Изпитани сайтове за парфюми - 31

  • 50 728
  • 716
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 922
Mont blanc Signature 30 ml в Елфрагранс  е на 42 лв.

# 706
  • Мнения: 244
може ли код за парфимо
ANTOANET11 над 85 лв
/после видях, че вече са отговорили/

# 707
  • Мнения: X
В Елинор BALDESSARINI AMBRÉ/ 90 мл., с код и доставка 41 лв.
Може ли скрийн шот ,не намирам такава цена🤔
В Гет е 38 лв.

# 708
  • Мнения: 566
Знам, че има страшно много време, но вече обмислям да си подготвям картата бавно, бавно... Joy
Та става въпрос за Black Friday 2020. Предполагам, че офертите всяка година се препокриват и въпросът ми е свързан с покупки на Kilian и Parfums de Marly. Някой помни ли миналата година дали е имало някакви отстъпки в сайтовете им (английски/европейски)?  В Нотино също има Parfums de Marly, а Kilian има и в Delirium, но миналата година са имали отстъпка само на My Kind of Love колекцията.

# 709
  • София
  • Мнения: 4 446
В сайта на Килиан няма отстъпки.

# 710
  • София
  • Мнения: 3 854
Знам, че има страшно много време, но вече обмислям да си подготвям картата бавно, бавно... Joy
Та става въпрос за Black Friday 2020. Предполагам, че офертите всяка година се препокриват и въпросът ми е свързан с покупки на Kilian и Parfums de Marly. Някой помни ли миналата година дали е имало някакви отстъпки в сайтовете им (английски/европейски)?  В Нотино също има Parfums de Marly, а Kilian има и в Delirium, но миналата година са имали отстъпка само на My Kind of Love колекцията.

Не си спомням миналата година в Нотино да е имало намаление на всички предлагани стоки с еднакъв процент.

# 711
  • София
  • Мнения: 924
https://www.notino.bg/lalique/amethyst-parfjumna-voda-za-zheni/?gclid=EAIaIQobChMImeP8mNn06wIVb4ODBx0ueA0REAEYASACEgJPDPD_BwE

Сериозно намалено. Някакви отзиви? Търся подарък за офис парфюм на 50 г. жена. Thinking
Четох, че мирише на луксозна баня Sweat Smile Joy

Последна редакция: сб, 19 сеп 2020, 11:10 от amia_a

# 712
  • Мнения: X
13 отзива има в самия сайт. Плодов парфюм не препоръчвам за 50 годишна жена.

# 713
  • Мнения: 2 230
Чак пък сериозно намаление, винаги си е около 50лв. Мирише свежо и лилаво, предполагам, че асоциацията е заради червените плодове. Приятен, но според мен като за млада девойка, на 50-годишна дама едва ли би се харесал.

# 714
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
Може би 5th Avenue Elizabeth Arden е безопасен и евтин избор

# 715
# 716
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Момичета, пуснах малко по-рано новата тема, защото с този плажен изглед вече не върви - септември е Stuck Out Tongue Winking Eye

Просто по-късно няма да имам време.

Поправих текстовете, останали от пандемията още, добавих нови работи (телефони за връзка, начини на плащане, нови (той един всъщност) коментирани в темата онлайн магазини) и се надявам повече да не ми се налага да съм несериозна!

Успешни покупки, момичета и момчета!

ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА  ТЕМА!

Общи условия

Активация на акаунт