КАк да открия непознатия в автобус който харесах

  • 7 721
  • 124
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 42
Не съм убедена с автобусите как стоят нещата, клаустрофобични са ми и ги избягвам. Аз имах (И все още я имам) страст да се разкарвам насам натам по влаковете, цяло едно изживяване си е. Има ли шанс да не е от Пловдив, ако тук се прави връзка за голяма част от Южна България, Асеновград, например.
Има ли шанс да е отивал някъде, а не да се връща? Той ли ти каза че е от Пловдив или ти предположи, защото е слязъл там. Много хора слизат в Пловдив и си хващат пътя за Белозем, Първомай, Труд, Раковски...

значи автобуса трьгваше от морето като пьтуването се проточи адски адски много мина през подбалканския пьт спра за почивка в Нова загора после спря на автогарата на Стара загора, качи се на магистралата и спря на пловдив, а момчето е от Плавдив да. Впьщаше се от морето

# 61
  • Мнения: 1 008
Добре - той от Пловдив. Ако се намери какво ? Ще му идеш на гости ?

Аз имах (И все още я имам) страст да се разкарвам насам натам по влаковете, цяло едно изживяване си е.

Не съм се качвал от близо 15 години, но помня, че най-голямото приключение беше ползването на ВЦ-то. Trollface

# 62
  • Мнения: 25 826
Добре - той от Пловдив. Ако се намери какво ? Ще му идеш на гости ?


По-вероятно е преди това майка ѝ да попадне на темата и каквато е строга, да я накаже да не излиза от къщи.
Или да ѝ резне джобните. Simple Smile

# 63
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ох, яко се посмях. Joy

# 64
  • Мнения: 12 895
Добре - той от Пловдив. Ако се намери какво ? Ще му идеш на гости ?


По-вероятно е преди това майка ѝ да попадне на темата и каквато е строга, да я накаже да не излиза от къщи.
Или да ѝ резне джобните. Simple Smile
Много жестока постъпка би била!
Оглеждай се, съвсем сериозно, може в крайна сметка да е от София - ти нали си от тук? И да е от Пловдив, и да е от Асеновград, все ще дойде до София за нещо.

# 65
  • Мнения: 2 755
По камерите на автогарата ще се сдобиеш с негова снимка, после е лесно. Въпреки че, ако го направиш говори доста лошо за теб!

# 66
  • Мнения: 2 749
Те понеже раздават записи от камерите на всяка тийнейджърка. 😂

# 67
  • Мнения: 2 755
То човек като е на зор все ще се сети как да ги получи😜

# 68
  • Мнения: 42
чак записи да искам не хахахаха

много сьм глупава  че не му поисках номер , но ще опитам да го открия даваите идей

# 69
  • Мнения: 1 008
Опъваш палатка на автогарата в ПД и започваш да замеряш автобусите на ЮИ с яйца и домати, докато не ти дадат запис.

# 70
  • Мнения: 1 110
Едно време какви компютри имаше.....имаха си и кирилица и латиница...
А по въпроса, нямате ли някакви младежки сайтове, чатове и тнт, където ако напишеш, че търсиш младеж на възраст 19-25 пътувал от Черноморец до Пловдив на еди коя си дата, аз ако познавам такъв да ти го препратя.
Само пишеш много неясно, без конкретика, решила си че е от Пловдив и го обявяваш като факт. Има разлика дали е слезнал там или е от там.
Може малко описание, висок, нисък, слаб, дебел, рус, черен, кестеняв... Абе нищо не казваш. Само пътувал и е от Пловдив. Даже май нищо не сте си и казали, а всичко си е твое мислене или чуто-недочуто от разговор с друго момиче.
Може наистина да те е харесал, а може и да ти се е усмихнал с присмех. Аки нямаш опит с ухажвания и тнт, ако не си много привлекателна, въображението ти може да ти изиграе лоша шега.

# 71
  • Мнения: 609
Не го търси, той ако те харесваше нямаше да те пусне без да те пита за телефона ти.

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Пиши в "Забелязано в Пловдив".

# 73
  • Мнения: 2 749
Наеми си частен детектив. Или се обърни към тийн - форуми. Единственият полезен съвет от тук май е да не се занимаваш с глупости.

# 74
  • Мнения: 42
Едно време какви компютри имаше.....имаха си и кирилица и латиница...
А по въпроса, нямате ли някакви младежки сайтове, чатове и тнт, където ако напишеш, че търсиш младеж на възраст 19-25 пътувал от Черноморец до Пловдив на еди коя си дата, аз ако познавам такъв да ти го препратя.
Само пишеш много неясно, без конкретика, решила си че е от Пловдив и го обявяваш като факт. Има разлика дали е слезнал там или е от там.
Може малко описание, висок, нисък, слаб, дебел, рус, черен, кестеняв... Абе нищо не казваш. Само пътувал и е от Пловдив. Даже май нищо не сте си и казали, а всичко си е твое мислене или чуто-недочуто от разговор с друго момиче.
Може наистина да те е харесал, а може и да ти се е усмихнал с присмех. Аки нямаш опит с ухажвания и тнт, ако не си много привлекателна, въображението ти може да ти изиграе лоша шега.
Благодаря за коментара. Тои е около 1.76 няма мускули но не е слаб, нормален е . Косата му е тьмна тена сьshто. Не искам да звуchи високомерно, но сьм доста привлекателна, така che мисля не е само в моята глава. А за такива сайтове не знам.

Общи условия

Активация на акаунт