Енгин Акюрек в "Дъщерята на посланика". Нови и стари проекти – Тема 400

  • 35 569
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 9 277
Като чета озета се сетих - нали и предната серия чакахме Санджар да изненада нас и себе си, ама не помня да се случи нещо необичайно🙄
  Гедиз да си взема конака - като му се е изпарило благородството, кво да правим. Няма да му вземе на Санджар ръцете, ума и сърцето я0, Санджар знае 2 и 200, не се съмнявам че ще се оправи. Виж Гедиз ако остане на улицата, не мога да го мисля.
 +
На днешния ден е починал Ерих мария ремарк - една от неговите мисли, мисля, че ще се приложи при нас :

3. "Няма по-чужд човек на света от този, в когото си бил влюбен."

Последна редакция: пт, 25 сеп 2020, 20:50 от araselia

# 736
  • Варна
  • Мнения: 290
Благодаря за озета и превода на поредния анализ 💐 .                        Рускините предполагат ,че  след сцената на ревност от Наре може да видим целувка . Хубаво ще е , но ще видим .😄

# 737
  • Мнения: 20 905


Аналогия.

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 34 014


Не знам какви мераци има Гедиз относно откраднатото от неговото семейство конак, маслинова гора и кюлче злато. Дядото на Каврук е още жив и свидетел на завещанието. Каврук също знае. 70 години са крили за завещанието. Как ще си ги върне. От много напъване - ще стане беля.

# 739
  • Мнения: 23 183

Днес и аз за същото се сетих.
Имаше още една подобна сцена на Каврук, Санджар и Яхя, когато си припомниха случая за единият чифт обувки, които са делили Санджар и Яхя.

# 740

Общи условия

Активация на акаунт