КАк да открия непознатия в автобус който харесах

  • 7 756
  • 124
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 749
Аз бих наела кола с високоговорител и обикаляла Пловдив. Или ще пусна транспарант с надпис от хеликоптер.

# 106
  • Мнения: 9 470
Съмнявам се, че девойката има толкова джобни.

# 107
  • Мнения: X
Губиш си времето напълно с разглеждане на членове в групи. Той може да не е с истинската си снимка във фейсбук ако има профил въобще, че може и да няма. А и групата, в която си влязла е малка и непопулярна, едва ли ще е там. Пък и е минало време, сигурно образът му ти се е размил вече в спомените и има голям шанс да не го познаеш като го видиш Grinning По-добре разгледай постовете в групите за споделеното пътуване както ти предложих, защото колкото повече дни минават, толкова повече постове се трупат и ще ти е по-трудно да се върнеш назад в хронологията. Същото важи и за инстаграм. А членове на групи можеш да разглеждаш по всяко време. Според мен има възможност да го намериш по този начин, но се иска малко мисъл и хитрост, а ти си губиш времето.

# 108
  • Мнения: 42
Губиш си времето напълно с разглеждане на членове в групи. Той може да не е с истинската си снимка във фейсбук ако има профил въобще, че може и да няма. А и групата, в която си влязла е малка и непопулярна, едва ли ще е там. Пък и е минало време, сигурно образът му ти се е размил вече в спомените и има голям шанс да не го познаеш като го видиш Grinning По-добре разгледай постовете в групите за споделеното пътуване както ти предложих, защото колкото повече дни минават, толкова повече постове се трупат и ще ти е по-трудно да се върнеш назад в хронологията. Същото важи и за инстаграм. А членове на групи можеш да разглеждаш по всяко време. Според мен има възможност да го намериш по този начин, но се иска малко мисъл и хитрост, а ти си губиш времето.

образът наистина започна да се размива а аз да се отчаивам. Ще опитам да направя това което ми казваш. Дано да го намеря и да го позная .


ровех из групите но не намирам нищо , а в инста въобще . Почти съм сигурна че тои учи в уневерситет и мисля да проверя фб страниците , и реално нищо не ми остана което да направя.

Последна редакция: ср, 02 сеп 2020, 23:26 от nikipetrova4

# 109
  • Мнения: 11 583
Пиши в " Здравей, България".
Виктор Николаев е пич, и ако се трогне от историята ти може да й отдели една минута.
Сериозна съм.
Или като едно Хачико стой и чакай на автогарата. Все някога ще му се наложи да попътува пак на пича.

# 110
  • Мнения: 1 008
Пиши в " Здравей, България".

Или в седем осми. Ако прати и селфи по бански може да спечели Мис ЛеФски Г Trollface

п.п. Искрено се надявам да не намери момчето. Ще му спести доста подигравки.

# 111
  • Мнения: 12 953
Какви сте пък вие закоравели скептици!

# 112
  • Мнения: 1 008
Нали ?
 Момата намерила принца в белия автобус, а ние тук я разкандърдисваме. Trollface

# 113
  • Мнения: 6 188
А едно време имаше "Море от любов", "Имаш поща" ... Сега да се почудиш как да ги търсиш.

# 114
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Малеййй за мезе сте я взели авторката Grin

# 115
  • Мнения: 25 911
Надявам се да има поне „Трета възраст“ – там нямаше ли обяви на хора, които се търсят? Колко му е да почака едно 50 години – като миг ще отлетят... Simple Smile

# 116
  • Мнения: 1 008
Тянков Тв май правят подобна услуга. И кинти ще изкара.

# 117
  • Мнения: 981
Момиче, хората се опитват да ти кажат, че каузата ти е невъзможна. Ти дори името на човека не знаеш. Млада си, живей си живота, а не гони призраци. Един ден сама ще се смееш на този спомен.
А ако ви е писано да сте заедно, съдбата пак ще ви събере. И не влагам никакъв сарказъм в думите ми. Аз наистина вярвам в тези неща. Успех!

# 118
  • Мнения: 9 976
Много лично стана тук, младежа от Пловдив ще е разочарован.

# 119
  • Мнения: 24 467
Много лично стана тук, младежа от Пловдив ще е разочарован.

Той отдавна е избягал през глава и се е покрил с 10 одеала в мазето. Чака бурята да отмине и да бъде забравен.

Общи условия

Активация на акаунт