Любов или?

  • 5 565
  • 137
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 61
Има много мъже, които изневеряват на жените си, но поне когато са в тяхно присъстие се държат както трябва. Как ви се струва да живеете една година с някого и той дори да не иска да застане до вас на снимка от някаква сватба, на която сте отишли заедно като много добре знае, че тези снимки ще си останат повече за семейството. За мен това не е нормално и е липса на уважение и дори любов. Аз не бих до допуснала. Но ми беше интересна и друга гледна точка.

# 31
  • Мнения: 3 640
Получи ли очакваното?

# 32
  • Мнения: 61
Получи ли очакваното?

Кое е очакваното?

# 33
  • Мнения: X
Има много мъже, които изневеряват на жените си, но поне когато са в тяхно присъстие се държат както трябва. Как ви се струва да живеете една година с някого и той дори да не иска да застане до вас на снимка от някаква сватба, на която сте отишли заедно като много добре знае, че тези снимки ще си останат повече за семейството. За мен това не е нормално и е липса на уважение и дори любов. Аз не бих до допуснала. Но ми беше интересна и друга гледна точка.

Какво казваш, че е по-важно как изглежда нещо, а не какво е? Ок си да ти кръшка, стига поне да се държи както трябва?

Общите снимки са опит на жената да си означи територията - "вижте, момичета, той е ЗАЕТ, той е МОЙ, ето колко сме ВЛЮБЕНИ". Само че на момичетата не им пука кой е означен със снимка в ИГ, все едно е маркиран бездомен котарак с таг на ухото. Този мъж не иска да бъде маркиран от тази жена. Това си е неин проблем, тя си има причини да търпи постоянното му чатене за секс с други жени, а общите снимки са най-малкият проблем. Само не разбрах ти каква го играеш във връзката им, твърде много се палиш.

# 34
  • Мнения: 250
Пишеш така сякаш самата ти изживяваш това със снимката, уж сте приятелки, отделно неговото поведение описваш сякаш си ежедневно с него, на теб писал.... Абе хич не ми звучиш искрена. Или ти си момичето с проблеми(ама тогава ще си наясно с другите чатове), или никаква приятелка не си и ами само се заиграваш с момчето. Та изясни защо толкова лично и непримиримо приемаш нещата и може би ще има полза от отговорите.

# 35
  • Мнения: 3 640
Ясно, щом отговаряш на въпроса с въпрос! Смятам, че ти се изчерпи темата или риторичният въпрос който зададе така загрижена по приятелски или по женски за момичето с неподходящия партньор!

# 36
  • Мнения: 859
Тази жена самоуважение няма ли? Да, разбирам я много добре, че сърцето не пита в кого да се влюбиш. На почти всички ни се е случвало и е ужасно. НО за толкова кратко време заедно вече толкова случаи на откровени гаври с теб? И ти не само не си го помолила да се изнесе от твоя апартамент, а продължаваш с обгрижването му??? Какво ѝ дава връзката им като положителни емоции? Надява се, че ще се промени с времето, ще се трогне колко е добра и мила и ще я заобича?

# 37
  • Мнения: 61
Тази жена самоуважение няма ли? Да, разбирам я много добре, че сърцето не пита в кого да се влюбиш. На почти всички ни се е случвало и е ужасно. НО за толкова кратко време заедно вече толкова случаи на откровени гаври с теб? И ти не само не си го помолила да се изнесе от твоя апартамент, а продължаваш с обгрижването му??? Какво ѝ дава връзката им като положителни емоции? Надява се, че ще се промени с времето, ще се трогне колко е добра и мила и ще я заобича?
Не знам доколко е наясно с всичките му чатове, не мисля, че има достъп до телефона му. Но е очевидно че следва все нови и нови жени и им харесва снимките. Мн е лесно да си направи един фалшив профил и да го изпробва и да разбере. Според мен не иска, защото знае какво ще открие. Може би се надява, че ще се промени, но в крайна сметка е минала година, колко още да го чака? Но явно любовта е по-силна. Освен чатовете както казах и на други места е демонстрирал неуважение към нея. Просто се чудех дали такава връзка има бъдеще.

# 38
  • Мнения: 5 511
Ама какъв е този Биг Брадър, какво е това познаване на подробности от живота на някаква двойка? Авторке, изглежда чакаш да се освободи хубавеца и да дойде твоят ред. Аз пък казвам, че връзката и има бъдеще - на този етап е видно, че и двамата ги устройва. Защо да няма бъдеще?

# 39
  • Мнения: X
При широко затворени очи винаги има бъдеще.

# 40
  • Мнения: 61
Ама какъв е този Биг Брадър, какво е това познаване на подробности от живота на някаква двойка? Авторке, изглежда чакаш да се освободи хубавеца и да дойде твоят ред. Аз пък казвам, че връзката и има бъдеще - на този етап е видно, че и двамата ги устройва. Защо да няма бъдеще?
Всички се движим с общи кръгове, имаме познати и от двете страни. А тя специално си споделя целия живот онлайн, без гаджето, щото той не иска, иначе досега щеше да е наводнила интернет със снимки и клипове от живота им заедно. А връзка без уважение не мисля, че може да има бъдеще. А и както други споделиха тя е ясно, че го обича, но за него не е много сигурно дали изпитва някакви истински чувства и любов към нея.

# 41
  • Мнения: 1 376
На 30 нямат ли си друга работа, освен да разказват онлайн приказки?
И аз имах един бивш, до последно не ми повярва че съм с друг, "щото съм нямала общи снимки" във Фб...

# 42
  • Мнения: 9 744
Ама какъв е този Биг Брадър, какво е това познаване на подробности от живота на някаква двойка? Авторке, изглежда чакаш да се освободи хубавеца и да дойде твоят ред. Аз пък казвам, че връзката и има бъдеще - на този етап е видно, че и двамата ги устройва. Защо да няма бъдеще?
Всички се движим с общи кръгове, имаме познати и от двете страни. А тя специално си споделя целия живот онлайн, без гаджето, щото той не иска, иначе досега щеше да е наводнила интернет със снимки и клипове от живота им заедно. А връзка без уважение не мисля, че може да има бъдеще. А и както други споделиха тя е ясно, че го обича, но за него не е много сигурно дали изпитва някакви истински чувства и любов към нея.
Да си вреш носа в чуждите дела с такава настървеност е гнусно.

# 43
  • Мнения: 61
Ама какъв е този Биг Брадър, какво е това познаване на подробности от живота на някаква двойка? Авторке, изглежда чакаш да се освободи хубавеца и да дойде твоят ред. Аз пък казвам, че връзката и има бъдеще - на този етап е видно, че и двамата ги устройва. Защо да няма бъдеще?
Всички се движим с общи кръгове, имаме познати и от двете страни. А тя специално си споделя целия живот онлайн, без гаджето, щото той не иска, иначе досега щеше да е наводнила интернет със снимки и клипове от живота им заедно. А връзка без уважение не мисля, че може да има бъдеще. А и както други споделиха тя е ясно, че го обича, но за него не е много сигурно дали изпитва някакви истински чувства и любов към нея.
Да си вреш носа в чуждите дела с такава настървеност е гнусно.
Вие май не прочетохте че пряко ни намеси като вместо да си седи при любовта започна да си пише с мен и мои приятелки и аз бях крайно изненадана, че като си има сериозно гадже си позволява това. Но явно други му го позволяват, като почнем от приятелката му.

# 44
  • Мнения: 9 744
А то май не разбираш, че да го изтипосаш във форум като “загрижена” приятелка просто смърди. Има други начини нещата да се уредят между възрастни индивиди. И ще ти дам жокер. Начинът не е инстаграм. Можеш ли да повярваш на това?!?

Общи условия

Активация на акаунт