Къванч Татлъту - минали и бъдещи проекти, партньори - 94

  • 25 704
  • 736
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 18 606
Еее, само го представиха, не се появи нито той, нито Берен, нито Арас ... здраве да е!

Пепи Heart Eyes и аз се надявам, обаче и Ранини не е убедена, че Киво ще има партньорка в този сериал Thinking
Цитат
Сегодня известная журналистка Ранини в инстаграм отвечала на вопросы. Одним из вопросов был:" Партнерша Кыванча Татлытуга - неожиданный человек?" Ответ:" Я не знаю будет ли женский персонаж главным в истории. Как известно, древние говорили: «Женщина на корабле- к несчастью».
Дано да греши!
Не вярвам и да са снимали нищо още ...
Да, колкото и да им е неприятно на някои КБТ ги свързва истинска любов. Една от подругите пък тръгнала да обвинява Башак, че не е накарала Киво да се облече , боже, божеее, той защото е малко дете и има нужда да му се казва какво да прави, някои много са изплискали , да знаете Smile
Айре Heart Eyes Да, беее! Grinning Само си загубих времето и ми се наду главата Stuck Out Tongue Winking Eye
То не се знае дали изобщо ще има партньорка, вие пък за чужденка се наточихте двете с Пепи Stuck Out Tongue Closed Eyes
Хайде, лекинка! Hug

Последна редакция: ср, 21 окт 2020, 23:08 от queen_fenka

# 526
  • AMS
  • Мнения: 6 448

Дружки, благодаря ви за споделеното!!!
Доволна съм, че е избрал този проект Къванч.
За партньорка нямам шанс,
но си харесах подводница >>>



Лекинка!!!

# 527
  • Мнения: 18 606
Добро утро, дружки! Hug

Диве Hug е много хубава подводница си му харесала на Арман, одобрявам! Smile Викаш, за партньорката си пас Thinking
Всички чакат новия сериал
Цитат
От официального аккаунта издания ELLE Turkiye:

"Netflix готовится вернуться на экраны с оригинальной постановкой “История подводной лодки”! Оставайтесь с нами, чтобы узнать больше о сериале, в котором Кыванч Татлытуг сыграет морского биолога Армана."

Пък аз сега чакам с нетърпение РД на патрона, надявам се, че  ще ни изненадат отново с някаква подобна прекрасна снимка КБТ Two Hearts

Също и изненадата от Анна тази година Heart
Харесах си този колаж при подругите, Къванч е от тези хора, поне за мен Hands Plus1

Пожелавам ви прекрасен ден! Hug

# 528
  • Мнения: 4 642
.

                        Добро утро!


                         


                   Е като няма  "главным  женский персонаж в истории"  може да е второстепенен.  Ние не визираме тук голям женски образ. То е ясно, че главната "женска" роля ще е подводницата. Или както подругите й казват "лодката".  Не може без цвете, не може...Може да е някое дребно, пролетно, но ще  има ухание на жена!

# 529
  • Мнения: 18 689
Хелоуу!! Hug

Фенче Kissing Heart,

според мен Ранини не знае....a и е завършила отговора си със смеещ се емотикон Mr. Green
някои се чудят дали ще има нещо с Къванч за Елле, щом са го отбелязали в ИГ.....
ноо при рускините има напредък  за КБТ-любовта им се усещала през екрана! Wink

Пепи, бях се отчаяла, че нашите въобще нямат желание да постват техни общи снимки, но има надежда, дано тенденцията се запази, така чакането е по-леко!
Цитат
Днешната снимка на Къванч в лодката може би е свързано със сериала и там има някаква жена.
нее, едва ли...когато започнат снимките, ще бъде официално обявено в СМ!

Орси...и аз така мисля!
Цитат
То е ясно, че главната "женска" роля ще е подводницата.
Joy до къде го докарахме!!:))

по-отблизо....


хубав следобед!!

Последна редакция: чт, 22 окт 2020, 13:18 от Airra

# 530
  • Мнения: 3 230
Привет, момичета 🤗🤗🤗
Орси, напълно съм съгласна с теб. Каквото и да спасява, все една любима трябва да има. Не случайно ви дадох примера  с "Армагедон ", а и като се сетя за още такива филми с катаклизми, винаги има преплитане на личното с добруването на хората . Сещам се за "Денят на независимостта ","Вулкан" има и други ама не им помня заглавието. Дива, все говореше, че сега на пред трябва да излезе темата за ковид, та като си имаме биолог, нищо чудно нещо подобно да е. Е, не точно за ковид, но някакъв вид вирус, бактерия ...
Али , аз също много се надявам да не е точно филм за спасяването на света от свръхчовек, явно това е много популярно напоследък и мисля, че вече има пренасищане. Да снимките едва ли са почнали, но пък е възможно наистина да снимат различни места от крайбрежието, които после да вкарат във филма. Също и ако има подводни снимки, защо да не са направениЗа испания филм , за който бях писала "El Barco"се казва ,потърсих информация, но там става въпрос за група ученици , но те са на кораб.
Друго ми стана интересно, че от всички представени проекти, единствено тук е посочен само Къванч като каст. Затова и си помислих, че може да е чужденка. А и това, че OGM представят само този проект ми говори за голяма амбиция да се наложат на този пазар.
А и Още, много ми хареса името на героя на Къванч- Арман.❤
Хубав ден, момичета 🤗🤗🤗

# 531
  • Мнения: 18 606
Привет отново, сладурки! Орсич Hug " уби " ме от хилеж
Цитат
То е ясно, че главната "женска" роля ще е подводницата.
Благодаря ти, оправи ми настроението! Че днес тези моите не зная какво им беше, но бяха меко казано като отвързани от синджир , главата ще ми се пръсне.
Айре Heart Eyes да, наистина до къде го докарахме Laughing Ама пък Дивето Hug я, виж каква хубавица ни е избрала )))
Сериозно ли някои от подругите вече виждат, че любовта на КБТ се усещала през екрана ? Не думай! Satisfied Като минат още 7 години, току-виж и другите я забелязали Stuck Out Tongue Closed Eyes
Пепи Heart Eyes и аз мисля, че няма да минем без партньорка, поне така се надявам! А още първия ден написах, че ми харесва името на морския биолог, звучи ми някак по френски Smile Не зная защо споменават само името на Киво, вероятно все още подбират каста Thinking А ОГМ се оказва, че имат само този сериал за Нетфликс, заради това ще е Thinking Но, щом ще се харчат пари за големи спецове по спецефектите, явно имат амбицията да направят нещо страхотно, успех им пожелавам и на екипа и на компанията Flowers Four Leaf Clover!
Цитат
Поздравление от актёрского агентства Кыванча Татлытуга Гайе Сокмен:

«Кыванч Татлытуг стал обладателем "Золотой награды"в категории "Лучший актёр в Facebook" на премии "Social Media Awards Turkey", где были награждены самые успешные и популярные имена в социальных сетях.»

Также, бренд Mavi стал бронзовым призёром в категории "Повседневная одежда".


Цитат
Кыванч поблагодарил "Social Media Awards Turkeyа" за награду "Altın ödül" в категории "Лучший мужской актер Facebook" в своем аккаунте в Facebok.✨

Как заради тъпия вирус не успяхме да си го видим с подобна визия на някои награди, много ме е яд  Weary

Цитат
26 октября, в 17.00 в Никарагуа на телеканале Canal 11 состоится большая премьера сериала "Amor Prohibido/Запретная любовь".

Което ме подсеща, че е време и аз да го направя Smile
Честита да им е дъщеричката на Синем и Кенан! Heart Казва се Лалин.

Вай бе, Синем снощи е родила и днес вече са ги изписали ? Мен поне два дни ме държаха Stuck Out Tongue Closed Eyes


Това е за сега. Надявам се имаме още новини тези дни.

# 532
  • Мнения: 3 230
Слуховете започнаха



И някои фенове са много наблюдателни

# 533
  • Мнения: 4 642
.

               Фенчеййй,

              Радвам се, че си се поразстоварила малко. Ще се заредят цели дни с магнитни бури, та може и децата да ги усещат. Но има и друго - сегашните родители много ги глезят. От приказката за моркова и тоягата те са само за моркова!  И става въпрос за тези родители, които все пак полагат възпитание за децата си. Че повече са другите, където е слободия.

             Да е честита  поредната награда на Къванч!  Май този месец беше, четох някъде из нашите интернет писаници за " поувяхналата" звезда на Турция - Къванч...!!! Не го споделих, защото ми стана неприятно. Това, че не снима по  365 дни в годината нашите го разчитат както оня чете Евангелието.

               И на мен ми харесва името на героя на Къванч с френското му звучене. Може и да има някое непознато, но талантливо  чуждоземски "маце".  Не може да няма. Пепи, добре се е сетила за Армагедон. Както и аз.  А тематиката "освобождаване на света" няма проблем  че се експлоатира. Пък и не е от сега. То всякакви сюжети са основни от живота, повтарящи се. . Майсторлъкът е как ще ги представиш. Като сценарий и режисура. Но факта, че са викнали "тежките гемии" в спец ефектите подсказва, че всичко ще е наред. Както споделя и Фенчето. Дай, Боже!   

             Айри, благодаря за увеличението на снимката. Това си мислех, що не е по-голяма.

             Да са честити Кенан и Синем. Ми тя е родила във вода. По-лесно е вероятно. И по-щадящо. Като гледам има само малко коремче, което бързо ще смъкне. И аз бях така с малката ми дъщеря. Но я родих на 37. А с голямата нямах и корем. Лепна се веднага за гръбначния ми стълб! А сега... не мога да го махна, но не мога и да се спра да ям.

            Един слънчево-жълт Къванч от мен!


                         

# 534
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Привет, момичета!
Благодаря за споделеното! Flowers Hibiscus

Отзад напред да започна.
Честита рожба на Кенан и Синем! Heartbeat

И мен ме радват снимките на Къванч и Башак. Непринудени, ненапудрени и много естествени са.
Обичам да надниквам в живота на харесвани от мен личности, ненатрапчиво, но ненавиждам позата.


За партньорка се вълнувам най- малко около новия проект. Повече ми се ще по- подробно резюме. Ама едва ли.

Пепи, напълно е възможно всичко.
Изгледала съм камара сериали по Нетфликс, обаче никаква идея нямам каква е практиката със заснемането. А и да е имало някакъв алгоритъм, сега с “новото нормално” кой знае дали все още се следва. Затова са много вероятни и готови заснети кадри през лятото. Но все пак, от слабите наблюдения около другите турски продукти за платформата, при снимки се вдига доста шум от екипите.

А и,да наблегна пак, 🙃 с толкова оскъдно резюме нямаме много ясна идея как ще се развие основната сюжетна линия, за да гадаем къде ще снимат.

За бедствие в световен мащаб се казва буквално в едно изречение. Екологична катастрофа в Турция 🤔 не съм убедена. Аз нямам никакви проблеми с фантастичния елемент, нито със спасяването на света.
Искам драматизъм, искам да чуя страха,не просто да го усетя, искам да видя ужаса през очите на героите, искам накрая да си отдъхна преди тях, искам да съм разтърсена и няколко пъти да се връщам към Арман, с трепет и вълнение всеки път като първия.


Хубава вечер, момичета! Запазете усмивките си, макар и да ги крием сега, важното е да ги носим със себе си! Heart

# 535
  • Мнения: 18 689
Алинка Kissing Heart
мдаа, с това кратко резюме-може да си гадаем сумати време и пак да не познаем.
мен ме интересува най-много историята, сюжета!!
но ще е бонус-ако има и малка любовна линия, съгласете се!!
Цитат
Но все пак, от слабите наблюдения около другите турски продукти за платформата, при снимки се вдига доста шум от екипите.
Hands Plus1

Пепи Hug
олеле  футболистка, да идва следващата:))
ОГМ си имат стабилен опит с нетплатформите, все пак те продуцират и Атийе, който е доста сериозен проект!
също мисля, че залагат доста и на нашия сериал!

Фенче Kissing Heart
Честита радост на Кенан и Синем!!
и на мен Арман ми прозвуча френско, добре, че не е Аднан:)) че ме отвежда към ЗП Laughing
ти гледай НЖ, ако не си, става все по-интересно!
има превод на 7 еп.
https://ok.ru/video/2013043755732
ето ти доказателства:))
Цитат



нашите са си още в Мармарис!



лека.

Последна редакция: чт, 22 окт 2020, 22:15 от Airra

# 536
  • Мнения: 18 606
Пепи Heart Eyes ооо, те сега колко партньорки ще изредят Satisfied Но, и аз като Алинка Heart Eyes най-много искам да разберем повече за самата история, дано!
Алинка Hands Plus1
Цитат
Аз нямам никакви проблеми с фантастичния елемент, нито със спасяването на света.
Искам драматизъм, искам да чуя страха,не просто да го усетя, искам да видя ужаса през очите на героите, искам накрая да си отдъхна преди тях, искам да съм разтърсена и няколко пъти да се връщам към Арман, с трепет и вълнение всеки път като първия.
Орси Hug Жива да си, наистина ми оправи настроението! Kiss
Скрит текст:
А моите деца са си добрички по принцип, родителите са свестни хора, за това и децата им са такива. Аз по принцип имам късмет в това отношение, до сега не съм имала проблемни родители. Много са ми любвеобилни и са една от най- кротките групи в градината, но дългото стоене с месеци у дома не им се отрази добре. Те и сега слушат, но има дни, в които са страшно превъзбудени, крещят, не мога да си чуя мислите, лудница с една дума ... Та днес беше един от тези дни Smile И все пак успяхме да направим няколко хубави рисунки за един проект. Е, с малко помощ от мен, все пак са само на 5 , но някои от тях наистина рисуват много добре. А всички много обичат, по всяко време, не мога да им смогна с листове Smile Та избрах най-хубавите Two Hearts
Харесах си един колаж Hands Plus1

Това ми се видя интересно
Цитат
В отговор на въпрос не е ли по-добре Netflix да обявява проектите един по един и да не излага всичко в един блок, известната журналистка Ранини написа, че това означава важно послание на интернет платформата, което по този начин подчертава значението на турския пазар за по-нататъшно развитие на стратегическото съдържание. По този начин Netflix декларира намерението си да инвестира в разнообразно производство на сериали в Турция в различни жанрове и посоки.

И нека абонатите на Netflix да не се притесняват. Тя със сигурност знае, че освен анонсираните филми и сериали има още много проекти. Стратегията на Netflix обаче включва обявяването на бъдещи сериали и филми и заетите актьори в тях, само след като всички етапи са завършени и са подписани договори. Това трябва да се запомни добре за в бъдеще.

Айре Heart Eyes е, няма как да не се съглася Smile
Цитат
но ще е бонус-ако има и малка любовна линия, съгласете се!!
Благодаря за споделените коментари. Действително има напредък, прочетох ги всички  Stuck Out Tongue Closed Eyes
Благодаря и за НЖ! Kiss
Лекинка! Hug

# 537
  • AMS
  • Мнения: 6 448

Привет, дружки!!!
Благодаря ви за споделеното!!!
"Bir Denizalti Hikayesi" в imdb са го определили като екшън.
Каст -  само с Къванч.
Нещо усещам, че новината не ви е достатъчна.
На мен ми стига за сега. Море, синьо, Къванч, екшън, ...
В подводницата не знам дали ще има жена, но футболистката става.
Гледах я в много добра физическа форма.
Трябва да е някоя от Сървайвър, според мен.

Та освен за OGM,  проверих за режисьора Tolga Karaçelik.
Впечатли ме с филмовите си награди в това число и международни.



Армагедон е мой любим филм и имам история с него.
Скрит текст:
Не знаех още езика, но поради големите реклами, реших да отида на кино. 
Бях като дете в луна парк още с купуването на билета.
А в салона ... Ами то все едно съм вътре във филма.
Още чувам звука на хеликоптерите отгоре, а не от екрана
и стола се тресе при взривовете.
Имаше субтитри, но не ми помагаха. Излязох смаяна и замаяна.
Много ми хареса. Всичко разбрах.
И от тогава казвам -  Искам артистите така да играят
и филмът така да е направен, като Армагедон.
Дори и без да знам езика - да разбера всичко.
Лекинка!!!

# 538
  • Мнения: 18 606
Добро петъчно утро! Hug



Диве Hug благодаря за споделеното! Kiss И аз се впечатлих от биографията на нашият млад режисьор Hands Clap
Скрит текст:
Толга Карачелик (1981, Истанбул) е един от обещаващите турски режисьори от ново поколение, който е известен със своя уникален стил. След като получава диплома по право в Турция учи кино в Ню Йорк. Писал е разкази и поезия. В допълнение към писането и режисурата на пет късометражни филма, които са били показвани и печелили награди на различни фестивали в страната и в международен план, той е писал и режисирал музикални видеоклипове и е бил директор на снимките в документален филм. Неговият отличен с награди дебют Toll Booth е показан на множество престижни фестивали. Той е един от най-младите режисьори, спечелили „Златен портокал“ (най-добър първи филм, най-добър актьор и най-добра операторска работа), престижен турски филмов фестивал, където повечето турски режисьори показват първите си творби. Toll Booth бе избран за начален филм за серията Global Film Initiatives Global Lens 2012 и беше прожектиран в повече от 35 града в САЩ и Канада и в институции като Smithsonian и MOMA, Ню Йорк. Вторият му филм IVY беше премиерен в Сънданс и продължава своята фестивална верига на престижни фестивали и получи висока оценка от критиците по целия свят. Следващият му филм „Пеперуди“ печели наградата „Binger“ на „Срещи в работилницата за разработване на филми в Бридж“ и е избран за лабораториите „Сънданс“ и „Копродукционен пазар“ на CineLink. "Пеперуди" спечелиха голямата награда на журито за световно драматично кино на филмовия фестивал в Сънданс 2018.
Вече съм по - спокойна, ОГМ знаят какво правят и явно наистина залагат много на нашия сериал, дано бъде страхотен! Hands Pray
На мен не ми стига инфото около сериала, искам още ! Smile Всички го очакват с огромно нетърпение!


Хубав ден! Hug

# 539
  • Мнения: 18 689


Диве Hug Hands V
Фенче Kissing Heart,
Скрит текст:
много добре рисуват децата!!!
благодаря за превода на инфото за режисьора!! Flowers Hibiscus
във видеото което си сложила на англ-се казва, че снимките ще започнат в близко бъдеще Thinking и че сериала ще бъде излъчен през 2021.
..................
припомних си едно старо видео с Къванч Wink



Където казва:
Каквото и да правя-трябва да има любов-ако е екшън, драма, научна фантастика, трябва да има и любов-
защото хората искат да гледат любов. всички се нуждаем от любов. За мен-когато гледам филм, обръщам внимание на любовната част, на режисурата, играта на актьорите, но преди всичко трябва да има любов.


.........................


сладки!! Heartpulse

Общи условия

Активация на акаунт