Идеи за сватбен подарък..?

  • 3 967
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 750
Още малко идеи по темата. Ако младоженците са и новодомци, т.е. тепърва си подреждат къщата, много подходящ подарък са комплект кутии за продукти. От тях винаги има нужда.
Другото, което в една къща винаги им място, е елегантна ваза.

# 16
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Ако си падат по излети и почивки или имат вила, село....може да им вземете един хубав тъкан хамак.

# 17
  • Мнения: 912
Ние бяхме на сватба мин. събота (02.09.2006г.) и нашият подарък беше уникален и личен- наша позната прави часовници от специално стъкло в различни форми (ромб, квадрат, кръг и т.н.) и цветни камъчета (за циферблата) по поръчка, с гравиране на имена и пожелания. Ние сами си измислихме 'крилатата фраза', цвета и формата и така вместо да дадем пари този път добавихме персонален привкус на нашия подарък, за да остане спомен във времето за тези близки приятели на семейството ни:) Подаръкът не беше скъп като пари, но беше направен наистина с много любов Heart Eyes Самите ние още чакаме да ни подарят такъв стенен часовник, защото нямаме никакъв Blush Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 046
хехехе явно сватбите ня 9 са доста и аз съм на такова чудо, при нас беше по лесно защото са супер близки да не кажа че ми е брат и по тяхна заявка взехме супер тривиални подаръци от тези луксозните чаршафи на турската фирма тач или нещо подобно, ами един такъв комплект е около 100 лева взехме един комплект чинии и без да искаме цветовете на чинните и на чаршафите бяха в едни и същи тонове. Като допълнение взехме и една свещ , те сега имат голям избор от 2 до 200 лева така че и това е идея.Ако не си бяха избрали нещо толкова тривиално щях да им взема ваза. + свещ.Незнам аз лично съм голяма фенка на вазите проблема е  че красивите са около 40-50 лева, обаче едно домакинство няма да отдели пари за нещо такова. Поне ние сме на такъв хал че излишни пари за вази нямаме.
Идеи много зависи колко са ви близки.На нашата сватба бяха ни подарявали тото фиш +пари , детски терличета +пари.Така че само фантазия да имате.
Един приятел ни беше подарил една бутилка шампанско , една кристална купичка за масло, +масло едно пакетче и едно бурканче мед.
Абе трудно си е признавам.

Последна редакция: ср, 06 сеп 2006, 09:22 от Nadina

# 19
  • Мнения: 408
Ние сме на сватба на 17,09,-купихме цветарник от ковано желязо. Ако не бяха толкова скъпи куфарчетата с прибори /към 100лв/бих им взела такова нещо. В никакъв случай комплект тенджери. Една булка от 60 човека на сватбата събрала три такива комплекта #Crazy има да готви до края на живота си в тях Joy

# 20
  • UK
  • Мнения: 3 959
На мен ми се е случвало да опаковам за един ден четири такива комплекта, куфарчетата де... Не искам да си помисля колко неопаковани са останали и колко не съм опаковала аз... Ама доста двойки са се обзавели с такива куфарчета.

# 21
За тези пари, бих купила  спален комплект. Има много хубави десени, стоят като сатенирани но има и % памук, в специализирания магазин под хотел Плиска, виждала съм ги и в Айко на околовръсното. На 2.09 и ние бяхме на свадба  но вносните комплекти ми бяха малко скъпички за парите, които отделих. Може да се избродира и монограм.

# 22
  • Мнения: 268
И ние сме на сватба 4аак на 14.10  , но още от сега сме се насо4или към някои неща и като понаближи ,ще ни бъде по лесно да избираме , понеж бъдещото семейство ще са и новодомци,та запо4ват обзавеждането от нулата . Мислим да вземем или прахосмука4ка ,или кухненски робот или микровълнова .Незнам има време до тогава ,ще решим. Весело изкарване на вас.   bouquet

# 23
  • Мнения: 311
има една рекламна агенция в хотел "България" /не знам как се казва/ където правят много интересни чаши. Гледаш чашата - черна, а когато налееш в нея гореща течност, по стените й "оживяват" твои или на любимите ти хора снимки ... Това естествено е само добавка към подаръка или паричките, които ще им приготвите. Весела сватба!  Grinning

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
от един колега и съпругата му получихме много хубави чаши за вино и 4 бутилки вино, като където стои етикета бяха лепнали етикети с наши колажи! Доста интересно ги бяха направили! Да си отваряме по една бутилка на всяка годишнина!

# 25
  • Мнения: 581
И аз мисля, че е по уместно да се попитат младоженците, ако са достатъчно близки. Ако ли пък НЕ - тогава парички в пликче. Нека сами преценят какво да си вземат. Много често на сватбения ден семейството се отрупва с излишни неща, които просто след него заемат място и не са нужни. Скоро бях на сватба и по наблюдение останах с такова впечатление. А и съвсем наскоро прочетох тук, че едни младоженци имат един куп икони и две - три прахосмукачки, самата булка търдеше, че най - разумно щяло да бъде ако са били получили пари.  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 058
Тази година ходих на 4 сватби и всички предпочитаха да им даваме парички. Те ще си купят каквото им е нужно пък и на мен така ми е най-лесно.

Общи условия

Активация на акаунт