Хасково - 21

  • 58 182
  • 660
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 5 005
Херон е.Лабораторията е Зинвест.

# 301
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
И аз идвам да ми препоръчате невролог, а и зъболекар хирург за вадене на мъдрец. преди ги знаех всичките, но доста от старите доктори поизмряха и сега нямам представа кой какъв е.

# 302
  • Мнения: 5 005
За невролог Попов- старичък е, но разбира и изпраща на образни, ако трябва.Мустафа е много прехвален, но не съм доволна-да опитаме с това,ако не стане с друго .

# 303
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
Благодаря, буболина. А къде се намира?

# 304
  • Мнения: 5 005
Във военна болница, на първия етаж, коридора в дясно.Не се записва час, сядаш и си чакаш реда.

# 305
  • Мнения: 19
Здравейте. Някой знае ли как се казва фирмата която предлага телефони в Замъка? На влизане от Димитровград на кръговото?

# 306
  • Мнения: 185
Хеди Компютърс Thinking
Здравейте. Някой знае ли как се казва фирмата която предлага телефони в Замъка? На влизане от Димитровград на кръговото?

# 307
  • Мнения: 40
Здравейте! Има ли добър инфекционист в Хасково или лекар, който действително разбира от Лаймска болест? Нужен ми е за преглед на дете.

# 308
  • Мнения: 6 939
Понастоящем не живея в Хасково, но преди 3г. ми се наложи да посетя Спешното с дъщеря ми. От там ни препратиха към Инфекциозното, където я гледаха като полезно изкопаемо-с много лошо впечатление останах.

# 309
  • Мнения: 107
Здравейте, бихте ли ми препоръчали добър психолог?

# 310
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Здравейте, бихте ли ми препоръчали добър психолог?
За дете или за възрастен?

# 311
  • Мнения: 107
За възрастен.

# 312
  • Мнения: 5 468
Здравейте! Може ли някой да ми препоръча добър ортодонт в Хасково и около него. На кой мога да се доверя?Търся такъв за сина ми, който се очертава с обратна захапка...

# 313
  • Мнения: 1 907
Здравейте, интересуват ме мнения за  работата на д-р Дачева, зъболекар. Изобщо, търся много внимателен зъболекар, изключвам Тодоров и клиника Киряков. Благодаря!

# 314
  • Мнения: 803
Здравейте, дали някой би могъл да препоръча детегледачка. Или да ме насочи към някой. Както и информация как върви за плащането горе долу.

Общи условия

Активация на акаунт