Азиатска козметика и грим 18

  • 38 964
  • 761
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 668
Виола, ако имаш излишни рефили цвят 01 на   Su:m37 мога да те освободя от тях. Пиши ми на лични. На мен 1-цата ми е перфектна като цвят.

# 751
  • Мнения: 1 795
Bis
Скрит текст:
Cult Beauty, Feelunique, Lookfantastic. От години не купувам никаква декоративна козметика и парфюми от тук. Английските сайтове хем са по-добри цени, хем имаш отстъпки, подаръци и тн.

Necha, благодаря за предложението. Ще го видя на живо как е, но има доста да почакам. Поръчала съм su:m37 Air Rising TF Dazzling Moist Micro Foam Cushion Set Tropical Art Edition, но e с 21дни изчакване и тепърва ще пътува.

# 752
  • Мнения: 429
Чудя се някой дали е заглеждал тази джаджа - https://ys.style/6YOuon6XVab...?

# 753
  • софия
  • Мнения: 1 195
Не, но е  много интересна.. Харесва ми, защото не изисква специални контактни гелове. Така и така всички ползваме вит С, според описанието може да се ползва с всякакви анти ейдж продукти. А за шия и V линия няма кой знае какви  други възможности.. Доста хитро..

# 754
  • Мнения: 2 439
Очаквано моята пратка била на митница ми писаха от сайта. И сега ме чака образоване как се освобождава пратка от немска митница. Друго, което не ми е ясно, как в тракинга пише, че куриера е EMS, а изведнъж се оказва че били dhl.
В Германия всичко минава през немската поща(DHL). От ZOLL (митницата)казват,че отлагат процедурата за 01.07.,което означава,че до тогава може да се пазарува както в момента.След юли 2021г.,ще се плаща само ДДС (16%),ако пратката е до 150 евро.
За освобождаване се говори,че ще става онлайн.От пощата изпращат декларация,която да попълните,връщате я към митницата и те ви уведомяват какво трябва да доплатите или я освобождават.Разбира се,пратката може да се освободи и лично,но едва ли превозвачът ще се втурне да освобождава стотици пратки.
Бъдете нащрек,тъй като,срокът за съхранение в DHL, на писма е 7 дни,а на колет 14.Срокът започва да тече от момента в който DHL предаде пратката на митницата.

# 755
  • Мнения: 429
swetulka, нали! Кръстих го "мързеливо гуа ша" Yum
Ровя се, сравнявам цени, чета инфо тук и там и все повече се зарибявам. Ето малко тук, ако на някой му е интересно - http://www.christinahello.com/affordable-75-face-lifting-at-home/

# 756
  • Бостън
  • Мнения: 13 469
Агент, тъкмо ти се надявах да севключиш по моя въпрос Flowers Hibiscus
Много благодаря, спести ми едни 45долара (които с кеф ще вложа в палитра на Natasha Denona).... Заредила съм JungSaemMool за година напред и ще си ги мажа тях.
Горещо одобрявам идеята и си напомням да взема все пак да отворя моите JungSaemMool  :roll_eyes_emoticon:

# 757
  • Мнения: 553
А някой пускал ли е пратка от jolse към Германия? Това 01.2021 звучи доста добре, още половин година пазаруване.

# 758
  • Мнения: 86
Long time no see, момичета! На мен продуктите ми вече са на финалната линия и ща-неща трябва да поръчвам нови. Имате ли идея кои сайтове не таксуват $19 за DHL превоз до България, когато направиш някоя голяма и скъпа поръчка? Липсва ми времето, в което J ме черпеше за shipping-а като разпусна яко кесията :'(

# 759
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Ох, как обичам такива джаджи, благодаря, че сподели!😀

# 760
  • Мнения: 13 241
blixa,  тази джаджа още като излезе исках да я купя, но я няма в наличност само седи като картинка. А от вчера вечерта нещо не мога да пусна поръчка от стайла, като премина към плащане  и сайта ми се срива.

Благодаря на отзовалите се по моя немски въпрос, дано днес ми остане време да го ръчкам.

# 761
  • Мнения: 1 370
Нова тема,  правена е от телефон, така че ако забележите нещо не наред, казвайте:
https://m.bg-mamma.com/?topic=1264083.new#new

Общи условия

Активация на акаунт