Как станахте стройни след раждането?

  • 4 044
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 035
Още не съм свалила всичките натрупани 24 кг. по време на бременността  #Cussing out. На 20 ден след изписването бях вече минус 13. Просто имам по малко апетит от тогава, и сега е така, но сега не съм мръднала, а имам да свалям още 11 кела  Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 04 сеп 2006, 15:23 от val_stef

# 16
  • Мнения: 990
Колкото качих, толкова свалих, но и нито грам по-малко, а така искам, друг път не съм имала този проблем, но сега се закотвих на едни килограми, а искам поне още 5-6 да сваля, но уви... Гладувах, гладувах и стомаха си развалих... и пак не става...  Cry

# 17
  • Мнения: 416
Седем месеца след раждането свалих 17 кг., но не съм спазвала диети, нито съм спортувала. Постепенно някак си стана, кога имаше време да ям, кога не.

# 18
  • Мнения: 992
Аз си свалих всичките килограми до 3-тия месец. По време на бременността качих 17 кг.
- недоспиване ( в началото)
- постоянно изкачване на стълби ( живея в къща)
- нямам апетит, пия сутрин кафе и хапвам нещо леко към 4 часа, не се ограничавам изобщо-       всичко си ям.
-много разходки, обичам движението

# 19
  • Мнения: 465
Освен всичко което досега споделиха мамите си мисля, че е до натура.И двете бременности качих по 14кг.
(макар втория път да изглеждах доста по огромна (в коремчето) сега съм си пак същата Peace, е в килограмите де Wink

# 20
  • Мнения: 4 806
с нисковъглехидратни режими - скоро ще станат две години, откак свалям и засега резултатът е - 32 кг.

# 21
  • Мнения: 202
Качих 15-16 килограма,като родих изчезнаха 10,а другите от само себе си,без диети и упражнения,докато малката стана на 6 месеца.

# 22
  • Мнения: 1 233
Ами непосредствено след раждането направо ми ставаше лошо като се погледнех в огледалото. После уж пазих разни диети - никаква полза. Сега обаче ми откриха камъни в жлъчката - от три месеца не ям почти нищо заради кризите и се вталих за отрицателно време. Сега ми предстои операция, след нея направо ще се свърша...

# 23
  • Мнения: 249
Нека да споделя и аз: През бременността си качих 16 кг. От 46 станах 62 кг. При изписването ми от болницата бях 52 и след около 25 дни бях в изходна позиция отново на 46 кг, въпреки че кърмех тогава и 6 мес. след това. Според мен всичко това е до натурата на човека. Не съм спазвала диети, не съм се лишавала от каквото и да било. Просто структура...

# 24
  • Wien
  • Мнения: 24
С кърмене на поискване свалих излишните килограми и влязох във форма.
    newsm10

# 25
  • Мнения: 467
С кърмене на поискване свалих излишните килограми и влязох във форма.
    newsm10
също и прхождането на детето + внимаване кога, какво и по колко ям.Без да правя диети разбира се, просто не се отпускам.Спорта също би помогнал много, но аз съм мързел в това отношение.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Свалих килограмите без каквито и да било усилия/диети, спорт/.Просто от самосебе си изчезнаха до към 5-6 месец

# 27
  • Мнения: 4 362
Ами свалиха се някак си  Rolling Eyes с разходки,сега и покрай това ,че малката е болна свалих още от притеснения  Confused

# 28
  • Мнения: 3 932
От само-себе-си се получи и учудващо  newsm78 съвпадна с процеса на прохождане на Дамян...
(края на 8-я месец), това с кг, а коремчето още има леки последствия  Whistling

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Все още не съм . Сега съм толкова колкото бях преди да забременея но имам още 10 кила да не кажа 15 да свалям. Иначе до тук стигнах с фитнес и леки ограничения.

Общи условия

Активация на акаунт