Отговори
# 90
  • Мнения: 9 455
Авторът някъде по-напред каза, че приятелката му е бисексуална, ако съм разбрала правилно. Т.е. той и харесва и като мъж и с женска визия - 2 в 1.Stuck Out Tongue Winking Eye

# 91
  • Мнения: 1 074
А защо един нормален мъж би изпитвал потребност да изглежда като жена? Доколкото виждам, не става въпрос само за дрехите. Има гримове, перуки, изкуствени гърди... Това си е желание да бъдеш жена, която спи с жени.

# 92
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
абее, извратена работа...

# 93
  • Мнения: 1 762
Точно това исках да кажа и аз. Думата е извратеност. Не, не желая да ми набиват в очите патологиите си. Тези хора имат много сериозни психични проблеми и мястото им в този вид не е на улицата.

# 94
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
https://www.flagman.bg/article/222533
Бих кАзала само - горката му майка!

# 95
  • Мнения: 1 376
Ще му се чудя на акъла - родил се мъж с всичките му там удобства, а той да мъкне гримове, перуки, цици и т.н., сигурно и за мензис си мечтае... Ама щом го влече...

# 96
  • Мнения: 282
Не съм чела темата, защото подозирам, че ще си разваля настроението.
Към въпросите в първия пост...

Първо, приемам, че щом възрастни, които са с всичкия си, участват доброволно във взаимоотношения, то няма нищо тревожно. Брой участници, параметри, договорки... ако не е моята връзка - въобще не е моя работа.

Второ, по улицата едва ли бих забелязала каквото и да е, защото съм ужасно късогледа, но, ако забележа - ще се зарадвам... Бих искала да живея в миролюбива среда, в която няма страх и срам от разнообразието на човешкото съществуване, още по-малко закон кой да носи панталони и кой - поли и с кого всеки от тия имат право да излизат. Среда, в която има приемане към всякакви раса, етнос, религия, пол, полова идентичност, сексуалност, здравен статус и т.н..Под приемане имам предвид да не те зяпат оцъклени, коментират грубо, обиждат, бият, дискриминират на работното място, само защото се е случило да си цветнокож, ром, мюсюлманин, жена, джендър флуид, гей, малък човек, пълен, с увреждане, с генетично заболяване или каквото и да е, което някои считат за ненормално и им e неудобно. Нормалността е относително понятие, функция на културата, в която си израснал и вътрешните ти разбирания. Културата се изменя, бидейки сбор от личните ценности на индивидите в нея, а с това се изменя и понятието за нормалност. Бавно, но се изменя. Докато опазването на живот, физическо и психическо здраве се водят нормални ценности, аз съм 'за'.

# 97
  • Мнения: 859
Прекрасно, цивилизовано мнение от Joyful company (Нова генерация?)!

За съжаление, такова мислене по нашите географски ширини е все още силно пожелателно. На мен щом тук ми "препоръчаха" да си пусна брада, само, защото съм от хората, които не сочат с пръст всеки различен... Няма да се оправим скоро. Плоски опити за оригиналност на чужд гръб и лицемерен ужас. Какво да очаквам от общество, което ме подиграваше години, защото сложих рано очила!

Аз и не разбирам какво натрапване има в различната сексуалност и защо откритият гей да се натрапва, а агресията от хетеросексуални да е в реда на нещата? В защита на семейството, че как иначе. Хайде да не отваряме дума за статистиката на разводите и колко деца се раждат без брак на родителите, нали? "Който е без грехове, пръв да хвърли камъка.."

Мода било.. Това не е дрешка да я съблечеш, това е част от теб. Така, както ти харесваш едно, друг друго.. Подсъдно и престъпно от гледна точка на морала може да е само насилие и посегателство над малолетни лица. На възрастни не би трябвало някой да се бърка. Нито е задължително да гледаш, цъкаш възмутено с език и коментираш. Има и други места за разходка, пиене на кафе и ядене, никой не ни е вързал да седим на съседната маса.

# 98
  • Мнения: 18 838
Когато е част от теб не парадираш с нея.Просто си си ти.Неэсе оглеждаш за одобрение, не се оплакваш от дискриминация, просто не забелязваш погледите.
Модата копират някои, не ми се търси ,но имаше снимки на висша вода - мъже в женски дрехи.Това е опит за налагане над всички.
И не е само тази проява на различност, то не можеш ги изброи.
Темата е "публична демонстрация", ако махне демонстрацията, може да бъде приет нормално от околните.

# 99
  • Мнения: 10 941
Какво да очаквам от общество, което ме подиграваше години, защото сложих рано очила!
Шегуваш се, нали? Надали само в България се подиграват на децата с очила? Joy
Почвам да се повтарям, ама като е толкоз нормално и е част от теб, що си правят парад? Не съм чула да има парад на хетеросексуалните? Ако, има, ще взема да се включа, че сме на изчезване.
Не е нужно да ми отговаряш... Всеки може да прави каквото си иска, без да го навира в очите на околните.

# 100
  • Мнения: 859
Не, не се шегувам. Звучи ли като шега?
Не сме на изчезване и имаме всички права, а хомосексуалните - явно само задължения. Затова и са парадите. А който не иска да ги гледа - не виждам защо се навира точно там и агресира.
Ето, точно за това е темата - агресията на "нормалните".
Животът не е само в черно и бяло, всичко има в него. Няма как всички да се скрият в някой ъгъл, та перфектните да си живеете в розовия балон, съжалявам.
А в България се подиграваха доскоро на всичко различно, да. Едва през последните 30 години започнаха да се променят нещата към по-добро. 


Какво да очаквам от общество, което ме подиграваше години, защото сложих рано очила!
Шегуваш се, нали? Надали само в България се подиграват на децата с очила? Joy
Почвам да се повтарям, ама като е толкоз нормално и е част от теб, що си правят парад? Не съм чула да има парад на хетеросексуалните? Ако, има, ще взема да се включа, че сме на изчезване.
Не е нужно да ми отговаряш... Всеки може да прави каквото си иска, без да го навира в очите на околните.

# 101
  • София
  • Мнения: 4 878
Аз съм за равноправието м/у мъжете и жените. Щом никой не се впечатлява от жени кросдресъри и дори повечето са такива, не би трябвало да се впечатлява и от мъже.

# 102
  • Мнения: 1 376
Нямате представа колко скрити хомосексуалисти има. От колегите ми знам няколко, даже и семейни и с деца има от тях. Работя бая "мъжка" професия, подчертавам. Та това нещо нито е отскоро, нито е модерно, нито някой реално парадира. Като изключим някои позьори.
П.С. Кросдресър не значи хомосексуален, но гледам че натам е тръгнала темата.

# 103
  • София
  • Мнения: 4 878
Кросдресър значи травестит.

# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
А къде са моите права пък да не одобрявам травестити?
Не да ги бия, просто да не съм съгласна. 'щото тогава пък мен започват да сочат с пръст, че не съм толерантна. Или е разрешено порицаването само на нетолерантните? Обърках се нещо...

Общи условия

Активация на акаунт