КАк да открия непознатия в автобус който харесах

  • 7 766
  • 124
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 731
Оле, тва е мн крийпи

# 16
  • Варна
  • Мнения: 36 870
Да не те обезкуражавам, но момчето ако те беше харесало достатъчно, щеше само да те помоли за координати. Не го е направил, значи или не му представляваш интерес, или си има половинка и си я обича. От написаното от теб лично аз оставам с впечатление, че е бил общ, неангажиращ разговор колкото да мине времето. И да го издириш, най-много да се уплаши как го преследваш. Забрави го.

# 17
  • Мнения: 1 265
Историята ми се вижда кауза пердута.

# 18
  • Мнения: 4 978
Само си представям..
Намираш го във фейса и пишеш..
"Пмниш ли ме,пътувахме заедно до морето еди кога си" И какво???
Че ако беше силно,щяхте да сте разменили поне фейсбук или телефон.
След дъжд качулка ми е твоето.

# 19
  • Мнения: 2 206
Остави. Ако те беше харесал, досега да те е намерил.

# 20
  • Мнения: 454
И накрая го намираш, и се оказва женен с две-три деца Grinning
Дори името му не знаеш, адски странно и нелогично ми е това издирване...

# 21
  • Мнения: 46
Аз съм от Пловдив, мога да помогна с нещо, ама така като гледам, ти никаква информация не даваш.(не казвам че познавам целия Пловдив:) )
Опиши го и после си спомни за какво точно си говорихте, защото всяка думичка може да е от значение. Остави чувствата, ако са се създали Simple Smile на страна и използвай моз.гънки. Всичко е възможно на този свят, стига достатъчно силно да го желаеш Давай ! започвай да пишеш всичко.... чакам да прочета.....!

# 22
  • Мнения: 927
Май наистина много ти се иска да го намериш. Току що прочетох същата тема в друг форум.
http://spodeli.net/4/story-152795.html
Честно казано, ми се струва че прекаляваш. никой не обича преследвачи.

# 23
  • Мнения: 363
И аз харесвам автобуси обаче не издирвам непознатите в тях.

# 24
  • Мнения: 42
Аз съм от Пловдив, мога да помогна с нещо, ама така като гледам, ти никаква информация не даваш.(не казвам че познавам целия Пловдив:) )
Опиши го и после си спомни за какво точно си говорихте, защото всяка думичка може да е от значение. Остави чувствата, ако са се създали Simple Smile на страна и използвай моз.гънки. Всичко е възможно на този свят, стига достатъчно силно да го желаеш Давай ! започвай да пишеш всичко.... чакам да прочета.....!

бяхме в автобус на ивкони и тои се каchи на Chерноморец , носехе сини панталони кьси и син потник . Косата му е тьмна , а кожата с тен , толко за вида му . не сьм говорила много с него но разбрах ке един ден е бил на морето . много време пьтувахме и тои накрая слезе на Пловдив не знам какво работи не знам как се казва но искам да го открия

# 25
  • Мнения: 4 978
Simple Smile
Мхм,всеки път,когато пътувам с автобус оставям име ,ЕГН и телефонен номер..В краен случай мейл или фейсук.
Знае ли се кога ще се сблъскам с любовтта.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 3 615
А бе, я направо хакни сайта на Ивкони и източи всичките му данни...
п.п надявам се знаеш какво е сарказъм; както и здравословни граници

# 27
  • Мнения: 9 976
Марка и модел не помниш ли?

# 28
  • Мнения: 42
А бе, я направо хакни сайта на Ивкони и източи всичките му данни...
п.п надявам се знаеш какво е сарказъм; както и здравословни граници

знам , но са ми  необходими полезни коментари а не такива  с  ирония. Искам да го намерия и имам нужда от полезни сьвети

# 29
  • Мнения: 9 976
Подай сигнал в полицията, че ти е откраднал нещо скъпо и те е заразил с Ковид. Те ще го намерят вместо теб.

Общи условия

Активация на акаунт