КАк да открия непознатия в автобус който харесах

  • 7 753
  • 124
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 42
Потърси групи във Фейса, които са свързани с неговата болест!!!
Започвай да разглеждаш приятели на приятели и на техните. Ако си спомняш лицето му още- ще го намериш. Фейса е световна база данни, само да искаш и да имаш време да търсиш. Ако незнаеш през 10 човека сме свързани със всички хора по-света(незнам дали ще го разбереш това). Престани да си губиш времето в писане тук... досега да беше го намерила. Още в началото ти казах да си използващ главата, а не порива между краката!

благодаря ти за сьвета мисля да потьрся и групите на Пловдив

сорри за правописа клавиатурата ми е такава

# 91
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 557
Изтегли си програма за рисуване и възстанови лицето по памет.

# 92
  • Мнения: 367
Един съвет - не се занимавай. Няма да е края на света ако не го намериш, ти си само на 17. И момчетата няма да свършат. И според мен ако е искал е щял поне името да си каже ако не фейсбук..
Ще ти разкажа един случай, подобен на твоя. На един концерт се запознах с едно доста симпатично момче, разменихме си няколко изречения, като само разбрах къде работи (даже не му чух името) 😁 та порових се след това из фб, но не го открих и се отказах. След близо година, в предложенията за приятелство (хора, които може би познавате) ми излезе един негов колега, с когото бяха заедно когато се запознахме, и така от неговите приятели намерих въпросното момче и му исках покана. Прие ме, писа ми, оказа се, че и той ме е запомнил.. Е станахме "гаджета" за няколко месеца и така приключи нашата история.

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 3 615
Изтегли си програма за рисуване и възстанови лицето по памет.
И го пусни за издирване, ако имаш познати в полицията...Възлюбеният ще те помни цял живот Laughing

# 94
  • Мнения: X
Вариант 1: Влез във всички фейсбук групи от типа на Пътуващи Пловдив-Бургас/до морето, Бургас-Черноморец и т.н. Подреди си постовете в групите да ти излизат хронологично и прегледай всички постове и коментари около датата 29-ти. Много млади хора използват споделеното пътуване и не е малък шанса да го откриеш, ако си е търсил превоз с кола. Учудвам се, че никой не се е сетил за този вариант.

Вариант 2 (малко екстремен): Влез в локацията на Черноморец в инстаграм и разглеждай снимките, които ти излизат, те се нареждат хронологично. Има някакъв шанс да го видиш на някоя, ако се е тагнал. Само че ще трябва да прегледаш хиляди снимки на всякакви хора, а това е безумно взиране в екрана и губене на време. Сигурно цял ден няма да ти стигне да прегледаш снимките от 28ми примерно. Аз лично не бих се занимавала, но щом имаш време и желание... Sweat Smile

Последна редакция: ср, 02 сеп 2020, 00:32 от Анонимен

# 95
  • Мнения: 1 726
Или в групи за витилиго.

# 96
  • Мнения: 42
Добро утро на всички вече изпробвам един вариант , но не знам дали ще е успешен. Вчера опитах да прегледам хората в една група на Пловдив ама то 21 хиляди човека как да стане хаха

# 97
  • Мнения: 2 206
А бе ти не се ли отказа вече?

# 98
  • Мнения: 6 622
Стига глупости. И да го намериш ще те помисли за пълна откачалка. Мъжете не обичат да ги преследват.

# 99
  • Мнения: 1 008
Добро утро на всички вече изпробвам един вариант , но не знам дали ще е успешен. Вчера опитах да прегледам хората в една група на Пловдив ама то 21 хиляди човека как да стане хаха

И никой не ти хареса ? А сtigа Ue. Trollface

# 100
  • Мнения: 731
Видях, че си пуснала тема за агенция Визаж, стани модел и той ще те познае като те види на някое списание xD

# 101
  • Мнения: 1 010
Добро утро на всички вече изпробвам един вариант , но не знам дали ще е успешен. Вчера опитах да прегледам хората в една група на Пловдив ама то 21 хиляди човека как да стане хаха
КАжи честно 🙄 Добре, представяш ли си варианта да го намериш твоя човек и той даже да не помни коя си ? Или да има приятелка , на която държи ? Мислиш ли , че цялото това усилие си заслужава ?! Разбирам те , че си на 17г , че кръвта ти ври , аз също съм правила изцепки на твоите години , както и всеки пишещ тук , но заслужава ли си ? В 2 млн. град няма ли да откриеш поне едно момче , което да те кара да пърхаш ?

# 102
  • Мнения: 6 188
Дотук стигна и не може да прегледаш 21к човека ли? Пак добре, че не са 600+. Който търси, намира .. продължавай. Тик-так .. 13 дни.

# 103
  • Мнения: 2 206
Те Пловдив не са ли над 300 хил. Жребеца можеш да питаш 🤓

# 104
  • Мнения: 9 470
Ако е дълбоко засекретен агент и няма фейсбук, инстаграм и т.н., какво правим? Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт