Ама много съм гадна

  • 4 238
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 481
Понякога, когато съседите отгоре прекалят с чалга-партитата посред нощ, слизам до партера, където е таблото с прекъсвачите за всеки апартамент, и им спирам тока  newsm48 
Същата мацка има дразнещият навик денем да слуша до умопомрачение една и съща песен нон-стоп (чалга или кючек естествено). Когато съм в настроение, провеждам музикален дуел със съббуфера, обикновено пускам М. Менсън или норвежки блек метъл. Детинско е, но пък действа...
Не си гадна  Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 1 941
Има едни програми, които са подобен вид отмъщение към съседи. Най-различни са - кучешки лай, скандали, кукуригане на петли и какво ли още не. Най-интересното беше, че преди да ги видя в нета, от съседния блок като се започне от 5 сутринта, се чуваше кукуригане на петел и аз се чудех кой ще си вземе петел вкъщи да отглежда. После ми стана ясно Joy явно хората си бяха отишли на почивка и си възпитаваха съседите.
Я, ги дай насам  smile3508
Ето - http://free.linkos.bg/details.php?id=21522 Действайте!

Последна редакция: пн, 04 сеп 2006, 20:53 от Angela

# 17
  • Мнения: 2 673
   Не си гадна..Аз мислех посред нощ да наблъскам клечки за зъби в ключалката на един изверг, дето пускаше На макс чалга до 2 часа през нощта. После реших да залепя със скоч подредени в колонка пиратки на вратата на апартамента му и да ги гръмна..Е, в крайна сметка звъннах на 166 Отзоваха се за 20 мин, и Азис замря...От тази нощ спя като коте..даже нещо ми липсва... Joy

# 18
  • Мнения: 6 167
ооо, мила, ниЩо няма да постигнеШ 
хората са простаци, не им давай хляб.
викай полиция

# 19
  • Мнения: 6 155

Тенкю   bouquet  bouquet  bouquet
Жестоки са  hahaha
Да му мислят съседите  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 7 474
 newsm48 Лошото е , че не знаеш как ще отвърнат на удара  newsm78

# 21
  • Мнения: 3 098

Ама много съм гадна,нали?
Хи4 даже не си гадна.
Аз съЩо правя така,а имам и подходяЩа апаратура,цял блок мога да му изпо4упя стъкллата.
СноЩи онази горе се прибра и към 22.30 реши да 4исти апартамента и да попремести мебелите.
Днеска в 15.30 водя малката на градинка и я гледам,4е се прибира от работа и я взривих яко.Побесня отгоре,даже по едно време се разкреЩя,ама да му е мислила.Сега е доста тиха.
Но,това естествено беше само един урок,с нея съм имала много проблеми и 4ак когато полицията и адвоката ни се намесиха проблемите с нея се поуспокоиха.

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
...аз се чудех кой ще си вземе петел вкъщи да отглежда...

О, едни от нашия вход имат! Дори хлапето излиза да го разхожда в градинката, с канап, вързан около крачето на животинката  Joy По цяла нощ кукурига и пили нервите на всички. Добре, че терасите им гледат на другата страна и у нас не се чува  Praynig Щото щях да направя курбан за целия блок...

# 23
  • Мнения: 1 226
само така си мислиш.Не си гадна.Супер си!

# 24
  • Мнения: 945
Иzвинявай, обаче си глупава. Това не е начина да решиш проблема си. Нали наистина не очакваш след това ти иzпълнение те да престанат да си блъскат сватите? Според мен сега съвсем ще те намраzят и ако преди не са шумели целенасочено, то от тук на татък вече ще имат повод. Обявила си им война, дано имаш сили да я спечелиш.

Имаче съжалявам zа проблемите ти, раzбирам колко ти е гадно да не можеш да си починеш...

# 25
  • София
  • Мнения: 3 994
и какво искаш да покажеш newsm78, че и ти си същата и те с чиста съвест могат да си породължават по-старо му? Поне друго едва ли ще постигнеш....не се мъчи, почивай си!

# 26
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 newsm78Кофти ситуация,ама не мисля,че това ще помогне.

  Просто си има такива хора за съжаление  Sick

   Успех и пиши какво става!

# 27
  • Мнения: 1 612
Само така!  Party

# 28
  • Мнения: 460
Пуснала съм много силно музиката(всичко се тресе)и няма да я спра до вечерта.Откакто имаме този съббуфер не сме го пускали на макс.Е,сега работи на макс.,но аз съм в другата стая,че не се издържа
Ама много съм гадна,нали?
   Аз този номер съм го ползвала два пъти иииииииииии през ум не ми е минало,че съм ГАДНА. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Бяха ме подлудили бабите на пейката под прозореца / 2 етаж сме/ и щом седнат след 16 ч пускам музика ,а ма не каква да е а хард. Twisted Evil и втория път молих едни съседи 100 пъти да не чукат и блъскат,когато децата спят и неееееее,никой не ме чува.Тогава пуснах от 8.00 до 14.00 и от 16.00 до 22.00 без прекъсване на мах и въпроса ми се реши.Дано и ти успееш. hahaha Joy Joy Joy
не е никак приятно!определено,продължанай!!! Hug

# 29
  • Мнения: 431
И какво ще постигнеш така? #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт