КАк да открия непознатия в автобус който харесах

  • 7 746
  • 124
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 25 911
Ето ги твоите хора: https://www.teenproblem.net/forum/
Ако разчиташ, че тук ще намериш майка му, която да си познае сина и да му каже... Не знам, не знам. С реакциите си едва ли ще я привлечеш на твоя страна. По-скоро обратното може да стане.

# 76
  • Мнения: 42
Ето ги твоите хора: https://www.teenproblem.net/forum/
Ако разчиташ, че тук ще намериш майка му, която да си познае сина и да му каже... Не знам, не знам. С реакциите си едва ли ще я привлечеш на твоя страна. По-скоро обратното може да стане.
+


аз не влязох тук за да търся майка му или него , а за да получа адекватен съвет как и къде мога да го открия в интернет или как да се сдобия с инфо за него

# 77
  • Мнения: 25 911
Ясно. Държиш да си играеш с големите. Добре.
Пробвай тук тогава: https://www.bg-mamma.com/?board=496

# 78
  • Мнения: 42
Ясно. Държиш да си играеш с големите. Добре.
Пробвай тук тогава: https://www.bg-mamma.com/?board=496

ако може с нормалните да играя най добре .Просто тук мисля chе хората са най опитни

# 79
  • Мнения: 454
Не разбрах имаше ли въобще разговор помежду ви или само погледи и усмивки си разменяхте?
Много малко вероятно е да го намериш по едното описание на външен вид... Пък и като го видиш има вероятност да не ти е толкова привлекателен, колкото ти се струва сега!

# 80
  • София
  • Мнения: 16 220
Вие представяте ли си колко опасно е да може да бъде открит който и да е човек по този начин - примерно, бил със златен ланец, харесали го по външен вид и после хоп, смугла гостенка в сенките?

# 81
  • Мнения: 42
Не разбрах имаше ли въобще разговор помежду ви или само погледи и усмивки си разменяхте?
Много малко вероятно е да го намериш по едното описание на външен вид... Пък и като го видиш има вероятност да не ти е толкова привлекателен, колкото ти се струва сега!
предимно погледи и усмивки

# 82
  • Мнения: 742
Не е смугла...Попаднах вече в няколко групи на постовете й..Момиче ,по-добре се спри ,защото ставаш за подигравка.Не виждаш ли ? Или ти е приятно чичета с шкембаци да се "припознават " ?! Цял Пловдив вече разбрахме, че го търсиш .Сигурно и той е разбрал... Като цяло е безмислено .Просто се усмихни, изтрий си постовете и продължи напред.

Последна редакция: вт, 01 сеп 2020, 17:08 от Alien1

# 83
  • Варна
  • Мнения: 36 869
Горкото момче... Дано си остане неизвестен.

# 84
  • София
  • Мнения: 6 255
...Просто тук мисля chе хората са най опитни
Точно от опит ти говорим. Не си била решителна в автобуса, а сега проявяваш глупава решителност по форуми и групи. Поне пускай "обявленията" от анонимни профили без снимки и имена, за твое добро е!

Майка ти какво толкова страшно направи, че е уплашила младежа само с присъствие? Или теб те беше страх/срам от нея? Спокойно, майките не сме се родили на 40-50г., няма да "изядем" никого за приятелски разговор.

# 85
  • Мнения: 42
Не е смугла...Попаднах вече в няколко групи на постовете й..Момиче ,по-добре се спри ,защото ставаш за подигравка.Не виждаш ли ? Или ти е приятно чичета с шкембаци да се "припознават " ?! Цял Пловдив вече разбрахме, че го търсиш .Сигурно и той е разбрал... Като цяло е безмислено .Просто се усмихни, изтрий си постовете и продължи напред.

в една група имах пост и го изтрих заради припознаваshти се иска ми се цял Пловдив да е разбрал . Искренно ми се иска ама не

# 86
  • Мнения: 2 755
А, щом искаш целия Пловдив да разбере, пусни обяви в местните вестници и радиа. А също и в местните кабелни телевизии. Малко ще се охарчиш,  ама в името на любовта си струва!

# 87
  • Мнения: 1 010
Ето ги твоите хора: https://www.teenproblem.net/forum/
Ако разчиташ, че тук ще намериш майка му, която да си познае сина и да му каже... Не знам, не знам. С реакциите си едва ли ще я привлечеш на твоя страна. По-скоро обратното може да стане.
+


аз не влязох тук за да търся майка му или него , а за да получа адекватен съвет как и къде мога да го открия в интернет или как да се сдобия с инфо за него

Ами ще ти дам , щом искаш . Щом сте се разделили без да сте си разменили телефоните , не си го впечатлила . ВЕрвай ми , ако имаше интерес към теб , не майка ти , ами и баща ти да седеше до теб , щеше да измисли начин да си размените координати , че и нещо друго може би. Не се вманиачавай , 15-ти наближава .

# 88
  • Мнения: 20 491
Аде бе, душко, още ли не си излязла навън и се занимаваш с това пловдивчанче? Зарежи го. Излез навън, па може да видиш и друг младеж. Тук ще те опухат, опухат и ще те пратят майка ти да те доупуха.
Уж съм мила майка, но ако си ми дъщеря и ми пишеш тъй неграмотно и аз даже ще те опухам. Има кирилица и за настолни компютри/лаптопи. Една клавиатура струва 10 лв. от чинг-чунгските (демек китайски).

# 89
  • Мнения: 46
Потърси групи във Фейса, които са свързани с неговата болест!!!
Започвай да разглеждаш приятели на приятели и на техните. Ако си спомняш лицето му още- ще го намериш. Фейса е световна база данни, само да искаш и да имаш време да търсиш. Ако незнаеш през 10 човека сме свързани със всички хора по-света(незнам дали ще го разбереш това). Престани да си губиш времето в писане тук... досега да беше го намерила. Още в началото ти казах да си използващ главата, а не порива между краката!

Общи условия

Активация на акаунт