КАк да открия непознатия в автобус който харесах

  • 7 712
  • 124
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
Здравейте ,регистрирах се за да ви помоля за помощ

Може да ви се стори малко смехотворно но ви моля искренно за съвет .

Напът към София от морето (в автобуса - ЮнионИвкони 29август 2020г) се запознах с едно момче не говорихме много но аз го харесах разбрах само, че е от Пловдив и нищо друго съществено което да ми помогне да то открия

Аз не знам името му и точно това ми пречи да го открия в социялните мрежи
Моля ви каже ми няакъв начин как мога да го намеря
Искренни Благодарностти на всички отзовали се!

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 599
Запозна ли сте се, пък не му знаеш името...Ако е бил впечатлен, щеше да ти остави координати. Остави, не се вманиачавай.

# 2
  • Мнения: 20 122
Е, добАр дАн. Ти де спа?! Поне едно клипче не ти ли пусна от тубата да му видиш акаунта там. Интереси нещо запомни ли му. По интереси, професия или град можеш да го издириш в група във Фейсбук.

# 3
  • Мнения: 2 039
Боже,колко мъка има по тоя свят!

# 4
  • София
  • Мнения: 5 792
Едва ли е в бг мама...

# 5
  • Мнения: 6 166
Не ти се присмивам, но да се научиш да си даваш телефона като ти хареса някой мъж. После и с кучета да го дириш - късно.

И не се вманиачавай да го намериш, че накрая ще се окажеш като някои мои клиентки на тарото, които през месец питат те ли са избраницата на поредната звезда и дали съдбата ще ги събере.

# 6
  • Мнения: 25 788
За другия път да си знаеш – недей да зяпаш автобуса, колкото и да е хубав (хубав, хубав, колко пък да е хубав един автобус?), ами като се запознаваш с някого, вземи се представи и му научи името. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 42
Прави сте . Единствено знам ке е от Пловдив. Просто той ми влезе в главата и искам много да го открия .

# 8
  • Мнения: 4 970
Има моменти в живота ни,които остават хубав спомен:)
Нещо като..
"Ако е трябвало да се случи,щеше да се случи"

# 9
  • Мнения: 41 528
Щом си харесала автобуса, какво ти дреме за непознатия? Обади се на фирмата, кажи им датата и часа и те ще ти кажат кой е автобусът, който си харесала.

# 10
  • bulgaria
  • Мнения: 310
Питай автобусната компания. Може да ти дадат име, ако е платил онлайн

# 11
  • Мнения: 42
Питай автобусната компания. Може да ти дадат име, ако е платил онлайн

Мислех си го , но дали дават имена .

# 12
  • Мнения: 20 122
Ккави имена бе. Кой си купува билет с лично име и Ивкони и да е с лично няма да ти го даде. Това е лична данна. Търси го чрез познати в Пловдив, нещо бенка, вид цигари, раница, коса, татуировка, вид музика не помниш ли?

# 13
  • Мнения: 42
Ккави имена бе. Кой си купува билет с лично име и Ивкони и да е с лично няма да ти го даде. Това е лична данна. Търси го чрез познати в Пловдив, нещо бенка, вид цигари, раница, коса, татуировка, вид музика не помниш ли?

помня някой детайли но аз нямам познати там и не знам какво да правя. мислех си да го тьрся по групите на Пловдив в социялните мрежи , но в тях има хиляди хора

# 14
  • Мнения: 20 122
Е, ко като има? Пишеш на тая и тая дата пътувах в еди кой си автобус на ивкони, някой ако се познае да пише и така.

# 15
  • Мнения: 731
Оле, тва е мн крийпи

# 16
  • Варна
  • Мнения: 36 761
Да не те обезкуражавам, но момчето ако те беше харесало достатъчно, щеше само да те помоли за координати. Не го е направил, значи или не му представляваш интерес, или си има половинка и си я обича. От написаното от теб лично аз оставам с впечатление, че е бил общ, неангажиращ разговор колкото да мине времето. И да го издириш, най-много да се уплаши как го преследваш. Забрави го.

# 17
  • Мнения: 1 261
Историята ми се вижда кауза пердута.

# 18
  • Мнения: 4 970
Само си представям..
Намираш го във фейса и пишеш..
"Пмниш ли ме,пътувахме заедно до морето еди кога си" И какво???
Че ако беше силно,щяхте да сте разменили поне фейсбук или телефон.
След дъжд качулка ми е твоето.

# 19
  • Мнения: 2 184
Остави. Ако те беше харесал, досега да те е намерил.

# 20
  • Мнения: 449
И накрая го намираш, и се оказва женен с две-три деца Grinning
Дори името му не знаеш, адски странно и нелогично ми е това издирване...

# 21
  • Мнения: 46
Аз съм от Пловдив, мога да помогна с нещо, ама така като гледам, ти никаква информация не даваш.(не казвам че познавам целия Пловдив:) )
Опиши го и после си спомни за какво точно си говорихте, защото всяка думичка може да е от значение. Остави чувствата, ако са се създали Simple Smile на страна и използвай моз.гънки. Всичко е възможно на този свят, стига достатъчно силно да го желаеш Давай ! започвай да пишеш всичко.... чакам да прочета.....!

# 22
  • Мнения: 925
Май наистина много ти се иска да го намериш. Току що прочетох същата тема в друг форум.
http://spodeli.net/4/story-152795.html
Честно казано, ми се струва че прекаляваш. никой не обича преследвачи.

# 23
  • Мнения: 363
И аз харесвам автобуси обаче не издирвам непознатите в тях.

# 24
  • Мнения: 42
Аз съм от Пловдив, мога да помогна с нещо, ама така като гледам, ти никаква информация не даваш.(не казвам че познавам целия Пловдив:) )
Опиши го и после си спомни за какво точно си говорихте, защото всяка думичка може да е от значение. Остави чувствата, ако са се създали Simple Smile на страна и използвай моз.гънки. Всичко е възможно на този свят, стига достатъчно силно да го желаеш Давай ! започвай да пишеш всичко.... чакам да прочета.....!

бяхме в автобус на ивкони и тои се каchи на Chерноморец , носехе сини панталони кьси и син потник . Косата му е тьмна , а кожата с тен , толко за вида му . не сьм говорила много с него но разбрах ке един ден е бил на морето . много време пьтувахме и тои накрая слезе на Пловдив не знам какво работи не знам как се казва но искам да го открия

# 25
  • Мнения: 4 970
Simple Smile
Мхм,всеки път,когато пътувам с автобус оставям име ,ЕГН и телефонен номер..В краен случай мейл или фейсук.
Знае ли се кога ще се сблъскам с любовтта.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 3 599
А бе, я направо хакни сайта на Ивкони и източи всичките му данни...
п.п надявам се знаеш какво е сарказъм; както и здравословни граници

# 27
  • Мнения: 9 829
Марка и модел не помниш ли?

# 28
  • Мнения: 42
А бе, я направо хакни сайта на Ивкони и източи всичките му данни...
п.п надявам се знаеш какво е сарказъм; както и здравословни граници

знам , но са ми  необходими полезни коментари а не такива  с  ирония. Искам да го намерия и имам нужда от полезни сьвети

# 29
  • Мнения: 9 829
Подай сигнал в полицията, че ти е откраднал нещо скъпо и те е заразил с Ковид. Те ще го намерят вместо теб.

# 30
  • Мнения: 731
И ако го откриеш, какво ще му кажеш?

# 31
  • Мнения: 965
Ако е съдба, ще се срещнете пак, без да го издирваш под дърво и камък.

# 32
  • Мнения: 42
Аз съм от Пловдив, мога да помогна с нещо, ама така като гледам, ти никаква информация не даваш.(не казвам че познавам целия Пловдив:) )
Опиши го и после си спомни за какво точно си говорихте, защото всяка думичка може да е от значение. Остави чувствата, ако са се създали Simple Smile на страна и използвай моз.гънки. Всичко е възможно на този свят, стига достатъчно силно да го желаеш Давай ! започвай да пишеш всичко.... чакам да прочета.....!

сега се сетих che до подмиshницата си има едно голямо петно , забравих името  на тая болест при която кожата няма пигмент , цвят

# 33
  • Мнения: 46
Аз съм от Пловдив, мога да помогна с нещо, ама така като гледам, ти никаква информация не даваш.(не казвам че познавам целия Пловдив:) )
Опиши го и после си спомни за какво точно си говорихте, защото всяка думичка може да е от значение. Остави чувствата, ако са се създали Simple Smile на страна и използвай моз.гънки. Всичко е възможно на този свят, стига достатъчно силно да го желаеш Давай ! започвай да пишеш всичко.... чакам да прочета.....!

бяхме в автобус на ивкони и тои се каchи на Chерноморец , носехе сини панталони кьси и син потник . Косата му е тьмна , а кожата с тен , толко за вида му . не сьм говорила много с него но разбрах ке един ден е бил на морето . много време пьтувахме и тои накрая слезе на Пловдив не знам какво работи не знам как се казва но искам да го открия
Квкво значи не сме говорили много? Ти изобщо говорила ли си снего?  Напиши целия диалог дай/ напиши всичко което имаш иначе изглеждаш доста глупаво като искаш и помощ. (Ухапа ме комар, кой беше да си признае!) Не мисля че някой тук е внук на Нострадамус така че мисли, ако ти не измислиш нещо, никой друг няма...

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Мен веднъж ме беше намерил във фейсбук някакъв, с който сутрин сме се засичали в автобуса и ми бил видял името на транспортната карта Flushed Особено като се има предвид, че не съм от жените, по които много се обръщат и за колко кратко си показвам картата...ами, плашещи са такива изблици, а не романтични.Grinning

# 35
  • Мнения: 3 593
С едно от гаджетата ми се запознах във влак в Германия, бяхме случайно разпределени на места един до друг.
Пътувахме по-малко от 2 часа заедно, но толкова си допаднахме, че вместо да продължи към вкъщи, той слезе на моята спирка и остана с мен в хотела за уикенда. Беше страшно романтично и съм голям фен на такива срещи. Ходихме 7-8 месеца след това, но в крайна сметка не можахме да си равним ценностните системи за дългосрочно.😪

Въпросът в случая е, че ако той е искал, е щял. Пътят до Пловдив не е малко. Съжалявам, но и аз мисля, че няма смисъл да го търсиш. Остави го така, като един вълнуващ спомен и неизживяна тръпка. Ще ти е още по-кофти ако го намериш и не откликне.

# 36
  • Мнения: 177
На колко години си?

# 37
  • Мнения: 111
Ке ще видим ще стане ли работата??? 😁😁😁

# 38
  • Мнения: 17 410
Тук четат много хора, все ще стигне до него. Дали ще те потърси обаче.
Ей ся забърквам една любовна магия. За кога ти трябва?
Докато подейства. Търси се мъж с витилиго и дай още отличителни знаци. Ако не ти се обади, за  да те прати на майната ти, той е!

# 39
  • Мнения: 5 269
Скрит текст:
Аз съм от Пловдив, мога да помогна с нещо, ама така като гледам, ти никаква информация не даваш.(не казвам че познавам целия Пловдив:) )
Опиши го и после си спомни за какво точно си говорихте, защото всяка думичка може да е от значение. Остави чувствата, ако са се създали Simple Smile на страна и използвай моз.гънки. Всичко е възможно на този свят, стига достатъчно силно да го желаеш Давай ! започвай да пишеш всичко.... чакам да прочета.....!

сега се сетих che до подмиshницата си има едно голямо петно , забравих името  на тая болест при която кожата няма пигмент , цвят
Витилиго ?

# 40
  • Мнения: 1 008
Това, че е слязъл на Пловдив не значи, че е от там.

Пътувахме по-малко от 2 часа заедно, но толкова си допаднахме, че вместо да продължи към вкъщи, той слезе на моята спирка и остана с мен в хотела за уикенда. Беше страшно романтично и съм голям фен на такива срещи.

На времето са ми връзвали и за по-кратко. Много романтично е, да.

# 41
  • Мнения: 1 010
С това трябваше да започнем.

# 42
  • Мнения: 42
С това трябваше да започнем.

Не сьм малка , на 17 години . Днес си мислех да звьнна на фирмата да попитам да ми дадат инфо , но не знам дали дават.  оххх наистина искам да го открия а името му не знам

# 43
  • Мнения: 20 122
О, мамина сладка, тя детенце.
От сега ти казвам – лелите на Ивкони са адски дръпнати. Ще те отрежат като стой та гледай.
Остави нещата така, ако е писано, пак ще го срещнеш.

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 3 599
Много си "голяма" , както и очаквах. "Да позная ли? Разговорът е бил от типа: "Вие ли сте до прозореца?" - "Да, заповядайте!"

# 45
  • Мнения: 42
Много си "голяма" , както и очаквах. "Да позная ли? Разговорът е бил от типа: "Вие ли сте до прозореца?" - "Да, заповядайте!"

 той мр хареса , но майка ми нали е до мен и той се притесни да предприеме стьпка . просто ми се усмихваshе и аз на него . Но не знам как така ми влезе в главата

# 46
  • Мнения: 1 502
Ако не беше на 17 щях да предложа да разлепиш билборд в Пловдив, ама като си представя само колко още по-романтични срещи може да имаш...остави.
Ако дори имената не сте си разменили защо ти е да го търсиш? Може да е рецидивист, наркоман, женен с 2 деца, разведен лентяй, студент по медицина/право/инженерство, може да има 8 годишна връзка, да е хомосексуален или да учи в чужбина.

Остави тези романтични истории за филмите, във вашия случай няма никаква следа, за която да се захванеш, дори интерес, каква следа...

Аз като студентка често пътувах, ако търсех всеки Убавец от автобуса досега да ме бяха прибрали в психото Joy

той мр хареса , но майка ми нали е до мен и той се притесни да предприеме стьпка . просто ми се усмихваshе и аз на него . Но не знам как така ми влезе в главата

Усмивката не винаги е флирт, ако искаше да продължи контакт можеше тайно да ти пъхне листче с телефон/фейсбук в ръката.

# 47
  • Мнения: 42
Ако не беше на 17 щях да предложа да разлепиш билборд в Пловдив, ама като си представя само колко още по-романтични срещи може да имаш...остави.
Ако дори имената не сте си разменили защо ти е да го търсиш? Може да е рецидивист, наркоман, женен с 2 деца, разведен лентяй, студент по медицина/право/инженерство, може да има 8 годишна връзка, да е хомосексуален или да учи в чужбина.

Остави тези романтични истории за филмите, във вашия случай няма никаква следа, за която да се захванеш, дори интерес, каква следа...

Аз като студентка често пътувах, ако търсех всеки Убавец от автобуса досега да ме бяха прибрали в психото Joy

Той дори не е толкова хубав , просто го усетих che искам да го открия  . рядко си харесвам някои ......

# 48
  • Мнения: 1 502
Е моите бяха Убавци.
Легално няма да го откриеш, по форуми изобщо, ако и той е почувствал като теб - ще те намери.

# 49
  • Мнения: 25 788
Спокойно, ще ти мине. Simple Smile
Щом си толкова влюбчива, продължавай да се оглеждаш – скоро ще се заусмихваш на някой друг. Този път обаче гледай да си размените поне имената.

# 50
  • Мнения: 42
Е моите бяха Убавци.
Легално няма да го откриеш, по форуми изобщо, ако и той е почувствал като теб - ще те намери.


друго което си спомням е che говореshe с някакво момиche в автобуса , но сьм сигурна ке мен хареса.

# 51
  • Мнения: 1 008
Един възможен вариант, но не е много сигурен.

Помниш как изглежда, търсиш с гуглето снимки на момчета на 18. избираш някой , който много прилича на него и пак гугъл - търсене на изображения. Ако имаш късмет може да ти намери негова снимка. Ако не - в следващия автобус ще си намериш ново гадже. Този път питай за телефон.

О, мамина сладка, тя детенце.
От сега ти казвам – лелите на Ивкони са адски дръпнати. Ще те отрежат като стой та гледай.
Остави нещата така, ако е писано, пак ще го срещнеш.

Те пък лелките тук никак, ама никак не са дръпнати. Иначе баш на 17 яко ги тресе хормона.

# 52
  • Мнения: 1 502
Лелките не дават напразни надежди и са реалисти, което 17 годишните тепърва ще научават.

Ако си е говорил с нея, а не с теб вероятно са разменили координати. Ако беше харесал теб дали нямаше да говорите?

И мен са ме преследвали хора, на които просто съм се усмихнала от любезност, ама ме плашеха, не ми ставаше приятно.

# 53
  • Мнения: 42
Един възможен вариант, но не е много сигурен.

Помниш как изглежда, търсиш с гуглето снимки на момчета на 18. избираш някой , който много прилича на него и пак гугъл - търсене на изображения. Ако имаш късмет може да ти намери негова снимка. Ако не - в следващия автобус ще си намериш ново гадже. Този път питай за телефон.

О, мамина сладка, тя детенце.
От сега ти казвам – лелите на Ивкони са адски дръпнати. Ще те отрежат като стой та гледай.
Остави нещата така, ако е писано, пак ще го срещнеш.

Те пък лелките тук никак, ама никак не са дръпнати. Иначе баш на 17 яко ги тресе хормона.

благодаря за идеята , аз опитах да го потьрся в някоя група , ама те много се припознаваха хахах . не ми останаха много варянти така che приемам идеи .

# 54
  • Мнения: 12 875
Довери се на съдбата. Срещнали сте се веднъж, светът е малък - пак ще го срещнеш.

# 55
  • Мнения: 42
Лелките не дават напразни надежди и са реалисти, което 17 годишните тепърва ще научават.

Ако си е говорил с нея, а не с теб вероятно са разменили координати. Ако беше харесал теб дали нямаше да говорите?

И мен са ме преследвали хора, на които просто съм се усмихнала от любезност, ама ме плашеха, не ми ставаше приятно.

мама беше до мен а тя е доста властна и меко казано плашеща та за това си мисля че той не посмя

# 56
  • Мнения: 363
П.п: не знам що съм решила Черноморец, никъде не го е споменавала

Сладурка си ти ама и много филми гледаш. Предлагам ти да продължиш да пътуваш ако имаш възможност, така можеш да срещнеш някой друг симпатяга и този път го питай за име и гледай да си без майка си.
Иначе ще се огледам сред познатите ми ама малко са с витилиго и още по малко са се прибирали от Черноморец ли беше? Половин милион е Пловдив, няма голям шанс за успех иначе ти завиждам на детското, наивно романтично настроение. Честно.

# 57
  • Мнения: 42
Сладурка си ти ама и много филми гледаш. Предлагам ти да продължиш да пътуваш ако имаш възможност, така можеш да срещнеш някой друг симпатяга и този път го питай за име и гледай да си без майка си.
Иначе ще се огледам сред познатите ми ама малко са с витилиго и още по малко са се прибирали от Черноморец ли беше? Половин милион е Пловдив, няма голям шанс за успех иначе ти завиждам на детското, наивно романтично настроение. Честно.

не знам дали това беке витилиго но имасхе бяло петно до мишницата си . мисля че на черноморец се качи да и е бил за 1 ден на морето  сьс сигурност бе по голям от мен така че не е лапе като мен

# 58
  • Мнения: 1 008
Абе няма да го бъде май. Виж там някой из квартала. Се мъж.

Лелките не дават напразни надежди и са реалисти, което 17 годишните тепърва ще научават.

Трудно е да разберем поколение, което пита първо за паролата на ВАЙ-ФАЯ, а след това къде е тоалетната.

А като чета мненията на някои отдавна пълнолетни "реалистки", направо се чудя дали не са спряли да се развиват на 16.

# 59
  • Мнения: 363
Не съм убедена с автобусите как стоят нещата, клаустрофобични са ми и ги избягвам. Аз имах (И все още я имам) страст да се разкарвам насам натам по влаковете, цяло едно изживяване си е. Има ли шанс да не е от Пловдив, ако тук се прави връзка за голяма част от Южна България, Асеновград, например.
Има ли шанс да е отивал някъде, а не да се връща? Той ли ти каза че е от Пловдив или ти предположи, защото е слязъл там. Много хора слизат в Пловдив и си хващат пътя за Белозем, Първомай, Труд, Раковски...

# 60
  • Мнения: 42
Не съм убедена с автобусите как стоят нещата, клаустрофобични са ми и ги избягвам. Аз имах (И все още я имам) страст да се разкарвам насам натам по влаковете, цяло едно изживяване си е. Има ли шанс да не е от Пловдив, ако тук се прави връзка за голяма част от Южна България, Асеновград, например.
Има ли шанс да е отивал някъде, а не да се връща? Той ли ти каза че е от Пловдив или ти предположи, защото е слязъл там. Много хора слизат в Пловдив и си хващат пътя за Белозем, Първомай, Труд, Раковски...

значи автобуса трьгваше от морето като пьтуването се проточи адски адски много мина през подбалканския пьт спра за почивка в Нова загора после спря на автогарата на Стара загора, качи се на магистралата и спря на пловдив, а момчето е от Плавдив да. Впьщаше се от морето

# 61
  • Мнения: 1 008
Добре - той от Пловдив. Ако се намери какво ? Ще му идеш на гости ?

Аз имах (И все още я имам) страст да се разкарвам насам натам по влаковете, цяло едно изживяване си е.

Не съм се качвал от близо 15 години, но помня, че най-голямото приключение беше ползването на ВЦ-то. Trollface

# 62
  • Мнения: 25 788
Добре - той от Пловдив. Ако се намери какво ? Ще му идеш на гости ?


По-вероятно е преди това майка ѝ да попадне на темата и каквато е строга, да я накаже да не излиза от къщи.
Или да ѝ резне джобните. Simple Smile

# 63
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ох, яко се посмях. Joy

# 64
  • Мнения: 12 875
Добре - той от Пловдив. Ако се намери какво ? Ще му идеш на гости ?


По-вероятно е преди това майка ѝ да попадне на темата и каквато е строга, да я накаже да не излиза от къщи.
Или да ѝ резне джобните. Simple Smile
Много жестока постъпка би била!
Оглеждай се, съвсем сериозно, може в крайна сметка да е от София - ти нали си от тук? И да е от Пловдив, и да е от Асеновград, все ще дойде до София за нещо.

# 65
  • Мнения: 2 755
По камерите на автогарата ще се сдобиеш с негова снимка, после е лесно. Въпреки че, ако го направиш говори доста лошо за теб!

# 66
  • Мнения: 2 749
Те понеже раздават записи от камерите на всяка тийнейджърка. 😂

# 67
  • Мнения: 2 755
То човек като е на зор все ще се сети как да ги получи😜

# 68
  • Мнения: 42
чак записи да искам не хахахаха

много сьм глупава  че не му поисках номер , но ще опитам да го открия даваите идей

# 69
  • Мнения: 1 008
Опъваш палатка на автогарата в ПД и започваш да замеряш автобусите на ЮИ с яйца и домати, докато не ти дадат запис.

# 70
  • Мнения: 1 110
Едно време какви компютри имаше.....имаха си и кирилица и латиница...
А по въпроса, нямате ли някакви младежки сайтове, чатове и тнт, където ако напишеш, че търсиш младеж на възраст 19-25 пътувал от Черноморец до Пловдив на еди коя си дата, аз ако познавам такъв да ти го препратя.
Само пишеш много неясно, без конкретика, решила си че е от Пловдив и го обявяваш като факт. Има разлика дали е слезнал там или е от там.
Може малко описание, висок, нисък, слаб, дебел, рус, черен, кестеняв... Абе нищо не казваш. Само пътувал и е от Пловдив. Даже май нищо не сте си и казали, а всичко си е твое мислене или чуто-недочуто от разговор с друго момиче.
Може наистина да те е харесал, а може и да ти се е усмихнал с присмех. Аки нямаш опит с ухажвания и тнт, ако не си много привлекателна, въображението ти може да ти изиграе лоша шега.

# 71
  • Мнения: 607
Не го търси, той ако те харесваше нямаше да те пусне без да те пита за телефона ти.

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Пиши в "Забелязано в Пловдив".

# 73
  • Мнения: 2 749
Наеми си частен детектив. Или се обърни към тийн - форуми. Единственият полезен съвет от тук май е да не се занимаваш с глупости.

# 74
  • Мнения: 42
Едно време какви компютри имаше.....имаха си и кирилица и латиница...
А по въпроса, нямате ли някакви младежки сайтове, чатове и тнт, където ако напишеш, че търсиш младеж на възраст 19-25 пътувал от Черноморец до Пловдив на еди коя си дата, аз ако познавам такъв да ти го препратя.
Само пишеш много неясно, без конкретика, решила си че е от Пловдив и го обявяваш като факт. Има разлика дали е слезнал там или е от там.
Може малко описание, висок, нисък, слаб, дебел, рус, черен, кестеняв... Абе нищо не казваш. Само пътувал и е от Пловдив. Даже май нищо не сте си и казали, а всичко си е твое мислене или чуто-недочуто от разговор с друго момиче.
Може наистина да те е харесал, а може и да ти се е усмихнал с присмех. Аки нямаш опит с ухажвания и тнт, ако не си много привлекателна, въображението ти може да ти изиграе лоша шега.
Благодаря за коментара. Тои е около 1.76 няма мускули но не е слаб, нормален е . Косата му е тьмна тена сьshто. Не искам да звуchи високомерно, но сьм доста привлекателна, така che мисля не е само в моята глава. А за такива сайтове не знам.

# 75
  • Мнения: 25 788
Ето ги твоите хора: https://www.teenproblem.net/forum/
Ако разчиташ, че тук ще намериш майка му, която да си познае сина и да му каже... Не знам, не знам. С реакциите си едва ли ще я привлечеш на твоя страна. По-скоро обратното може да стане.

# 76
  • Мнения: 42
Ето ги твоите хора: https://www.teenproblem.net/forum/
Ако разчиташ, че тук ще намериш майка му, която да си познае сина и да му каже... Не знам, не знам. С реакциите си едва ли ще я привлечеш на твоя страна. По-скоро обратното може да стане.
+


аз не влязох тук за да търся майка му или него , а за да получа адекватен съвет как и къде мога да го открия в интернет или как да се сдобия с инфо за него

# 77
  • Мнения: 25 788
Ясно. Държиш да си играеш с големите. Добре.
Пробвай тук тогава: https://www.bg-mamma.com/?board=496

# 78
  • Мнения: 42
Ясно. Държиш да си играеш с големите. Добре.
Пробвай тук тогава: https://www.bg-mamma.com/?board=496

ако може с нормалните да играя най добре .Просто тук мисля chе хората са най опитни

# 79
  • Мнения: 449
Не разбрах имаше ли въобще разговор помежду ви или само погледи и усмивки си разменяхте?
Много малко вероятно е да го намериш по едното описание на външен вид... Пък и като го видиш има вероятност да не ти е толкова привлекателен, колкото ти се струва сега!

# 80
  • София
  • Мнения: 16 213
Вие представяте ли си колко опасно е да може да бъде открит който и да е човек по този начин - примерно, бил със златен ланец, харесали го по външен вид и после хоп, смугла гостенка в сенките?

# 81
  • Мнения: 42
Не разбрах имаше ли въобще разговор помежду ви или само погледи и усмивки си разменяхте?
Много малко вероятно е да го намериш по едното описание на външен вид... Пък и като го видиш има вероятност да не ти е толкова привлекателен, колкото ти се струва сега!
предимно погледи и усмивки

# 82
  • Мнения: 742
Не е смугла...Попаднах вече в няколко групи на постовете й..Момиче ,по-добре се спри ,защото ставаш за подигравка.Не виждаш ли ? Или ти е приятно чичета с шкембаци да се "припознават " ?! Цял Пловдив вече разбрахме, че го търсиш .Сигурно и той е разбрал... Като цяло е безмислено .Просто се усмихни, изтрий си постовете и продължи напред.

Последна редакция: вт, 01 сеп 2020, 17:08 от Alien1

# 83
  • Варна
  • Мнения: 36 761
Горкото момче... Дано си остане неизвестен.

# 84
  • София
  • Мнения: 6 201
...Просто тук мисля chе хората са най опитни
Точно от опит ти говорим. Не си била решителна в автобуса, а сега проявяваш глупава решителност по форуми и групи. Поне пускай "обявленията" от анонимни профили без снимки и имена, за твое добро е!

Майка ти какво толкова страшно направи, че е уплашила младежа само с присъствие? Или теб те беше страх/срам от нея? Спокойно, майките не сме се родили на 40-50г., няма да "изядем" никого за приятелски разговор.

# 85
  • Мнения: 42
Не е смугла...Попаднах вече в няколко групи на постовете й..Момиче ,по-добре се спри ,защото ставаш за подигравка.Не виждаш ли ? Или ти е приятно чичета с шкембаци да се "припознават " ?! Цял Пловдив вече разбрахме, че го търсиш .Сигурно и той е разбрал... Като цяло е безмислено .Просто се усмихни, изтрий си постовете и продължи напред.

в една група имах пост и го изтрих заради припознаваshти се иска ми се цял Пловдив да е разбрал . Искренно ми се иска ама не

# 86
  • Мнения: 2 755
А, щом искаш целия Пловдив да разбере, пусни обяви в местните вестници и радиа. А също и в местните кабелни телевизии. Малко ще се охарчиш,  ама в името на любовта си струва!

# 87
  • Мнения: 1 010
Ето ги твоите хора: https://www.teenproblem.net/forum/
Ако разчиташ, че тук ще намериш майка му, която да си познае сина и да му каже... Не знам, не знам. С реакциите си едва ли ще я привлечеш на твоя страна. По-скоро обратното може да стане.
+


аз не влязох тук за да търся майка му или него , а за да получа адекватен съвет как и къде мога да го открия в интернет или как да се сдобия с инфо за него

Ами ще ти дам , щом искаш . Щом сте се разделили без да сте си разменили телефоните , не си го впечатлила . ВЕрвай ми , ако имаше интерес към теб , не майка ти , ами и баща ти да седеше до теб , щеше да измисли начин да си размените координати , че и нещо друго може би. Не се вманиачавай , 15-ти наближава .

# 88
  • Мнения: 20 122
Аде бе, душко, още ли не си излязла навън и се занимаваш с това пловдивчанче? Зарежи го. Излез навън, па може да видиш и друг младеж. Тук ще те опухат, опухат и ще те пратят майка ти да те доупуха.
Уж съм мила майка, но ако си ми дъщеря и ми пишеш тъй неграмотно и аз даже ще те опухам. Има кирилица и за настолни компютри/лаптопи. Една клавиатура струва 10 лв. от чинг-чунгските (демек китайски).

# 89
  • Мнения: 46
Потърси групи във Фейса, които са свързани с неговата болест!!!
Започвай да разглеждаш приятели на приятели и на техните. Ако си спомняш лицето му още- ще го намериш. Фейса е световна база данни, само да искаш и да имаш време да търсиш. Ако незнаеш през 10 човека сме свързани със всички хора по-света(незнам дали ще го разбереш това). Престани да си губиш времето в писане тук... досега да беше го намерила. Още в началото ти казах да си използващ главата, а не порива между краката!

# 90
  • Мнения: 42
Потърси групи във Фейса, които са свързани с неговата болест!!!
Започвай да разглеждаш приятели на приятели и на техните. Ако си спомняш лицето му още- ще го намериш. Фейса е световна база данни, само да искаш и да имаш време да търсиш. Ако незнаеш през 10 човека сме свързани със всички хора по-света(незнам дали ще го разбереш това). Престани да си губиш времето в писане тук... досега да беше го намерила. Още в началото ти казах да си използващ главата, а не порива между краката!

благодаря ти за сьвета мисля да потьрся и групите на Пловдив

сорри за правописа клавиатурата ми е такава

# 91
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 517
Изтегли си програма за рисуване и възстанови лицето по памет.

# 92
  • Мнения: 364
Един съвет - не се занимавай. Няма да е края на света ако не го намериш, ти си само на 17. И момчетата няма да свършат. И според мен ако е искал е щял поне името да си каже ако не фейсбук..
Ще ти разкажа един случай, подобен на твоя. На един концерт се запознах с едно доста симпатично момче, разменихме си няколко изречения, като само разбрах къде работи (даже не му чух името) 😁 та порових се след това из фб, но не го открих и се отказах. След близо година, в предложенията за приятелство (хора, които може би познавате) ми излезе един негов колега, с когото бяха заедно когато се запознахме, и така от неговите приятели намерих въпросното момче и му исках покана. Прие ме, писа ми, оказа се, че и той ме е запомнил.. Е станахме "гаджета" за няколко месеца и така приключи нашата история.

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 3 599
Изтегли си програма за рисуване и възстанови лицето по памет.
И го пусни за издирване, ако имаш познати в полицията...Възлюбеният ще те помни цял живот Laughing

# 94
  • Мнения: X
Вариант 1: Влез във всички фейсбук групи от типа на Пътуващи Пловдив-Бургас/до морето, Бургас-Черноморец и т.н. Подреди си постовете в групите да ти излизат хронологично и прегледай всички постове и коментари около датата 29-ти. Много млади хора използват споделеното пътуване и не е малък шанса да го откриеш, ако си е търсил превоз с кола. Учудвам се, че никой не се е сетил за този вариант.

Вариант 2 (малко екстремен): Влез в локацията на Черноморец в инстаграм и разглеждай снимките, които ти излизат, те се нареждат хронологично. Има някакъв шанс да го видиш на някоя, ако се е тагнал. Само че ще трябва да прегледаш хиляди снимки на всякакви хора, а това е безумно взиране в екрана и губене на време. Сигурно цял ден няма да ти стигне да прегледаш снимките от 28ми примерно. Аз лично не бих се занимавала, но щом имаш време и желание... Sweat Smile

Последна редакция: ср, 02 сеп 2020, 00:32 от Анонимен

# 95
  • Мнения: 1 726
Или в групи за витилиго.

# 96
  • Мнения: 42
Добро утро на всички вече изпробвам един вариант , но не знам дали ще е успешен. Вчера опитах да прегледам хората в една група на Пловдив ама то 21 хиляди човека как да стане хаха

# 97
  • Мнения: 2 184
А бе ти не се ли отказа вече?

# 98
  • Мнения: 6 622
Стига глупости. И да го намериш ще те помисли за пълна откачалка. Мъжете не обичат да ги преследват.

# 99
  • Мнения: 1 008
Добро утро на всички вече изпробвам един вариант , но не знам дали ще е успешен. Вчера опитах да прегледам хората в една група на Пловдив ама то 21 хиляди човека как да стане хаха

И никой не ти хареса ? А сtigа Ue. Trollface

# 100
  • Мнения: 731
Видях, че си пуснала тема за агенция Визаж, стани модел и той ще те познае като те види на някое списание xD

# 101
  • Мнения: 1 010
Добро утро на всички вече изпробвам един вариант , но не знам дали ще е успешен. Вчера опитах да прегледам хората в една група на Пловдив ама то 21 хиляди човека как да стане хаха
КАжи честно 🙄 Добре, представяш ли си варианта да го намериш твоя човек и той даже да не помни коя си ? Или да има приятелка , на която държи ? Мислиш ли , че цялото това усилие си заслужава ?! Разбирам те , че си на 17г , че кръвта ти ври , аз също съм правила изцепки на твоите години , както и всеки пишещ тук , но заслужава ли си ? В 2 млн. град няма ли да откриеш поне едно момче , което да те кара да пърхаш ?

# 102
  • Мнения: 6 175
Дотук стигна и не може да прегледаш 21к човека ли? Пак добре, че не са 600+. Който търси, намира .. продължавай. Тик-так .. 13 дни.

# 103
  • Мнения: 2 184
Те Пловдив не са ли над 300 хил. Жребеца можеш да питаш 🤓

# 104
  • Мнения: 9 406
Ако е дълбоко засекретен агент и няма фейсбук, инстаграм и т.н., какво правим? Sunglasses

# 105
  • Мнения: 2 749
Аз бих наела кола с високоговорител и обикаляла Пловдив. Или ще пусна транспарант с надпис от хеликоптер.

# 106
  • Мнения: 9 406
Съмнявам се, че девойката има толкова джобни.

# 107
  • Мнения: X
Губиш си времето напълно с разглеждане на членове в групи. Той може да не е с истинската си снимка във фейсбук ако има профил въобще, че може и да няма. А и групата, в която си влязла е малка и непопулярна, едва ли ще е там. Пък и е минало време, сигурно образът му ти се е размил вече в спомените и има голям шанс да не го познаеш като го видиш Grinning По-добре разгледай постовете в групите за споделеното пътуване както ти предложих, защото колкото повече дни минават, толкова повече постове се трупат и ще ти е по-трудно да се върнеш назад в хронологията. Същото важи и за инстаграм. А членове на групи можеш да разглеждаш по всяко време. Според мен има възможност да го намериш по този начин, но се иска малко мисъл и хитрост, а ти си губиш времето.

# 108
  • Мнения: 42
Губиш си времето напълно с разглеждане на членове в групи. Той може да не е с истинската си снимка във фейсбук ако има профил въобще, че може и да няма. А и групата, в която си влязла е малка и непопулярна, едва ли ще е там. Пък и е минало време, сигурно образът му ти се е размил вече в спомените и има голям шанс да не го познаеш като го видиш Grinning По-добре разгледай постовете в групите за споделеното пътуване както ти предложих, защото колкото повече дни минават, толкова повече постове се трупат и ще ти е по-трудно да се върнеш назад в хронологията. Същото важи и за инстаграм. А членове на групи можеш да разглеждаш по всяко време. Според мен има възможност да го намериш по този начин, но се иска малко мисъл и хитрост, а ти си губиш времето.

образът наистина започна да се размива а аз да се отчаивам. Ще опитам да направя това което ми казваш. Дано да го намеря и да го позная .


ровех из групите но не намирам нищо , а в инста въобще . Почти съм сигурна че тои учи в уневерситет и мисля да проверя фб страниците , и реално нищо не ми остана което да направя.

Последна редакция: ср, 02 сеп 2020, 23:26 от nikipetrova4

# 109
  • Мнения: 11 573
Пиши в " Здравей, България".
Виктор Николаев е пич, и ако се трогне от историята ти може да й отдели една минута.
Сериозна съм.
Или като едно Хачико стой и чакай на автогарата. Все някога ще му се наложи да попътува пак на пича.

# 110
  • Мнения: 1 008
Пиши в " Здравей, България".

Или в седем осми. Ако прати и селфи по бански може да спечели Мис ЛеФски Г Trollface

п.п. Искрено се надявам да не намери момчето. Ще му спести доста подигравки.

# 111
  • Мнения: 12 875
Какви сте пък вие закоравели скептици!

# 112
  • Мнения: 1 008
Нали ?
 Момата намерила принца в белия автобус, а ние тук я разкандърдисваме. Trollface

# 113
  • Мнения: 6 175
А едно време имаше "Море от любов", "Имаш поща" ... Сега да се почудиш как да ги търсиш.

# 114
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Малеййй за мезе сте я взели авторката Grin

# 115
  • Мнения: 25 788
Надявам се да има поне „Трета възраст“ – там нямаше ли обяви на хора, които се търсят? Колко му е да почака едно 50 години – като миг ще отлетят... Simple Smile

# 116
  • Мнения: 1 008
Тянков Тв май правят подобна услуга. И кинти ще изкара.

# 117
  • Мнения: 965
Момиче, хората се опитват да ти кажат, че каузата ти е невъзможна. Ти дори името на човека не знаеш. Млада си, живей си живота, а не гони призраци. Един ден сама ще се смееш на този спомен.
А ако ви е писано да сте заедно, съдбата пак ще ви събере. И не влагам никакъв сарказъм в думите ми. Аз наистина вярвам в тези неща. Успех!

# 118
  • Мнения: 9 829
Много лично стана тук, младежа от Пловдив ще е разочарован.

# 119
  • Мнения: 24 467
Много лично стана тук, младежа от Пловдив ще е разочарован.

Той отдавна е избягал през глава и се е покрил с 10 одеала в мазето. Чака бурята да отмине и да бъде забравен.

# 120
  • Мнения: 6 622
Другият път ще се замисли дали да се усмихва наляво-надясно. Ако си беше носиш прилежно маската всичко това нямаше да му се случи 😂

# 121
  • Мнения: 246
Хора,какво Ви става ,никога ли не сте почувствали нещо към човек който сте срещнали за кратко ? Не Ви ли се иска  и вас някой така да потърси ? Напълно разбирам ,че шансовете да го намери са малки, но мисля ,че това ще има много важно значение за момичето ,да знае ,че поне е опитала. А вие я навивате да се откаже- много полезен житейски урок, браво.

# 122
  • София
  • Мнения: 11 701
Пробвай в пловдивските групи, той, ако иска да ти пише. Ако не реагира, сложи край на тази сага, много е неприятно да те преследват.

Мен един сервитьор ме преследва 3 години, обслужваше ни на Свети Валентин с приятеля ми. Бях направила резервацията през Rezzo и оттам ми видял номера, то не бяха смси, вайбър, фейсбук, блокирах го и си правеше нов. Пишеше ми стихотворения, после ме обиждаше, че съм меркантилна и затова не съм отговаряла и съм го блокирала. От 2 години ме остави, намерил е нова жертва сигурно.

# 123
  • Мнения: 1 008
Хора,какво Ви става ,никога ли не сте почувствали нещо към човек който сте срещнали за кратко ? Не Ви ли се иска  и вас някой така да потърси ? Напълно разбирам ,че шансовете да го намери са малки, но мисля ,че това ще има много важно значение за момичето ,да знае ,че поне е опитала. А вие я навивате да се откаже- много полезен житейски урок, браво.

Ами ако той беше пуснал тема за да я търси, а ? Trollface

# 124
  • софия
  • Мнения: 1 245
Това ми напомня като бях на летен лагер в 8,9ти клас и се бяхме харесали със спасителя, Косьо. Последните дни обаче се разколебах и бих задна, иначе преди това танцувахме бавен танц, струваше ми се мега романтично. Та връщам се аз в София и ми скимва,че искам да пробвам все пак, ама само с името му....разбрах името на фирмата, която организираше лагера и звъннах да попитам за номера му, представих се за братовчедка му, която го търси и от години не го е чувала. Естествено ме резнаха Grinning откажи се

Общи условия

Активация на акаунт