах, да ... 🤔

# 128
  • Мнения: 698
Аз също попълвах, но не помня преди раждането или след него, когато плаща.

# 129
  • Мнения: 138
Благодаря ви!

# 130
  • Мнения: 278
Аз попълвах преди раждането. Заедно с всички останали документи.

За секцио с две
ръце препоръчвам Др Ковачева. Не разбрах дори кога се възстанових от операцията ... изключително бързо , с вече почти изчезнал белег, без травма на коремните мускули и т.н.

# 131
  • Мнения: 138
Благодаря много за информацията!

# 132
  • Мнения: 2 405
Аз попълвах преди раждането. Заедно с всички останали документи.

За секцио с две
ръце препоръчвам Др Ковачева. Не разбрах дори кога се възстанових от операцията ... изключително бързо , с вече почти изчезнал белег, без травма на коремните мускули и т.н.
Аз я препоръчвам и за естествено раждане. Прекрасен лекар!

# 133
  • Мнения: 4
Споделям, че бях на първи преглед при доктор Даскалов и останах много доволна. Отношение, професионализъм, вдъхва спокойствие и доверие. Препоръчвам! Аз също се лутах, но определено по ЗК ще съм при него.

Здравейте,
Насочила съм се и аз към д-р Даскалов.
Бихте ли ме насочили, как проследява по здравна каса или платено?

# 134
  • Мнения: 13
Споделям, че бях на първи преглед при доктор Даскалов и останах много доволна. Отношение, професионализъм, вдъхва спокойствие и доверие. Препоръчвам! Аз също се лутах, но определено по ЗК ще съм при него.

Здравейте,
Насочила съм се и аз към д-р Даскалов.
Бихте ли ме насочили, как проследява по здравна каса или платено?

Комбинирано е по здравна каса и се доплаща (400лв), като се плащат на две вноски по 200лв.
Опитах се да прикача две снимки,в които е  описано е какво включва проследяването, но нещо не ми се получи, може да ми дадете емейл ще ви ги изпратя там 😀😀😀

Общи условия

Активация на акаунт