Мъжките аромати

  • 3 291
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338

аз си помислих, че темата е за мъжки крака и подобни емблематични мъжки аромати Crazy

Можеш да споделиш за емблематичните аромати на твоя мъж  Peace
 Аз пуснах темата така, защото нищо друго не би ми хрумнало под това заглавие  Stop На мъжа ми краката му не миришат, нито пък подпръцква под чаршафа, не вони на пот... Освен за аромат на парфюм, не бих се сетила за друго  Crazy

# 16
  • Мнения: 4 371
Laughing
Димана, не е казано, че за собствените ни мъже може да иде реч. То е ясно, че сме си избрали чистоплътни, но аз лично имам трима колеги, които не са и чували за вода и сапун Rolling Eyes Добре, че не сме в една стая Praynig

# 17
# 18
  • Мнения: 4 546

аз си помислих, че темата е за мъжки крака и подобни емблематични мъжки аромати Crazy

Можеш да споделиш за емблематичните аромати на твоя мъж  Peace
 Аз пуснах темата така, защото нищо друго не би ми хрумнало под това заглавие  Stop На мъжа ми краката му не миришат, нито пък подпръцква под чаршафа, не вони на пот... Освен за аромат на парфюм, не бих се сетила за друго  Crazy

и моят, и моят   Laughing аз точно за това влязох в темата - до го похваля човекът  Laughing

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Laughing
Димана, не е казано, че за собствените ни мъже може да иде реч. То е ясно, че сме си избрали чистоплътни, но аз лично имам трима колеги, които не са и чували за вода и сапун Rolling Eyes Добре, че не сме в една стая Praynig

А още по- добре, че не спите под един юрган  Sick Ужасявам се от подобни мъже... Но за съжаление, имам подобни познати.

# 20
  • Мнения: 1 937
Почитател на Армани.
В момента с Mania -за мен по-съблазнителен от Black code!

# 21
  • Мнения: 4 371

А още по- добре, че не спите под един юрган  Sick
rotfImbo
Опазил ме Господ!

# 22
  • Мнения: 8 917
Boss im motion



и JOOP!

# 23
  • Мнения: 6 155
В момента този:
CALVIN KLEIN - Obsession Night

# 24
  • Мнения: 730
Hugo boss, Davidoff и Emporio Armani

# 25
  • Мнения: 1 101
 Boss Soul

# 26
  • Мнения: 2 673
  Моят има около 40 броя аромата, които са нацвъкани като играчки на коледна елха на един рафт. Сменя ги не според случая, а просто по това което хване..Аз лично харесвам Black XS  LACOSTE \червен\, Fendi \life essens\, Питон - Трусарди \страшен е\. Фенди-то е готин като съотношение аромат-цена..и е траен.

# 27
  • Мнения: 6 167
томи хилфигер
подарък му е от мен)))
ина4е не е суетен за аромати
нито той, нито аз имаме наредени колекции с миризми)))

# 28
  • София
  • Мнения: 5 289
По принцип е фен на Армани и Бос,в момента ползва този и този:

# 29
  • Мнения: 1 432
бих искала д ами мири6е на   BALDESARINI na HUGO BOSS , ама ние та ние ,пръска я таз AQUA тва е Joy

Общи условия

Активация на акаунт