Добър бижутер в София за поправка на сребро?

  • 2 255
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 499
Моля да ме насочите към добър бижутер в София. Имам над 10 сребърни пръстена с паднали камъчета или перлички, както и обеци за поправка. Но искам да намеря наистина съвестен бижутер, който да ги поправи качествено.
Предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 3 596
Аз поправях при сирийците в на Пиротска 5, Принцес голд - известната златарница, от която неведнъж съм купувала злато. Не съм доволна от корекциите, не препоръчвам. Промениха цвета на цветните елементи и самият Халид (собственикът) ми обясняваше, че било от топлинната обработка и неизбежно. Дрън дрън. Тези неща се предупреждават преди да оставиш бижутата.

Последна редакция: нд, 30 авг 2020, 12:33 от Doro

# 2
  • Мнения: 41 589
Не ми се вярва да намериш. Аз съм поправяла златен пръстен и пак си личеше. И не дадоха гаранция за цвета на камъка (не се промени).
Има и друго - качествената поправка на сребро ще струва толкова, колкото и на злато. И докато за златото може да е оправдана, то за среброто може да се окаже, че е по-скъпа от самото бижу. Затова не вярвам кой ще се навие.

# 3
  • софия
  • Мнения: 25 743
На уличката срещу Булбанк - "Трапезица", до магазина за художествени материали, има бижутер. Там съм давала сребро за поправка и съм доволна.

# 4
  • BG-DE
  • Мнения: 5 101
Здравейте, можете ли да ми препоръчате бижутер в София, който извършва родиране на бижута, имам един синджир от бяло злато и два от сребро, на които родиевото покритие падна и се чудя къде да ги дам да ги родират 🤔

Общи условия

Активация на акаунт